Canon imagePROGRAF PRO-1000

Iedzīviniet attēlus ar apbrīnojamu A2 formāta galda printeri

Drukājiet pārsteidzošā kvalitātē ar A2 formāta galda printeri imagePROGRAF PRO-1000, kas piedāvā augsta līmeņa krāsas un detalizētas izdrukas. Uzlabota 12 tinšu sistēma pārliecinoši iedzīvina attēlus.

Tintes paveiktie brīnumi uz papīra

Noskatieties tālāk esošās filmas, lai atklātu printera imagePROGRAF PRO-1000 apbrīnojamās iespējas — izcilais fotogrāfs un Canon eksperts Klaivs Būts (Clive Booth) skaidro, kā savas fotogrāfijas iedzīvina brīnišķīgās un iespaidīgās izdrukās. Klaivs Būts saka, ka tas ir diezgan vienkārši, jo “tinte dara brīnumus uz papīra”.

Izcilas attēlu kvalitātes atveide

Apbrīnojami drukas rezultāti

Sasniedziet izcilus rezultātus, ievērojami uzlabojot attēlu kvalitāti. Ar saglabāto fotoattēlu kvalitāti un integritāti jūsu izcilās izdrukas pārsteigs klientus un jums sniegs pārliecību demonstrēt un pārdot savus darbus.

PRO-1000
PRO-1000

Pārsteidzošas līdz pat A2 formāta izdrukas

Izbaudiet iespēju drukāt pārsteidzošus attēlus bez apmalēm līdz pat A2 formātā, nezaudējot kvalitāti. Izmantojiet mūsu ātrās drukāšanas un precīzo krāsu priekšrocības, kā arī dažādu materiālu atbalstu — glancēts, matēts, mākslas fotogrāfiju un kanvas papīrs, kas garantēs jūsu darba vēlamo izskatu.

Vairāk detaļu un krāsu nekā iepriekš

Ar jauno LUCIA PRO 12 tinšu sistēmu attēli tiek pārliecinoši attēloti izdrukās. LUCIA PRO jaunais mikrokapsulu materiāls ļauj panākt augstāka līmeņa krāsas ar plašāku krāsu gammu un vairāk detaļām kā līdz šim. Plašais krāsu dinamiskais diapazons un detaļas tumšākās vietās palīdz uztvert visas smalkākās fotogrāfijas detaļas gan 4 x 6 collu, gan A2 formāta izdrukās.

Uzlabota gaismas atstarošanās un mazāka brūnēšana

Canon tintes tehnoloģija Chroma Optimizer palīdz panākt vienmērīgu spīdumu, drukājot uz glancēta papīra. Tehnoloģija Chroma Optimizer regulē gaismas atstarošanos uz izdrukātā attēla, lai izdrukā panāktu dabisku krāsu atveidi. Tādējādi tiek izveidoti attēli ar piesātinātiem un blīviem melnajiem toņiem, izdrukās izvairoties no nevēlamiem brūnēšanas.

PRO-1000
PRO-1000

Izteiksmīgas melnbaltās izdrukas

Varat izveidot fantastiskas melnbaltās izdrukas ar neitrāliem toņiem, pateicoties LUCIA PRO tinšu sistēmas četrām īpašajām vienkrāsainajām tintēm — fotoattēlu melnā, matēta melnā, pelēkā un fotoattēlu pelēkā.

Ātri rezultāti un izcili vienkārša lietošana

PRO-1000

Profesionāls un funkcionāls dizains

Printeris imagePROGRAF PRO-1000 ir mantojis sarkano līniju no EOS sērijas, kas simbolizē izcilu kvalitāti. Šis galda modelis ar profesionālo un funkcionālo dizainu noteikti vienlīdz iedvesmos gan fotogrāfijas profesionāļus, gan amatierus. Tam ir stabila konstrukcija, lai nodrošinātu precīzu tintes izsviedi, kā arī papildu manuālās padeves paplāte, kas ļauj strādāt ar smagākiem papīra veidiem.

Uzlabota efektivitāte intensīvai lietošanai

Lielas ietilpības 80 ml tintes tvertnes samazina nepieciešamību bieži mainīt tinti, un vienkārši ekspluatējamās kasetnes palielina efektivitāti intensīvas lietošanas gadījumos. Visas 12 tintes tvertnes ir vienkārši ielādēt no printera priekšpuses, un tās atrodas zem uz leju nolokama vāka.

PRO-1000

Ietaupiet tinti un laiku

Ekskluzīva matēta melnā krāsa un fotoattēliem paredzētās melnās sprauslas ļauj taupīt tinti un laiku, kad notiek to maiņa atkarībā no izmantotā materiāla veida.

PRO-1000

PRO-1000

Teicama darbplūsma: no ievades līdz rezultātam

Drukāšanas darbplūsma ar Canon ekspertu Klaivu Būtu

PRO-1000

Pielāgojami iestatījumi un krāsu pārvaldība

Canon spraudnis Print Studio Pro piedāvā jaunu ekrāna izkārtojumu, kas atvieglo printera, papīra, izkārtojuma un krāsu iestatījumu pielāgošanu, lai palīdzētu nodrošināt vislabākās kvalitātes izdrukas. Varat izveidot sev ērtus iecienītākos iestatījumus, lai tos atkārtoti laiku pa laikam izmantotu. Krāsu pārvaldība ir vieglāka nekā jebkad agrāk — vienkāršā lodziņā var atlasīt ICC profilu, atveidot intensitāti, kā arī izmantot pilnīgi jaunu funkciju, kas sniedz iespēju redzēt izmaiņas.

Atjaunots spraudnis Print Studio Pro

Spraudnis Print Studio Pro nodrošina perfektu darbplūsmas saikni starp jūsu attēliem un izdruku. Spraudņa jaunā kontrasta atveidošanas funkcija nodrošina augstas detalizācijas pakāpes attēlu izdrukas ar neticamu asumu un skaidrību.

Plašākas lietošanas iespējas darbplūsmā

Uzlabojiet darba ražību un efektivitāti, izmantojot savienojamību ar mākoņpakalpojumiem. Vienkārši lejupielādējiet lietojumprogrammu Canon PRINT savā iOS vai Android ierīcē vai drukājiet no galddatoriem vai klēpjdatoriem, izmantojot Wi-Fi savienojumu. Varat pat drukāt tieši no kamerām, izmantojot Wi-Fi, ja tās saderīgas ar PictBridge.

PRO-1000

PRO-1000

Canon darbplūsma ar funkciju Crystal-fidelity

Printeris imagePROGRAF PRO-1000 sniedz iespēju Canon EOS kameru lietotājiem pārliecinoši drukāt savus attēlus, izmantojot īpaši veidoto foto un drukas programmatūru: Digital Photo Professional un spraudni Print Studio Pro. Šī unikālā Canon darbplūsma no ievades līdz rezultātam ļauj lietotājiem rediģēt un drukāt Canon EOS fotoattēlus, saglabājot to pirmās uzņemšanas reizes sākotnējās detaļas un skaidrību.

PRO-1000

Canon eksperta Klaiva Būta svarīgākie padomi drukāšanai

Galerija

Specifikācijas

f1_8-2_8

Chroma Optimizer

1.0 tipa CMOS ikona

Lietotājam draudzīgs krāsu displejs

DIGIC 7

Nomainiet tikai izlietoto tinti

Full HD 60p

Ilgi noturīga pigmenta tinte

Prints up to A2

Drukā līdz pat A2 formātam

Micro ink droplets for precise print

Ļoti mazi tintes pilieni precīzai drukāšanai

Wi-Fi & Ethernet connectivity

Wi-Fi un Ethernet savienojamība

Print plug-in for photo applications

Drukas spraudnis fotoattēlu lietojumprogrammām

Komplektācija

Apbalvojumi

Ieteicams jums