Canon imagePROGRAF PRO-1000

Jauna dinamika, krāsas un kvalitāte izcilām izdrukām

imagePROGRAF PRO-1000

Atdzīviniet attēlus ar izcilu A2 formāta galda fotoprinteri.

Drukājiet ar pārliecību un attēlojiet detaļas ar printeri imagePROGRAF PRO-1000. Ar modernu 12 tinšu sistēmu plašākai krāsu gammai un nevainojamu drukāšanas darbplūsmu no ievades līdz izvadei — atdzīviniet uzņemtās fotogrāfijas.

Skatīt visus tehniskos datus

imagePROGRAF PRO-1000

Profesionālu printeru piedāvājums

Uzticami atveido attēlus ar LUCIA PRO 12 tinšu sistēmu. Materiāls ar mikrokapsulām nodrošina lielāku krāsu līmeni ar plašāku krāsu gammu un sīkākām detaļām — lieliski piemērots attēliem, kas atstāj iespaidu. Plašais krāsu dinamiskais diapazons un detaļas tumšākās vietās palīdzēs arī uztvert visas smalkākās fotogrāfijas nianses gan 4 x 6 collu, gan A2 formāta un reklāmplakātu formāta ((1,2 m)* izdrukās.

*Ar programmaparatūras atjauninājumu (v3.010)

Izcilas attēlu kvalitātes atveide

Veidojiet jauna līmeņa attēlus un panāciet izcilus rezultātus ar printeri imagePROGRAF PRO-1000. Ar izcilo krāsu precizitāti, lielo drukāšanas ātrumu un plašo materiālu atbalstu, tostarp glancētu, matētu un mākslas papīru, audumu un “Baryta” papīru,* saviem klientiem varat nodrošināt pārsteidzošas izdrukas, kas saglabā jūsu fotogrāfiju kvalitāti un viengabalainību.

*“Baryta” papīra režīms pievienots ar programmaparatūras atjauninājumu (v3.010)

imagePROGRAF PRO-1000

Apbrīnojami drukas rezultāti

Drukājiet satriecošus attēlus bez apmalēm vēl lielākā formātā, nesamazinot to kvalitāti. Ar jauno programmaparatūras atjauninājumu* varat drukāt iespaidīgus attēlus bez apmalēm uz panorāmas formāta papīra (21 x 59,4 cm) vai radīt savu pielāgoto papīra veidu ar lielumu līdz 1200 mm, kas lieliski piemērots reklāmplakātiem.

*Nepieciešama programmaparatūra v3.010, pieejama no 2019. gada 1. oktobra

imagePROGRAF PRO-1000

Izcila detalizētība un krāsas

Uzticami atveido attēlus ar LUCIA PRO 12 tinšu sistēmu, ar kuru var iegūt plašāku krāsu gammu un precīzākas detaļas. Novērsiet bronzēšanu ar Chroma Optimiser tintes tehnoloģiju un panāciet vienmērīgu spīdumu un dabiskas krāsas ar uzlaboto melnās krāsas blīvumu. Lietojot “Baryta” papīru,* var panākt vēl labākas krāsas un izcilus rezultātus tumšākās vietās.

*Jālejupielādē programmaparatūra (v3.010) “Baryta” papīra režīmam

imagePROGRAF PRO-1000

Ātrāk un vienkāršāk

Saglabājiet elegantu izskatu ar profesionālu un funkcionālu dizainu Stabilā konstrukcija nodrošina precīzu tintes izsviedi, savukārt papildu manuālās padeves paplāte sniedz iespēju strādāt ar smagākiem papīra veidiem. Ar lielās ietilpības 80 ml tintes tvertnēm un vienkārši nomaināmo apkopes kasetni drukāšanas pārtraukumus var samazināt līdz minimumam.

imagePROGRAF PRO-1000

Ietaupiet tinti un laiku

Samaziniet tintes atkritumus un ietaupiet dārgo laiku, kad maināt materiālus, pateicoties ekskluzīvajām matētas melnās krāsas un fotogrāfiju melnās krāsas sprauslām. Nav nepieciešama tintes nomaiņa — tas nozīmē, ka līdz minimumam varat samazināt pārtraukumus. Arī Media Configuration Tool sniedz iespēju importēt jaunos materiālus ar dažām vienkāršām darbībām, kas vēl vairāk samazina dīkstāvi.

imagePROGRAF PRO-1000

Smalki koriģēti attēli ar printeri imagePROGRAF PRO-1000

Uzziniet, kā vislabāk izmantot printeri imagePROGRAF PRO-1000 ar mūsu parocīgo ceļvedi, kurā parādītas svarīgākās funkcijas.

SKATĪT RAKSTU

imagePROGRAF PRO-1000

Attēlu galerija

Izpētiet izcilās iespējas, ko piedāvā printeris imagePROGRAF PRO-1000.

Tehniskie dati

Chroma Optimiser

Chroma Optimiser

High longevity pigment ink

Ilgi noturīgs pigments

Wi-Fi and Ethernet connectivity

Wi-Fi un Ethernet savienojums

User-friendly colour display

Lietotājam draudzīgs krāsu displejs

High longevity pigment ink

4 pl tintes pilieni

Print plug-in for photo applications

Drukas spraudnis fotoattēlu lietojumprogrammām

Only change the ink that runs out

Nomainiet tikai izlietoto tinti

Prints up to 1,200mm*

Līdz 1200 mm izdrukas*

Baryta paper mode*

“Baryta” papīra režīms*

Panorama paper size*

Panorāmas papīra formāts*

*Ar programmaparatūras atjauninājumu (v3.010)

Skatīt visus tehniskos datus

Specification icon

Canon programmatūra

Piešķiriet savām fotogrāfijām ekspertu cienīgu izskatu ar programmatūru, kas paredzēta, lai jūs iegūtu plašākas krāsu pārvaldības iespējas ar precīzākiem rezultātiem, labāku toni un precīzi koriģētu asumu.

Galerijas kvalitāte

Atklājiet trešās puses mākslas papīru, ko tieši atbalsta printera profili, lai nodrošinātu precīzus un uzticamus drukātos materiālus.

Uzziniet vairāk

Canon fotopapīrs

Ir vienkārši iegūt tieši jūsu radošajai iecerei atbilstošo papīru, izvēloties kādu no pieejamajiem glancētajiem, spīdīgajiem vai matētajiem papīriem.

Skatīt visu

Printeru meklēšanas rīks

Atbildiet uz šiem pieciem jautājumiem, un mēs jums ieteiksim sarakstu ar jums piemērotajiem profesionālajiem printeriem.

Uzziniet vairāk

Saistīti produkti

Uzziniet vairāk par imagePROGRAF galda profesionālo printeri.

Jūs varētu interesēt...