PRO fotoprinteri


A3 formāta profesionālie tintes fotoprinteri

Izbaudiet pilnīgu radošo fotografēšanas brīvību ar šiem PIXMA profesionālajiem fotoprinteriem. Šie A3 strūklas fotoprinteri ar 8, 10 vai 12 tinšu sistēmām vienmēr sniedz rezultātus, kādus jūsu attēls ir pelnījis.

A2 formāta profesionālie tintes fotoprinteri

Izbaudiet iespēju drukāt pārsteidzošus attēlus līdz pat A2 formātā, nezaudējot kvalitāti. Izmantojiet mūsu ātrās drukāšanas priekšrocības un krāsu sastrādi: tiek atbalstīti dažādi materiālu veidi — glancēts un matēts papīrs, mākslas fotogrāfiju un kanvas papīrs, lai jūs iegūtu tādu izskatu un noskaņu, kādu vēlaties.

Profili

ICC profilu izveide, izmantojot krāsu pārvaldības programmatūru

Ērti izveidojiet pielāgotus ICC profilus, kas ir optimizēti jūsu printerim, papīram un unikālajai darba videi, izmantojot spektrometru un Canon programmatūru Color Management Tool Pro. Tajā ir ērti lietojams vednis, kas izdrukā mērījumu tabulas, kuras var skenēt ar dažādām X-Rite kalibrēšanas ierīcēm (Eye-One PRO, Color Munki). Tas palīdz nodrošināt augstu krāsu kvalitāti un jums nepieciešamo precizitāti.


Tintes uzklāšana uz papīra

Žilbinošā attēlu kvalitāte, kādu var iegūt ar mūsu profesionālā klāsta fotoprinteriem, ir teicams jūsu aizraušanās un mūsu tehnoloģijas apvienojums. Canon gadiem ilgi ir pilnveidojis FINE drukas galviņas tehnoloģijas sistēmas un uzlabojis tintes, lai jūs jau šodien varētu izbaudīt iegūtos rezultātus. Izvēloties profesionālu 12 vai 10 pigmenta tinšu sistēmu un ekspertu 8 krāsu tinšu sistēmu, radošie un biznesa lietotāji var izmantot vislabāko A3 vai A2 fotoprinteri, lai rentabli un efektīvi iegūtu izcilas kvalitātes izdrukas.

Melnbaltās izdrukas

Īpašās melnbaltās tintes, draivera iestatījums melnbaltu fotoattēlu drukāšanai un funkcijas, piemēram, Chroma Optimizer, garantē vienmērīgu glancējumu un uzlabotu melnās krāsas blīvumu. Canon profesionālā klāsta printeri piedāvā jaunu profesionālo melnbalto izdruku kvalitātes līmeni.


PIXMA profesionālo fotoprinteru atbalsts

Lejupielādējiet draiverus, programmatūru, programmaparatūru un rokasgrāmatas, kā arī tiešsaistē piekļūstiet tehniskā atbalsta resursiem un PIXMA profesionālo fotoprinteru problēmu novēršanas risinājumiem.

Vecāku profesionālo strūklprinteru meklēšana

Skatiet mūsu arhivēto produktu sadaļu, lai atrastu informāciju par vecāku PIXMA profesionālo fotoprinteru modeļu specifikācijām un saderīgiem izejmateriāliem.