PROGRAMMATŪRA

Print Studio Pro

Canon spraudnis Print Studio Pro nodrošina teicamu darba plūsmas saiti starp attēla un apstrādātu izdruku ieguves produktiem. Ar unikālo programmatūru, kas paredzēta īpaši Canon profesionālajiem printeriem, varat bez piepūles iegūt profesionālas kvalitātes fotoattēlus.

Lejupielādēt jaunāko versiju

print-studio-pro_1080x384

Instalēšana

Print Studio Pro spraudnis tiek automātiski pievienots saderīgām fotoattēlu lietojumprogrammām programmatūras instalēšanas laikā. Varat arī lejupielādēt jaunāko spraudņa versiju, kas paredzēta pašreizējiem PIXMA PRO printeriem, kā arī imagePROGRAF PRO printeriem.

LEJUPIELĀDĒT (1,2 Mb)

Spraudņa Print Studio Pro lietošanas sākšana

Lai uzsāktu lietot Print Studio Pro, atveriet attēlu (vai vairākus attēlus), ko vēlaties drukāt, programmā Adobe Photoshop®, Photoshop Elements® vai Lightroom®. Ja izmantojat Canon Digital Photo Professional, vienkārši atlasiet attēlus no to mapēm.

Profesionālu printeru piedāvājums

Print Studio Pro nodrošina dažādas drukāšanas funkcijas vienā ērti pārvaldāmā ekrānā. Šeit pirms drukāšanas varat atlasīt papīra veidu, izmēru, iestatīt krāsu pārvaldību, kā arī pareizos attēlu krāsu toņus. Tiešajā priekšskatījumā ir redzami atlasītie krāsu toņi un apmales, nodrošinot galīgo rezultātu atbilstību jūsu iecerēm.

Print-Studio-Pro

Print Studio Pro

(1) Tiešs atlasītā attēla priekšskatījums 
(2) Rīki attēlu apgriešanai un pagriešanai 
(3) Visu atvērto/atlasīto attēlu sīktēli 
(4) Iecienītāko iestatījumu saglabāšanas un atlases apgabals 
(5) Drukāšanas iestatījumu apgabals (papīra veids, izkārtojums, krāsu pārvaldība) 
(6) Drukāšanas poga ar vairāku kopiju iestatīšanas iespēju

Galvenie drukāšanas iestatījumi

Programmas Print Studio Pro drukāšanas iestatījumu apgabalā varat atlasīt trīs galvenos fotoattēlu drukāšanas iestatījumus: papīra veidu un izmēru, attēla izkārtojumu uz papīra un krāsu pārvaldību (piem., ICC profilus).

 Paper-settings

Papīra iestatījumi

Apdrukājamā materiāla sadaļā varat izvēlēties Canon fotopapīra nosaukumu vai citu papīru veidu (piem., cits glancēts papīrs, cits tēlotājmākslas papīrs vai audekls).

Atlasiet pareizo papīra izmēru un attiecīgo paplāti (aizmugurējā paplāte vai manuālā padeve). Parasti glancētie, spīdīgie un matētie papīri tiek ievietoti automātiskajā aizmugurējā paplātē, savukārt biezāki un smagāki papīri tiek ievietoti manuālajā padevējā.

 Image-layout-settings

Attēla izkārtojumu iestatījumi

Varat izvēlēties kādu no iepriekš iestatītajām apmalēm, piemēram, izdruku bez apmales vai izdruku ar apmalēm, kā arī divu vai četru attēlu drukāšanu uz vienas papīra loksnes. Ja drukājat ar apmalēm, varat koriģēt attēla izmēru, vienkārši velkot tā stūrus priekšskatījuma logā, vai izvēlēties precīzu attēla vai apmaļu izmēru milimetros izkārtojuma izvēlnē.

Attēlu var bez grūtībām iecentrēt loksnē, izmantojot izlīdzināšanas izvēlni, vai sarakstam var pievienot pielāgoto izkārtojumu (noklikšķinot uz pluszīmes pogas).

Colour-management

Krāsu pārvaldība

Canon profesionālie fotoprinteri sniedz iespēju izdrukāt fotoattēlus, kas izskatās gandrīz tāpat kā monitorā redzamais attēli.

Lai panāktu labāko rezultātu, iestatiet krāsu režīmu kā ICC profilu; ja lietojat Canon papīru, iestatiet printera profilu uz Automātiski, ja citu papīru — atlasiet pareizo ICC profilu. Atveides nolūks jānorāda kā Uztverams.

Papildu iestatījumi

Print Studio Pro piedāvā papildu funkcijas ar nolūku panākt rezultātus, kas atspoguļo jūsu radošās idejas. Fotoattēliem varat pievienot tekstu, izvēlēties melnbalta fotoattēla režīmu, saglabāt iecienītākos iestatījumus un veikt daudz citu darbību.

Mono-printing-and-clear-coating

Melnbaltā druka un caurspīdīgs pārklājums

Atlasiet melnbalta fotoattēla drukāšanas režīmu, lai krāsu attēlus pārveidotu vienkrāsainos attēlos vai iegūtu dabiskāka izskata melnbaltos fotoattēlus no esošiem vienkrāsainiem attēliem.

Izvēloties visā lapā lietot caurspīdīgo pārklājumu ar funkciju Clear coat the entire page, visā izdrukā tiek izmantots Chroma Optimiser (ja pieejams), tādējādi vēl vairāk uzlabojot glancējumu. Pēc noklusējuma caurspīdīgā tinte tiek lietota tikai tajos laukumos, kas ir pārklāti ar krāsu tintēm.

Adding-text-to-photos

Teksta pievienošana fotoattēliem

Teksta iestatījumos (daļa no izkārtojumu sadaļas) varat pievienot pielāgotu galveni, kājeni, lapu numurus, autortiesību informāciju vai fotoattēla uzņemšanas informāciju (ja pieejama attēla datos).

Varat pielāgot teksta fontu, izmēru un krāsu. Vairumam teksta iestatījumu ir nepieciešams izkārtojums ar apmali.

Image-Corrections

Attēla koriģēšana

Ja drukājat melnbaltu attēlu, varat bez grūtībām norādīt toni, veicot tikai vienu klikšķi, lai vienkrāsainiem fotoattēliem piešķirtu siltāku vai vēsāku toni. Krāsu attēlus varat koriģēt jebkurā krāsu virzienā.

Paraugu drukāšanas funkcija ļauj izdrukāt vienu loksni ar to fotoattēlu sīktēliem, kas ir koriģēti atlasītajā krāsu režīmā, kā arī spilgtuma un kontrasta līmenī.

Izcila precizitāte — sarkanā līnija

Canon spraudnis Print Studio Pro nodrošina teicamu darbplūsmu — no attēla līdz apstrādātajiem drukas produktiem. Šī unikālā programmatūra ir paredzēta īpaši Canon profesionālajiem printeriem, un tā sniedz iespēju ērti iegūt kvalitatīvas fotoattēlu izdrukas.

Canon’s-genuine-image-sharpening-technology

Canon oriģinālā attēlu asuma palielināšanas tehnoloģija

Iespējams, ka jūsu kamera un printeris ir aprīkots ar augstas veiktspējas funkcijām, tomēr nav iespējams izvairīties no caurplūdušās gaismas un signāla vājināšanās apstrādes laikā. Galvenais iemesls tam ir atšķirība starp ideālo attēlu un attēlu, kura detaļas nav asas; ja notiek koriģēšana, balstoties uz katra attēla precīziem datiem, var panākt dabiski ideālu attēlu. To nodrošina Canon izcilība — gan kontrole, sākot no ievades līdz izvadei, gan ekskluzīva Canon produktu lietošana. Attēliem var atjaunot to sākotnējo asumu ar koriģēšanu, balstoties uz precīziem datiem par ideālajiem un gandrīz ideālajiem optikas un drukas parametriem.

Digital-Lens-Optimiser

Funkcija Digital Lens Optimizer

Funkcija “Digital Lens Optimizer” ir atrodama lietojumprogrammā “Digital Photo Professional” (oriģinālā EOS programmatūra), kas paredzēta RAW attēlu apstrādei, vai arī ir instalēta dažās kamerās. Tā noņem mazāk vēlamus optiskos parametrus no RAW attēla datiem, kad tiek izmantotas saderīgas kameras un objektīvi. Tā ietilpst Canon attēlu asuma palielināšanas tehnoloģijā, kas ir izveidota, uzņēmumam Canon veicot vispusīgu un neatkarīgu izstrādi — sākot no objektīviem un sensoriem līdz attēlu procesoriem. Papildus objektīva aberācijas koriģēšanai tiek koriģēta arī izmainīta gaisma, lai panāktu tās sākotnējo stāvokli, izmantojot difrakcijas fenomenu, garo gaismas viļņu filtrus un citas metodes. Koriģēšanas nolūks ir precīzi un skaisti atveidot oriģinālos attēlus ar pilnīgu to asumu.

Contrast-reproduction

Kontrasta atveide

Kontrasta atveide ir funkcija, kas pieejama spraudņa Print Studio Pro programmatūrā un ir ietverta printerī PRO-1000. Šī funkcija koriģē asuma zudumu drukāšanas laikā, iepriekš izanalizējot printera un papīra atšķirības. Līdz art to precīzāk tiek atveidots oriģinālā attēla asums, panākot izdrukas, kas izskatās kā dzīvas. Lai drukātu augstas izšķirtspējas fotogrāfijas, kurās tiek saglabāts tāds pats asuma līmenis kā oriģinālajos attēlos, ir svarīgi atšķirt ideālas drukas parametrus no gandrīz ideālas drukas.

Professional Print & Layout

Izmantojot jauno drukāšanas programmatūru “Professional Print & Layout”, var izdrukāt augstas kvalitātes attēlus, kas rediģēti ar “Digital Photo Professional”, saglabājot tādas svarīgas iezīmes kā tonalitāti, asumu un precīzu krāsu atveidi.

*Spraudnis tikai imagePROGRAF PRO sērijas printeriem.

UZZINIET VAIRĀK

imagePROGRAF_PRO-1000-red-line-BEAUTY

Saderīgie printeri

Reap the rewards of fine-tuned control with Canon's range of Print Studio pro-compatible printers.

Jūs varētu interesēt...