Accurate and reliable autofocus

XF705

Precīza un uzticama automātiskā fokusēšana

Dual Pixel CMOS AF — kā tā darbojas

Dual Pixel CMOS AF ir fāzes noteikšanas automātiskā fokusa (Auto Focus — AF) tehnoloģija, kas izmanto sensoru un nodrošina vienmērīgu un jaudīgu fokusa izsekošanu, kā arī ātru automātiskā fokusa ieguvi. Tā ir unikāla Canon izstrādāta tehnoloģija, kas automātiskai fokusēšanai izmanto divas fotodiodes uz pikseli, tās apvienojot videoklipa ierakstīšanai. Tā ļauj uzturēt precīzu fokusu pat kustīgiem objektiem, kas ir ārkārtīgi svarīgi, uzņemot 4K UHD režīmā, un palielina viena operatora darba efektivitāti.

Dual Pixel CMOS AF - How it works

Skārienekrāna vadīklas un sekošana objektiem

Videokameras XF705 četru collu skārienekrāns ļauj veikt fokusa punkta atlasi 80% attēla laukuma vertikāli/horizontāli. Kadrā notiek sekošana izvēlētajam objektam, kad tas pārvietojas.

Touchscreen control and object tracking

Sejas noteikšana un sekošana tai

Sejas noteikšanas AF var sekot personas sejai kadrā un uzturēt tās fokusu.

Face Detection and tracking

Dual Pixel fokusēšanas palīgs

Sniedz grafiskus norādījumus, kas parāda priekšplāna/fona fokusa novirzi; ja objekts ir fokusā, taisnstūris kļūst zaļš, sniedzot iespēju veikt vispusīgu manuālu fokusa izvilkšanu vai nodrošinot fokusu, kad tas ir svarīgi.

Dual Pixel Focus Guide

Precīza automātiskās fokusēšanas regulēšana

Ir pieejama izvēlnes funkcija precīzai automātiskās fokusēšanas regulēšanai, kas ļauj lietotājam noteikt AF ātrumu un jutību, sniedzot lielākas pielāgošanas un kontroles iespējas.

Atklājiet arī citas priekšrocības

Saistītie produkti