Simple HDR workflows

XF705

Vienkāršas HDR darbplūsmas

HLG/PQ ierakstīšana pašā ierīcē

XF705 sniedz lietotājiem iespēju ierakstīt HDR failus tieši SD kartēs, izmantojot funkcijas Hybrid Log-Gamma (HLG) un Perceptual Quantization (PQ). Tas videokamerai XF705 sniedz iespēju viegli iekļauties dažādās ātrās HDR darbplūsmās.

Internal recording of HLG/PQ

HDR materiālu izveide ar SDR izvadi

Videokamera XF705 var izvadīt SDR signālu vienlaicīgi ar HDR faila ierakstīšanu pašas ierīces SD kartē, nodrošinot vienlaicīgu HDR/SDR materiālu izveidi. Turklāt vienlaicīgas HDR/SDR ierakstīšanas laikā SDR signāla pieaugumu var regulēt atbilstoši HDR ekspozīcijas līmenim, nodrošinot pareizu ekspozīcijas līmeni abu signālu izvadei.

HDR production with SDR output

HDR filmēšanas palīgfunkcijas

Automātisks diafragmas atvērums optimizē ekspozīciju uzņemšanai ar HDR, lai izvairītos no pārmērīgas ekspozīcijas izgaismotās vietās, un kamerai ir arī automātiskās ekspozīcas (AE) nobīdes funkcija, kā arī viļņu formas uzraudzība (WHM, waveform monitor) un zebras raksts, kas palīdz operatoram. 

Videokamerai XF705 ir arī LCD monitors ar lielu spilgtumu HDR attēlu pārbaudei, un elektroniskā skatu meklētāja palīgfunkcija lietotājiem sniedz iespēju skatīt gandrīz precīzus attēlus, kas ierakstīti ar funkcijām HLG un PQ, izmantojot SDR skatu meklētāju.

HDR shoot assist functions

Canon Log 3 / BT.2020 atbalsts

Papildus ierakstam HDR režīmā ar funkcijām HLG/PQ videokamera XF705 atbalsta arī Canon Log 3 radošām darbplūsmām.

Canon Log 3 / BT.2020 supported

Saistītie produkti