15x wide L-series lens

XF705

Platleņķa L sērijas objektīvs ar 15 reižu tālummaiņu

L sērijas kvalitāte

Sarkanais gredzens uz Canon slavenās L sērijas objektīviem jau ilgstoši marķē Canon profesionālā līmeņa objektīvus, norādot uz to konstrukciju, izturību un izcilo attēlu kvalitāti, tostarp Super UD un asfērisku objektīva elementu izmantošanu, kas ievērojami novērš aberācijas.

L-series quality

Platleņķa 15 reižu optiskā tālummaiņa

Jaudīgais 4K objektīvs objektu uzņem ar maksimāli daudz detaļām un piedāvā izcilas pielāgošanas iespējas ar 25,5 mm platleņķa fokusa attālumu un 15 reižu optisko tālummaiņu, turklāt, uzņemot FHD režīmā, var izvēlēties 30 reižu uzlaboto tālummaiņu.

Wide 15x optical zoom
Wide 15x optical zoom - Full image

Profesionāla darbība ar trīs

neatkarīgiem objektīva gredzeniem

Videokamera XF705 ir aprīkota ar trīs neatkarīgiem gredzeniem, kas novietoti ar lielām atstarpēm, lai nodrošinātu precīzu fokusa un tālummaiņas (ar 90 grādu mehānisku atduri no platleņķa līdz telefoto), kā arī diafragmas vadību.

Professional operation with three independent lens rings

Īpaši vienmērīga attēlu stabilizēšana

Canon attēlu stabilizēšanas sistēma ar vienotu optisko un dinamisko opciju darbību nodrošina efektīvu piecu asu attēlu stabilizēšanu, sniedzot lietotājam pārliecību, ja uzņem, atrodoties ceļā, vai filmē, kameru turot rokās.

Super-smooth Image Stabilisation

Skaisti izcelti attēli ar deviņu lapiņu diafragmu

Attēli ar sešu lapiņu un deviņu lapiņu diafragmas atvērumu we might need to create this image and will share prior to final publication.

Beautiful highlights with a 9-blade iris

Platleņķa un telefoto adapteri

Objektīva optiskās iespējas var vēl vairāk paplašināt, pievienojot pēc izvēles pieejamu piestiprināmu platleņķa piederumu WA-U58, lai iegūtu 0,8 reižu palielinājumu, vai pēc izvēles pieejamu telepārveidotāju TL-U58, lai iegūtu 1,5 reižu palielinājumu.

Wide 15x optical zoom

Atklājiet arī citas priekšrocības

Saistītie produkti