Professional features

XF705

Profesionālas funkcijas

Četru collu grozāms skārienekrāns

Videokamera XF705 ar lielu, augstas izšķirtspējas 1,23 miljonu punktu liela spilgtuma LCD skārienekrānu var atbalstīt precīzu fokusēšanu, bet grozāmais ekrāns ir nenovērtējams ērtai skatīšanai dažādās pozīcijās.

4-inch vari-angle touchscreen

Ērti nostiprināma uz pleciem un leņķī novietots rokturis

Jauns noņemams plecu polsteris un ērtākā leņķī novietots rokturis ar tālummaiņas ierīci, kas līdzinās apraižu aprīkojumam, palīdz uzlabot stabilitāti un samazināt nogurumu garākās filmēšanas sesijās.

Comfortable shoulder mount and angled grip

Funkcija Wide DR Gamma

Funkcija Wide DR gamma vienmērīgi saspiež izgaismotās vietas, lai piedāvātu plašu dinamisko diapazonu. Tas sniedz iespēju iegūt brīnišķīgu ādas toni un vienmērīgas toņu pārejas.

Wide DR gamma(normal)

Parasts

Wide DR gamma(wide)

Funkcija Wide DR Gamma


Četru kanālu digitālais audio

Videokamera XF705 atbalsta divus ieslēdzamus AES/EBU, analogus XLR interfeisus un četru kanālu audio, piedāvājot profesionālas audio iespējas.

4 Channel digital audio

Divas SD kartes

Videokamera XF705 ir aprīkota ar diviem SD karšu slotiem, kas piedāvā vienlaicīgu vai pārslēdzamu ierakstīšanu.

Dual SD cards

Iebūvēti ND filtri

Iekšējais ND filtrs izmanto stobrveida mehānismu, kas lietotājam ļauj atlasīt kādu no trīs blīvumiem (ND 1/4, ND 1/16, ND 1/64), sniedzot iespēju ar diafragmas gredzenu regulēt asuma dziļumu un vienlaicīgi saglabāt nemainīgu ekspozīciju.

Built-in ND filters

Attālas vadības iespējas

Vadiet kameru bez vadiem, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru ar pārlūkprogrammas tālvadību, vai izmantojiet pēc izvēles pieejamo Canon RC-V100 tālvadības pulti ātrai visu kameras funkciju vadībai ar vadu.

Remote control options

Infrasarkanais ieraksts

Videokamera XF705 ir aprīkota ar infrasarkano staru režīmu (var izvēlēties zaļu/baltu), kas ļauj uzņemt video apstākļos, kad apgaismojums ir vājš vai tā nav.

Saistītie produkti