Canon imageFORMULA DR-C240

imageFORMULA DR-C240

imageFORMULA DR-C240 ir ārkārtīgi kompakts un jaudīgs galdvirsmas skeneris ar stabilu konstrukciju un uzticamu papīra apstrādi, lai tvertu dažādu izmēru un formāta dokumentus, tostarp pases.

DR-C240

Ieguvumi

  • Uzlabojiet darba ražīgumu ar ātru divpusējo skenēšanu ar ātrumu līdz 90 attēliem minūtē
  • Ar vienu kompaktu ierīci ērti skenējiet dažāda veida dokumentus, tostarp pases
  • Mierīgs prāts, paļaujoties uz uzticamo papīra apstrādi un izturīgo konstrukciju
  • Uzlabojiet apkārtējo vidi, strādājot ar klusu, kompaktas konstrukcijas un eleganta dizaina skeneri

Detalizēti par funkcijām

Canon imageFORMULA DR-C240 — Iegūstiet plašāku informāciju

Ražība un pielāgojama lietošana


imageFORMULA DR-C240 īpaši augstās kvalitātes konstrukcija un funkcijas ražības palielināšanai ir jaunums šādu ekonomisku skeneru segmentā. Tā kā skeneris imageFORMULA DR-C240 nodrošina ātru skenēšanu ar ātrumu līdz 45 lappusēm minūtē / 90 attēliem minūtē, tā ir universāla izvēle uzņēmumu nodaļām un darba grupām. Tas ir kompakts galdvirsmas skeneris ar klusu darbību un pievilcīgu dizainu — atstāj labu iespaidu klientu apkalpošanas birojos un pieņemšanas punktos, piemēram, bankās, viesnīcās, slimnīcās un valsts iestāžu birojos.

Izstrādāts, lai atbilstu klientu vajadzībām


Skenera imageFORMULA DR-C240 stabilā konstrukcija un izturīgā dokumentu padeves ierīce tika izstrādāta, ņemot vērā tieši klientu atsauksmes. Tas parāda nākamo soli šāda segmenta skeneru konstrukcijas kvalitātē, bez piepūles tverot līdz 4000 skenējumu dienā. Ražība tiek palielināta ar 60 lokšņu automātisko dokumentu padeves ierīci, kas uzticami apstrādā jauktu izmēru un materiālu veidu dokumentu paketes: no pasēm un plastikāta kartēm līdz divpusējiem A4 un A3 dokumentiem (izmantojot folio) un pat 3 m gariem dokumentiem.

Precīza papīra apstrāde


Lai darbplūsma būtu vienmērīga, skenerim imageFORMULA DR-C240 ir jaudīgs, augstas kvalitātes padeves mehānisms, kas nodrošina savā klasē vislabāko uzticamību dažādu dokumentu skenēšanai, tostarp arī īpaši plānam papīram, sākot no 27 g/m². Dubultas padeves noteikšanas un dubultas padeves atvienošanas (DFR) funkcijas, kurās izmantota ultraskaņa, ļauj ātri atsākt skenēšanu, lai līdz minimumam samazinātu dīkstāves laiku.

Vienkārša ekspluatācija, stabilas kvalitātes rezultāti


Skenerī imageFORMULA DR-C240 ir ietverts plašs augstas kvalitātes attēlu apstrādes iespēju klāsts. Tas ietver automātisku lapas izmēru un teksta virziena noteikšanu, teksta uzlabošanu, lapas sašķiebuma novēršanas funkciju un automātisku krāsu noteikšanu. Lietotājam draudzīgais vadības panelis ļauj skenēt, nospiežot pogu, līdz ar to padarot skenēšanas uzdevumu veikšanu ātrāku un vienkāršāku.

Bagātīgs programmatūras komplekts


Canon uzlabotā lietojumprogramma CapturePerfect sniedz iespēju efektīvi skenēt paketes un atbalsta iebūvēto Kofax VRS draiveri, lai panāktu uzlabotu attēlu kvalitāti. Lai dokumentus skenētu intuitīvi un pēc tam tos ērti nosūtītu uz dažādiem galamērķiem (tostarp mākoņpakalpojumiem), vienkārši izmantojiet Canon lietojumprogrammu CaptureOnTouch. Komplekts eCopy PDF Pro nodrošina efektīvus PDF failu izveides, rediģēšanas un konvertēšanas rīkus.

Ekonomiski izdevīga lietošana un uzturēšana


Bez problēmām pats varat nomainīt skenera imageFORMULA DR-C240 ilgi kalpojošos apturēšanas un padeves rullīšus, tā līdz minimumam samazinot ekspluatācijas izmaksas. Ļoti zems elektroenerģijas patēriņš — tikai 19 W darbības laikā un 1,4 W gaidstāves režīmā — vēl vairāk samazina izmaksas un arī ietekmi uz vidi.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon imageFORMULA DR-C240, tā funkcijām un iespējām.

icon

A4 formāta skenēšanas ātrums (viena puse)

icon

Automātiskā dokumentu padeve

Up to 4,000 sheets per day

Līdz 3000 loksnēm dienā

Double-sided scanning

Divpusējā skenēšana

USB connection

USB savienojums

icon

Efektīva pakešu skenēšana

Tilting control panel

Vienkārša, intuitīva skenēšana

eCOPY

PDF izveide un rediģēšana

USB connection

Uzlabota attēlu kvalitāte