multiple-config-benefit-feature
alt text goes here

Vairākas konfigurācijas

Jaunais Cinema EOS dizains ar intuitīvām vadīklām un iebūvētu caurumotu plati pēc izvēles pieejamu profesionālu piederumu stiprināšanai ļauj izveidot vairākas konfigurācijas atbilstoši nepieciešamai filmēšanai.

Primārā kino kamera

Pilnkadra kino kamera lietošanai gan studijas konfigurācijā, gan bez statīva ar iebūvētu caurumotu plati ērtai piederumu izkārtošanai un līdzsvarošanai.

primary-cinema-camera

EF un PL objektīvu stiprinājums

Atbalst milzīgam Canon EF objektīvu klāstam (gan kino/Cine Servo, gan fotoobjektīviem), kā arī izvēle un iespējas izmantot PL objektīvus ar Cooke /i (tiek piedāvāts objektīvu stiprinājuma nomaiņas pakalpojums).

Uzziniet vairāk

ef-pl-lens-mount

Apraides konfigurēšana

Pēc izvēles pieejami B4 stiprinājumu adapteri (MO-4E un MO-4P) EF un PL stiprinājumiem kopā ar 12 kontaktu objektīva savienotāju ļauj apraides 2/3” Servo objektīvus darbināt un kontrolēt ar kameru.

Broadcast configuration
Professional Full HD viewfinder
alt text goes here

Profesionāls Full HD skatu meklētājs

EVF-V70 ir izcils Full HD OLED skatu meklētājs, kas piedāvā palīdzību skatīšanā, viltus krāsu noteikšanu un simulētu HDR skatījumu.

Ātrās piekļuves lietotāja interfeiss

Ērti lietojams sešu pogu vadības panelis ar intuitīvu un atpazīstamu lietotāja interfeisu ļauj ātri piekļūt bieži lietotām kameras funkcijām.

Quick access user interface

Kameras asistentu vadības panelis

Pēc izvēles pieejamā tālvadības ierīce OU-700 atdarina ātrās piekļuves lietotāja interfeisu, sniedzot iespēju kameras asistentiem mainīt iestatījumus no kameras labās puses vai augšpuses uz vietu, kas atrodas līdz pat 10 m attālumā, izmantojot pagarinātāja vadu.

Camera assistant control panel

Izejas jauda piederumiem

Apgādājiet ar enerģiju svarīgus kameras piederumus ar 12 V un 24 V izejas jaudas termināļiem, kas atrodas kameras priekšpusē.

Accessory power outputs

Izpētiet citas priekšrocības