Multiple recording formats with high frame rates
alt text goes here

Vairāki ieraksta formāti ar lielu kadru nomaiņas ātrumu

Ierakstiet RAW failus ar lielu kadru nomaiņas ātrumu un pēc izvēles pieejamu CODEX CDX-36150 ierakstītāju vai ierakstiet materiālu pašā kamerā ProRes vai XF-AVC formātā, lai nodrošinātu ātrāku darbplūsmu.

4.5K RAW materiāla ierakstīšana

4.5K RAW materiāla ierakstīšana ar pēc izvēles pieejamu dokojamu CODEX CDX-36150 ierakstītāju sniedz iespēju ierakstīt 4K ar 10/12 bitu ātrumu RAW režīmā līdz 60P, 2K RAW režīmā līdz 240P vai 4K ProRes režīmā līdz 60P. Pieejams ar V veida fiksācijas vai Gold Mount opcijām, lai nodrošinātu atbilstību esošajām akumulatora sistēmām.

4.5K RAW recording

Ierakstīšana ProRes vai XF-AVC formātā pašā ierīcē

Ierakstiet 4K/UHD materiālu pašā ierīcē CFast 2.0™ kartēs ProRes vai XF-AVC formātos, kas ir ietverti profesionālās NLE sistēmās bez nepieciešamības pārkodēt, tādējādi ietaupot darba laiku un naudu.

Internal ProRes or XF-AVC recording
High frame rates

Liels kadru nomaiņas ātrums

Videokamerai C700 ir liela kadru nomaiņas ātruma opcijas 4K RAW režīmā ar līdz 4K/120P un 4.5K/100P izšķirtspēju. Pieejams arī Full HD/2K ar 120P vai 2K (apgriezts) / 240P.

Starpniekservera fails un retranslācijas ieraksts

SD kartes slots sniedz iespēju ierakstīt 8 bitu 4:2:0 starpniekservera failu XF-AVC formātā, lai to varētu nekavējoties rediģēt. Arī attēlus, metadatus, izvēlnes un citu informāciju var tvert SD kartē.

Divi CFast kartes sloti nodrošina vai nu vienlaicīgu dublēšanu, vai retranslācijas ierakstīšanu pašā ierīcē.

Proxy file and relay recording

Izpētiet citas priekšrocības