Viltojumi

Viltotus Canon produktus ir grūtāk atšķirt un, iespējams, tie ir arī bīstamāki, nekā varat iedomāties. Viltoti vai “neīsti” Canon produkti var izskatīties praktiski identiski oriģinālajiem Canon produktiem, tomēr tādi nav. Parasti tiek viltoti šādi Canon produkti: tonera un tintes kasetnes, akumulatori un lādētāji, kā arī kameru piederumi.

Viltotu produktu izgatavošana, importēšana un pārdošana ir krimināli sodāma. Uzņēmums Canon sadarbojas ar policiju, muitu, varas iestādēm un organizācijām, kas cīnās pret viltojumiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā (EMEA), lai novērstu tirdzniecību ar viltotiem Canon produktiem.

Counterfeit

Apdraudējums, ko izraisa viltotu Canon produktu lietošana

Drošība
Viltoti Canon produkti nav ražoti un pārbaudīti, ievērojot stingros oriģinālo Canon produktu kvalitātes standartus, un to lietošana var nodarīt kaitējumu jums vai produktam. Piemēram, viltoti akumulatori lietošanas laikā var radīt pārmērīgu karstumu, noplūdes vai eksploziju, izraisot smagas traumas vai nenovēršamu produkta bojājumu.

Kvalitāte
Viltota Canon tinte un tonera kasetnes var noplūst, nosprostot printera drukas galviņu vai izraisīt krāsu izplūšanu un švīkas. Viltotas kasetnes parasti nodrošina arī ievērojami mazāku izdruku skaitu, salīdzinot ar oriģinālajiem produktiem. Uzņēmuma Canon pārbaudīto viltoto kasetņu izdruku skaits bija diapazonā no 28% līdz 69%, salīdzinot ar oriģinālajām kasetnēm.

Vides atbilstība
Canon oriģinālie produkti atbilst starptautiskajiem un Eiropas tiesību aktiem, tostarp Elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu (WEEE) direktīvai, Bīstamu vielu izmantošanas ierobežošanas (Restriction of Hazardous Substances, RoHS) direktīvai un REACH regulai. Viltoti produkti parasti neatbilst šiem tiesību aktiem, tādēļ tie izraisa lielāku risku videi.

Kā identificēt viltotus Canon produktus

Visbiežāk viltotie Canon produkti ietver tintes kasetnes, tintes pudeles, kopētāju tonerus un kameru piederumus, piemēram, akumulatorus, lādētājus, objektīvu vāciņus, tālvadības pultis un somas.

Unikāla Canon hologramma ir uz visiem oriģinālajiem Canon tintes kasetņu1, tintes pudeļu, kopētāju toneru un akumulatoru iepakojumiem.

Hologrammai ir unikālas krāsu maiņas īpašības — tā izskatās zaigojoši zeltaina vai zaigojoši sārti zeltaina, skatoties no priekšpuses, bet, noliecot horizontāli, tās krāsa mainās uz zaigojoši tumši zaļu. Ja hologramma ir viltota, parasti tās krāsa nemainās uz zaigojoši tumši zaļu.

Kas jāņem vērā, lai noteiktu viltotus produktus

- Viltotas hologrammas bieži tiek attēlotas neprecīzi, ar bojātu izskatu, izplūdušas un ar nepareizu krāsu vai izmēriem.
- Canon logotips uz viltota iepakojuma var būt nekvalitatīvi attēlots ar nepareizu krāsu, fontu vai izmēriem.
- Iepakojums var izskatīties, kā vairākkārt aiztaisīts, lietots vai bojāts.
- Uz iepakojuma var būt pareizrakstības vai pieturzīmju kļūdas.
- Uzmanieties, ja pārdevēji piedāvā neparasti zemu cenu.
- Esiet piesardzīgs, preces iegādājoties interneta izsoļu tīmekļa vietnēs. Ne visas tiešsaistē iegādātās preces ir viltotas, tomēr viltotāji bieži izmanto tiešsaisti, lai ātri, anonīmi un visā pasaulē pārdotu viltotas preces, tāpēc esiet modrs, iepērkoties tiešsaistē.

Ko darīt, ja uzskatāt, ka, iespējams, esat iegādājies viltotu produktu

Ja šaubāties par nopirktā produkta (kurš marķēts ar Canon zīmolu) autentiskumu, lūdzu, neizmantojiet to un sazinieties ar Canon pilnvaroto pārstāvi vai ar mums, izmantojot šo kontaktinformāciju: ipr.info@canon-europe.com
Diemžēl nevarēsim apmainīt viltotus Canon zīmola produktus, bet mēs varēsim apstiprināt, vai tas ir oriģināls produkts, kā arī sniegt rakstisku paziņojumu par produkta autentiskumu. 
Lai nodrošinātu, ka iegādājaties tikai oriģinālus Canon produktus, lūdzu, apmeklējiet lapu Kur nopirkt, kurā ir izsmeļošs saraksts ar pilnvarotajiem Canon produktu mazumtirgotājiem.

Noderīga informācijaLai iegūtu papildu informāciju par viltošanas novēršanu, skatiet tālāk sniegto sarakstu ar noderīgām saitēm:
Kameru un attēlveidošanas produktu asociācijas (Camera & Imaging Products Association, CIPA) tīmekļa vietne.
React — Eiropas Viltošanas novēršanas tīkls
Uzņēmējdarbības iniciatīva viltošanas un pirātisma novēršanai
Viltošanas apkarošanas grupa
Intelektuālā īpašuma birojs
Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas Attēlveidošanas papildpiederumu koalīcija

Jūs varētu interesēt

  1. Šī unikālā hologramma var nebūt uz Eiropas strūklprinteru tintes plastmasas iepakojuma un blistera multipaku iepakojuma.