Viltojumi

Viltotus Canon produktus ir grūtāk atšķirt un, iespējams, tie ir arī bīstamāki, nekā varat iedomāties. Viltoti vai “neīsti” Canon produkti var izskatīties praktiski identiski oriģinālajiem Canon produktiem, tomēr tādi nav. Parasti tiek viltoti šādi Canon produkti: tonera un tintes kasetnes, akumulatori un lādētāji, kā arī kameru piederumi.

Viltotu produktu izgatavošana, importēšana un pārdošana ir krimināli sodāma. Uzņēmums Canon sadarbojas ar policiju, muitu, varas iestādēm un organizācijām, kas cīnās pret viltojumiem visā Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā (EMEA), lai novērstu tirdzniecību ar viltotiem Canon produktiem.

Tālāk ir sniegta informācija par apdraudējumu, ko izraisa viltotu Canon produktu izmantošana, kā arī informācija, kā tos identificēt un ko darīt, ja uzskatāt, ka esat iegādājies viltojumu.

Apdraudējums, ko izraisa viltotu Canon produktu lietošana

Drošība

Viltoti Canon produkti nav ražoti un pārbaudīti, ievērojot stingros oriģinālo Canon produktu kvalitātes standartus, un to lietošana var nodarīt kaitējumu jums vai produktam. Piemēram, viltoti akumulatori lietošanas laikā var radīt pārmērīgu karstumu, noplūdes vai eksploziju, izraisot smagas traumas vai nenovēršamu produkta bojājumu.


Kvalitāte

Viltota Canon tinte un tonera kasetnes var noplūst, nosprostot printera drukas galviņu vai izraisīt krāsu izplūšanu un švīkas. Viltotas kasetnes parasti nodrošina arī ievērojami mazāku izdruku skaitu, salīdzinot ar oriģinālajiem produktiem. Uzņēmuma Canon pārbaudīto viltoto kasetņu izdruku skaits bija diapazonā no 28% līdz 69%, salīdzinot ar oriģinālajām kasetnēm.


Vides atbilstība

Canon oriģinālie produkti atbilst starptautiskajiem un Eiropas tiesību aktiem, tostarp Elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu (WEEE) direktīvai, Bīstamu vielu izmantošanas ierobežošanas (Restriction of Hazardous Substances, RoHS) direktīvai un REACH regulai. Viltoti produkti parasti neatbilst šiem tiesību aktiem, tādēļ tie izraisa lielāku risku videi.

Kā identificēt viltotus Canon produktus

Canon tintes kasetnes, lāzera toneri, kopētāju toneri, kameru un videokameru akumulatori

Unikāla Canon hologramma ir uz visiem oriģinālajiem Canon tintes kasetņu1, lāzera toneru, kopētāju toneru, kameru un videokameru akumulatoru iepakojumiem.


Hologrammai ir unikālas krāsu maiņas īpašības — tā izskatās zaigojoši zeltaina, skatoties no priekšpuses, bet, noliecot horizontāli, mainās uz zaigojoši tumši zaļu krāsu. Ja hologramma ir viltota, šī krāsu maiņa nenotiek vai tā ir pavisam neliela.

Hologram - Top and Bottom

Kas jāņem vērā, lai noteiktu viltotus produktus

  • Viltotas hologrammas bieži tiek attēlotas neprecīzi, ar bojātu izskatu, izplūdušas un ar nepareizu krāsu vai izmēriem.
  • Canon logotips uz viltota iepakojuma var būt ar nepareizu krāsu, fontu vai izmēriem.
  • Iepakojums var izskatīties, kā vairākkārt aiztaisīts, lietots vai bojāts.
  • Uz iepakojuma var būt pareizrakstības vai pieturzīmju kļūdas.
  • Uzmanieties, ja pārdevēji piedāvā neparasti zemu cenu.
  • Esiet piesardzīgs, preces iegādājoties interneta izsoļu tīmekļa vietnēs. Ne visi šajās vietnēs iegādātie produkti ir viltoti; tomēr viltotāji bieži izmanto šīs izsoļu vietnes, lai ātri, anonīmi un visā pasaulē pārdotu viltotas preces. Mums ir apstiprināti ziņojumi par viltotiem Speedlite produktiem un akumulatoriem, kas paredzēti Canon digitālajām kamerām un videokamerām, kuri tiek pārdoti šajās vietnēs, tāpēc, lūdzu, esiet modri, izmantojot izsoļu tīmekļa vietnes.

Ko darīt, ja uzskatāt, ka, iespējams, esat iegādājies viltotu produktu

Ja šaubāties par nopirktā produkta (kurš marķēts ar Canon zīmolu) autentiskumu, lūdzu, neizmantojiet to un sazinieties ar Canon pilnvaroto pārstāvi vai ar mums, izmantojot šo kontaktinformāciju: ipr.info@canon-europe.com.

Diemžēl nevarēsim apmainīt viltotus Canon zīmola produktus, bet mēs varēsim apstiprināt, vai tas ir oriģināls produkts, kā arī sniegt rakstisku paziņojumu par produkta autentiskumu.

Lai nodrošinātu, ka iegādājaties tikai oriģinālus Canon produktus, lūdzu, apmeklējiet lapu Kur nopirkt, kurā ir izsmeļošs saraksts ar pilnvarotajiem Canon produktu mazumtirgotājiem.

Jūs varētu interesēt:

Fraudulent store warnings

Brīdinājums par krāpnieciskiem veikaliem

Esiet modri, tiešsaistē pērkot Canon produktus. Noteikti izmantojiet kādu no mūsu oficiālajiem Canon veikaliem. Uzziniet, kā tos atpazīt.

Fraudulent stores -Legal & compliance

Juridiskā informācija un atbilstība

Mēs ievērojam atbilstošos likumus un noteikumus visās valstīs, kurās mēs darbojamies. Uzziniet, kā mēs ievērojam atbilstību, kā arī izlasiet mūsu juridiskos paziņojumus, memorandus un vadlīnijas.

1 Šī unikālā hologramma var nebūt uz Eiropas strūklprinteru tintes plastmasas iepakojuma un blistera multipaku iepakojuma.