eos6d

Vispiemērotākās video uzņemšanas ierīces izvēle, ņemot vērā uzņemšanas paradumus

Uzziniet, kura video uzņemšanas ierīce ir jums vispiemērotākā, ņemot vērā jūsu uzņemšanas paradumus un radošuma izpausmes.

Kvalitāte un izvēle

Izmantojot Canon kameras un digitālās videokameras, varat uzņemt augstas kvalitātes video. Uzziniet par dažādu opciju galvenajām priekšrocībām un izvēlieties sev vispiemērotāko ierīci.

eos 80d

LEGRIA

Daudzpusīgs risinājums gan amatieriem, gan profesionāļiem.

legria hf g40 right side

Paredzēta video uzņemšanai

Kompaktās LEGRIA sērijas digitālās videokameras ir daudzpusīgs risinājums gan amatieriem, gan profesionāļiem. Pateicoties ērtiem rokturiem, attēla stabilizēšanas funkcijai, maināmiem ekrāna leņķiem un iebūvētam augstas kvalitātes mikrofonam, tās ir īpaši paredzētas video uzņemšanai.

lifestyle mike boyd

Ilgāks ierakstīšanas laiks

Cik ilgi vēlaties uzņemt? LEGRIA sērijas kameras var izmantot ilgstošai uzņemšanai, tādēļ tās ir lieliski piemērotas sporta pasākumu, teātra izrāžu, koncertu un citu notikumu iemūžināšanai. Mūsu EOS, IXUS un PowerShot sērijas kameras ir lieliski piemērotas radošai uzņemšanai, iemūžinot īsus kadrus.

lifestyle-mike-boyd-dual-pixel-cmos

DSLR un bezspoguļu kameras

EOS kamerām ir pieejami maināmi objektīvi, kas ir piemēroti radošai uzņemšanai bez jebkādiem ierobežojumiem.

eos 80d

Radoša vadība.

Izmantojot EOS digitālo SLR kameru vai kādu no mūsu portatīvajām bezspoguļu kamerām, varēsiet vairāk pārvaldīt videoklipu saturu. Radošākam darbam mēs piedāvājam plašu maināmo objektīvu klāstu un liela APS-C vai Full Frame sensorus. Lai iegūtu skaistu, kinematogrāfisku un nelielu lauka dziļumu, izvēlieties atbilstošu objektīvu.

m6 lifestyle

Augstas kvalitātes nekustīgi attēli

EOS kameras nodrošina augstas kvalitātes videoklipus un nekustīgus attēlus. Jums ir tikai jāizvēlas, kāda lieluma korpuss ir visvairāk piemērots jūsu vajadzībām un vēlmēm — īpaši portatīvā bezspoguļu EOS kamera vai ērti lietojamā pilnizmēra DSLR EOS kamera.

eos 80d tech

PowerShot un IXUS

Kompakti objektīvi ar fiksētu tālummaiņu ir ērti pārnēsājami, tādēļ tos var ņemt līdzi praktiski visur.

powershot g7 x mark ii frt

Lieliskas funkcijas video un nekustīgu kadru uzņemšanai

Canon PowerShot SX un IXUS sērijas kompaktkameras ir viegli lietojamas. Šīs kameras ir neiedomājami kompaktas, tādēļ tās var ievietot praktiski jebkurā somā vai kabatā — lieliski piemērotas video uzņemšanai, ja atrodaties ceļā. Šīm kamerām ir daudz noderīgu funkciju gan nekustīgu kadru, piemēram, jaudīga tālummaiņa, gan video uzņemšanai.

powershot g3 x sample

Portatīva kamera emuāru autoriem

Izmantojot mūsu kabatas lieluma PowerShot G sērijas kameras ar 1.0-Type vai lielāku sensoru, uzņemiet augstas kvalitātes video ar nelielu lauka dziļumu. Kamerai PowerShot G7 X Mark II ir arī atlokāms ekrāns, tādēļ ar to var viegli uzņemt video no dažādiem leņķiem. Tādēļ šī kamera ir lieliski piemērota emuāru autoriem.

powershot g7 x mark 2 lifestyle munich

Vai nepieciešama palīdzība?

Uzziniet vairāk par LEGRIA HF-G sērijas videokamerām un 4K un HD video formāta atšķirībām.