Hero image

Kompaktkameras lietpratējiem

Labākā attēlu kvalitāte ar DSLR līmeņa vadību, kas apmierinās pat visprasīgākos fotogrāfus

Powershot G1 X Mark III

PowerShot G1 X Mark III

Pārliecinošā G sērija, kas apvieno labāko no PowerShot un EOS kamerām

Lasīt vairāk

Powershot G1 X Mark III Sample

PowerShot G1 X Mark III

Ar leģendāro mantojumu apveltītā izcilā G1 X Mark III unikāli apvieno DSLR kameru ātrumu, kvalitāti un izturību ar PowerShot ērto darbību.

Uzziniet vairāk

Powershot G1 X Mark III hand
powershot g series

Kompaktās PowerShot G sērijas fotokameras

Visām kompaktajām PowerShot G sērijas fotokamerām ir vismaz 1.0 tipa sensors un izcila DIGIC apstrāde, lai ar plaukstas lieluma fotokameru nodrošinātu visaugstāko kvalitāti.

PowerShot G1 X Mark II

Fotokamerai PowerShot G1 X Mark II ir liels, 1.5 tipa sensors un ass, dzidrs f/2 tālummaiņas objektīvs, ar kuru var uzņemt augstākās kvalitātes attēlus, izbaudot DSLR kamerām līdzīgu veiktspēju un daudzpusību.

Uzziniet vairāk par PowerShot G1 X Mark II

g1 x mark ii photography

PowerShot G3 X

Fotokamerā PowerShot G3 X ir apvienota lielu 1,0 tipa sensoru kameru attēlu kvalitāte ar 25 reižu tālummaiņas objektīvu kadrējuma pielāgošanas iespējām, panākot skaistus tuvplānus un kinematogrāfiskus filmu ierakstus.

Uzziniet vairāk par PowerShot G3 X

g3 x photography
expert low light photography

Izcila kvalitāte ar Canon objektīviem un HS sistēmu

Ātras darbības, dzidra optika kopā ar ārkārtīgi jutīgiem sensoriem un jaudīgiem DIGIC procesoriem, lai iegūtu pārliecinošas fotogrāfijas vājā apgaismojumā.

DIGIC 7 — līdz šim jaudīgākais Canon procesors

DIGIC 7 nodrošina ekspertu līmeņa attēlu kvalitāti ar īpaši ātru automātisku fokusēšanu un EOS kamerām līdzīgu attēlu koriģēšanu un apstrādi. Tas piedāvā arī uzlabotu objektu noteikšanu, lai tos pārliecinoši izsekotu, kā arī uzlabotu attēlu stabilizēšanu ar tehnoloģiju Dual Sensing IS.

canon digic 7

Uztveriet vairāk gaismas ar ļoti jutīgajiem sensoriem

Canon PowerShot klāstā ir izmantoti lielāki sensori, kas nodrošina izcilu veiktspēju vājā apgaismojumā. Kamerā G1 X Mark III ir pat izmantots APS-C sensors, kas ir līdzīgs kamerā EOS 80D izmantotajam, un tā veido attēlus, kas var sacensties ar daudz lielākām DSLR kamerām.

customisable camera controls

Brīvība — vadībai un radošumam

Izbaudiet pilnīgu radošo brīvību — no kompozīcijas līdz rediģēšanai. Mūsu kompaktkameras ar lielu sensoru piedāvā pielāgojamas vadības iespējas, kas sniedz tūlītēju piekļuvi noderīgām funkcijām, kā arī tādām papildu funkcijām kā RAW failu atbalsts un iebūvēts optiskais ND filtrs.

advanced movie features

Modernas filmu uzņemšanas funkcijas

Veidojiet kinematogrāfisku materiālu Full HD formātā un panāciet vienmērīgus rezultātus pat tad, kad skrienat, izmantojot 5 asu filmu IS. Kamera G1 X Mark III ar Dual Pixel CMOS AF nodrošina vienmērīgu un precīzu fokusu, kā arī precīzu objektu izsekošanu, tiem pārvietojoties kadrā.

advanced movie features

Vienkārša kopīgošana un attāla uzņemšana

Izmantojiet vienmēr ieslēgto Bluetooth®*, lai ieslēgtu kameru ar viedtālruni un sekotu ceļojumam, izmantojot GPS ar mobilo tālruni. Uzņemiet no attāluma ar pilnīgu manuālu vadību savā viedtālrunī, izmantojot Wi-Fi, kā arī drukājiet un dublējiet materiālu tieši mākonī.

shooting with wi fi

Piederumi, kas sniedz papildu iespējas

Ir pieejams īpašu piederumu klāsts, kas sniedz vēl vairāk radošu iespēju, kā arī nodrošina saderību ar citiem piederumiem, piemēram, Canon Speedlite zibspuldzes sniedz vēl lielākas mākslinieciskās iespējas.

Accessories to take you further

Citi kameras piederumi

Vispusīgi izmantojiet savu Canon kompaktkameru ar pieejamiem piederumiem: no objektīva blendes un filtru adapteriem līdz mīkstajiem apvalkiem, kā arī citu aprīkojumu.

g3 x photography

Jums varētu patikt

* Lai savienojums starp viedierīci un kameru būtu vienmēr ieslēgts, izmantojot Bluetooth®, nepieciešama sākotnējā iestatīšana Canon Camera Connect lietojumprogrammā. Bluetooth® savienojuma stabilitāte ir atkarīga no viedierīces modeļa un citiem vides faktoriem. Bluetooth® nosaukuma atzīme un logotips ir reģistrētas preču zīmes, kas pieder uzņēmumam Bluetooth SIG, Inc., un Canon Inc. šīs zīmes lieto saskaņā ar licenci. Citas preču zīmes un tirdzniecības nosaukumi pieder to attiecīgajiem īpašniekiem. Saderīgām viedierīcēm nepieciešama Bluetooth® versija 4 (vai jaunāka versija) un operētājsistēma iOS 8.4 (vai jaunāka versija) vai Android 5.0 (vai jaunāka versija), kurā instalēta jaunākā Canon Camera Connect lietojumprogramma (pieejama Apple App Store vai Google Play veikalā).

Visas funkcijas nav pieejamas visās kamerās.