large sensor cameras

Kompaktkameras ar lielu sensoru

Labākā attēlu kvalitāte ar DSLR līmeņa vadību, kas apmierinās pat visprasīgākos fotogrāfus

powershot g series

Kompaktās PowerShot G sērijas fotokameras

Visām kompaktajām PowerShot G sērijas fotokamerām ir 1.0 tipa sensors un izcila DIGIC apstrāde, lai ar plaukstas lieluma fotokameru nodrošinātu visaugstāko kvalitāti.

Skatīt video

PowerShot G1 X Mark II

Fotokamerai PowerShot G1 X Mark II ir liels, 1.5 tipa sensors un ass, dzidrs f/2 tālummaiņas objektīvs, ar kuru var uzņemt augstākās kvalitātes attēlus, izbaudot DSLR kamerām līdzīgu veiktspēju un daudzpusību.

Uzziniet vairāk par PowerShot G1 X Mark II

g1 x mark ii photography

PowerShot G3 X

Fotokamerā PowerShot G3 X ir apvienota lielu 1,0 tipa sensoru kameru attēlu kvalitāte ar 25 reižu tālummaiņas objektīvu kadrējuma pielāgošanas iespējām, panākot skaistus tuvplānus un kinematogrāfiskus filmu ierakstus.

Uzziniet vairāk par PowerShot G3 X

g3 x photography
expert low light photography

Izcila kvalitāte ar Canon objektīviem un HS sistēmu

Ātras darbības, dzidra optika kopā ar ārkārtīgi jutīgiem sensoriem un jaudīgiem DIGIC procesoriem, lai iegūtu pārliecinošas fotogrāfijas vājā apgaismojumā.

DIGIC 7 — līdz šim jaudīgākais Canon procesors

DIGIC 7 nodrošina ekspertu līmeņa attēlu kvalitāti ar īpaši ātru automātisku fokusēšanu un EOS kamerām līdzīgu attēlu koriģēšanu un apstrādi. Tas piedāvā arī uzlabotu objektu noteikšanu, lai tos pārliecinoši izsekotu, kā arī uzlabotu attēlu stabilizēšanu ar tehnoloģiju Dual Sensing IS.

canon digic 7

Uztveriet vairāk gaismas ar lielajiem, ļoti jutīgajiem sensoriem

Lai panāktu visaugstākās kvalitātes rezultātus, Canon PowerShot G sērijas fotokamerām ir 1.0 tipa sensors, kuram ir aptuveni četras reizes lielāks gaismjutīgais laukums nekā parastajām kompaktkamerām. Turklāt PowerShot G1 X Mark II lepojas ar 1.5 tipa sensoru, panākot DSLR kamerām līdzīgu kvalitāti.

customisable camera controls

Brīvība — vadībai un radošumam

Izbaudiet pilnīgu radošo brīvību — no kompozīcijas līdz rediģēšanai. Mūsu kompaktkameras ar lielu sensoru piedāvā pielāgojamas vadības iespējas, kas sniedz tūlītēju piekļuvi noderīgām funkcijām, kā arī tādām papildu funkcijām kā RAW failu atbalsts un iebūvēts optiskais ND filtrs.

advanced movie features

Modernas filmu uzņemšanas funkcijas

Uzņemiet brīnišķīgu kinematogrāfisku materiālu. Ar mūsu jaunākajām kompaktkamerām lietpratējiem varat iegūt pilnīgu ekspozīcijas vadību un ar funkcijām Touch AF un MF Peaking varat panākt perfektu fokusu. Uzņemot kustības laikā, saglabājiet filmu asumu un vienmērīgumu ar Dynamic IS.

advanced movie features

Vienkārša kopīgošana un attāla uzņemšana ar Wi-Fi

Bez piepūles kopīgojiet savu radošo veikumu, izmantojot Wi-Fi ar NFC, lai ar vienu pieskārienu izveidotu savienojumu ar saderīgām viedierīcēm vai to augšupielādētu tieši no kameras sociālajos tīklos. Izmantojiet viedtālruni kā tālvadības pulti ar lietojumprogrammu Camera Connect.

shooting with wi fi

Paplašiniet savu radošumu, izmantojot kvalitatīvu papildaprīkojumu

Izmantojiet Speedlite zibspuldzes radošam apgaismojumam, eksperimentējiet ar filtriem, izmantojot objektīva 

filtra adapteri, vai pievienojiet spilgtu elektronisko skatu meklētāju. Uzņemiet zem ūdens līdz 40 m dziļumā, izmantojot ūdensdrošu futrāli, vai aizsargājiet to ar augstākās kvalitātes ādas somiņu.

Piederumi

Citi kameras piederumi

Vispusīgi izmantojiet savu Canon kompaktkameru ar pieejamiem piederumiem: no objektīva blendes un filtru adapteriem līdz mīkstajiem apvalkiem, kā arī citu aprīkojumu.

g3 x photography

Jums varētu patikt