Jūsu vislabākā ceļojumu kamera

Lai kurp arī dodaties – nelielos pārbraucienos pa pilsētu vai safari piedzīvojumos –, Canon var jums piedāvāt vislabāko ceļojumu kameru. Mūsu kompaktās un vieglās ceļojumu kameras ir aprīkotas ar funkcijām, kas ļauj uzņemt un kopīgot visus brīvdienu un ceļojumu brīžus vislabākajā kvalitātē. Tām ir lielas tālummaiņas objektīvi, kas ļauj tuvināt izcilus skatus, GPS, kas reģistrē katra kadra uzņemšanas vietu, un Wi-Fi, lai mājās varētu kopīgot savus piedzīvojumus.

Safari

Dodoties safari braucienā, ir nepieciešama ceļojumu kamera ar lielu tālummaiņu, lai varētu droši fotografēt tālumā esošus dzīvniekus ar vissmalkākajām detaļām. Mūsu sevišķi lielās tālummaiņas pārejas posma kamerām ir jaudīga optiskā tālummaiņa, kā arī režīms Intelligent IS, lai attēli būtu asi un videoklipi – vienmērīgi. Šīs kameras ir lielisks risinājums, uzņemot gan ainavu kadrus ar sevišķi platu skata leņķi, gan skaistus savvaļas telefoto kadrus.

Braucieni pilsētā

Izmantojiet mūsu luksusa kompaktkameras, lai iemūžinātu pilsētas īsteno būtību – arhitektūru, ielu kņadu, bārus un kafejnīcas. Šīs kabatā ievietojamās kameras ir kvalitatīvs risinājums, kas ļauj iegūt teicamus kadrus jebkādā apgaismojumā. To garantē tādas funkcijas kā HS System, plata atvēruma objektīvs un pilnīga radošā brīvība. Turklāt ar Wi-Fi varat ērti kopīgot savus kadrus pat prombūtnes laikā.

Ģimenes brīvdienas

Lai kurp arī dotos, ģimenes brīvdienās ir nepieciešama ērti darbināma ceļojumu kamera, kuru var lietot visi ģimenes locekļi. Turklāt kamerai ir jābūt pietiekami daudzpusīgai, lai iemūžinātu dažādus kadrus – no bērnu rotaļu kadriem un grupas fotoattēliem līdz pat pārsteidzošām ainavām un lieliskiem saulrietiem. Mūsu ērti pārnēsājamās kompaktkameras ar sevišķi lielo tālummaiņu ļauj tuvināt jebkuru skatu, un tās ir aprīkotas ar tādām funkcijām kā Intelligent IS un Smart Auto, lai visa ģimene varētu parocīgi uzņemt svarīgos brīžus teicamā kvalitātē.

Pasaules izpēte

Dodoties ceļojumā pa pasauli un atklājot jaunas vietas un kultūras, jums nepieciešama viegla ceļojumu kompaktkamera, kas ļauj ērti iemūžināt neaizmirstamos brīžus teicamā kvalitātē. Jaudīga optika mazā un vieglā korpusā, GPS datu reģistrēšana un Wi-Fi ērtai kopīgošanai mājās ar draugiem un ģimeni – mūsu kompaktkameras ar sevišķi lielo tālummaiņu ir lieliska izvēle, ja dodaties tālos ceļojumos.

Sociālie ceļojumi un īpaši gadījumi

Izmantojiet šo moderno IXUS kompaktkameru, lai ērti uzņemtu lieliskus attēlus, kad apmeklējat sociālus pasākumus vai svinat jubilejas ar draugiem vai ģimeni. Ērti pārnēsājama un viegli lietojama ceļojumu kamera, kas ļauj iegūt lieliskus rezultātus jebkurā situācijā. Izmantojiet kādu no mūsu kamerām ar Wi-Fi funkciju, lai īpašos brīžus kopīgotu ar viedtālruņa starpniecību.

Aktīvas atpūtas un piedzīvojumu brīvdienas

Mūsu izturīgās kameras ir ūdens, sala un triecienu drošas, un tajās ir GPS, kas reģistrē katra kadra uzņemšanas vietu, tātad jūs varat iemūžināt piedzīvojumus brīvā dabā, piemēram, snorkelēšanu, niršanu, slēpošanu vai kāpšanu kalnos. Kameras ir noturīgas arī pret smiltīm un šļakatām, tāpēc varat tās ņemt līdzi uz pludmali vai baseinu. Vai arī savu Canon kameru varat ievietot saderīgā ūdensizturīgā korpusā, lai tā būtu ūdensdroša.

Ceļojumu tehnoloģijas

Optika un IS

Canon optika un Intelligent IS

Vienmēr varat paļauties uz asu un skaidru rezultātu neatkarīgi no tā, vai uzņemat ar pilnu tālummaiņu vai turot kameru rokās un vājā apgaismojumā. To nodrošina Canon augstas kvalitātes optika un režīms Intelligent IS, kas automātiski novērš kameras izkustēšanos.

HS sistēma

HS sistēma

HS sistēma garantē teicamus rezultātus jebkurā situācijā un lieliski darbojas vājā apgaismojumā, tāpēc varat ērti uzņemt, turot kameru rokās, lai attēliem piešķirtu saulrieta pludmalē, vakariņu sveču gaismā vai vakara ielās noskaņu.

GPS

GPS

Canon kompaktkameras ar īpašo GPS vai mobilajai ierīcei paredzēto GPS reģistrē katra kadra vai video atrašanās vietas informāciju, tādējādi varat izsekot, kurā vietā tie ir uzņemti.

WiFi

Wi-Fi

Wi-Fi kameras ļauj izveidot savienojumu ar viedtālruņiem vai planšetdatoriem, lai ātri un ērti kopīgotu savus brīvdienu attēlus, izmantojot viesnīcas Wi-Fi tīklu.

HD filmas

HD filmas

Uzņemiet izcili vienmērīgas filmas HD vai Full HD kvalitātē vai izvēlieties kameru ar 60p video, lai iegūtu vislabāko kvalitāti.

Režīms Smart Auto

Režīms Smart Auto

Smart Auto – vislabākais automātiskās uzņemšanas režīms – izmanto vairākas atjautīgas tehnoloģijas, lai varētu ērti iegūt teicamus rezultātus.

Ceļojumu piederumi

Rezerves akumulators

Rezerves akumulators ļauj turpināt fotografēšanu.

Ūdensdroši korpusi

Ūdensdrošs korpuss ļauj fotografēt zem ūdens pat 40 m dziļumā, piekļūt visām vadīklām un pasargā kameru no smiltīm, sniega un bērniem.

Ceļojumu somiņas

Ceļojumu somiņām ir vairākas kabatas; somiņā varat ievietot gan kameru, gan tās piederumus un ceļojumu dokumentus, turklāt tai ir arī siksniņa ar pielāgojamu garumu. Kamerai varat iegādāties arī piemērotu mīksto somiņu.