LEGRIA 4K AND FULL HD CAMCORDERS
alt text goes here

LEGRIA 4K UN FULL HD VIDEOKAMERAS
FILMĒŠANAS AMATIERIEM

Veidojiet izcilas filmas, kas atspoguļo jūsu video veidošanas kaislību, izmantojot moderno LEGRIA HF G videokameru klāstu.

Pārliecinoša kvalitāte un radoša darbība

Kompaktās un viegli lietojamās LEGRIA HF G sērijas kameras ir aprīkotas ar modernām tehnoloģijām un radošām vadības ierīcēm, tādēļ tās ir izcili piemērotas emuāru, YouTube, dokumentālo un neatkarīgo kino studiju filmu veidotājiem.

Modernas tehnoloģijas

Pateicoties tādām funkcijām kā 1.0-Type 4K CMOS vai HD CMOS PRO sensors, iebūvētam ND filtram, piecu asu attēla stabilizācijas sistēmai ar tehnoloģiju Powered IS un plašajam dinamiskajam diapazonam (DR), nepārspējami vienmērīgus un rezonējošus videoklipus var uzņemt pat sliktā apgaismojumā.

Advanced technology

Ērta un radoša uzņemšana

Kameru ir ērti turēt rokās, tai ir profesionāla izskata tālummaiņas taustiņslēdzis, atvāžams skatu meklētājs un intuitīvs skārienekrāns — viss, kas nepieciešams ērtai uzņemšanai bez statīva. Pārvaldiet un paātriniet kameras darbību, izmantojot pielāgojamas funkciju pogas un skalu, kā arī pievienojiet mikrofonu vai austiņas un izbaudiet augstas kvalitātes skaņu.

Comfortable creative shooting

4K un Full HD formāta salīdzinājums

Uzziniet par uzņemšanas 4K un Full HD formātā priekšrocībām — sākot ar attēla izšķirtspēju līdz pat datu glabāšanas, rediģēšanas un atskaņošanas iespējām. Izvēlieties ierīci, kas atbilst visām jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Lasīt vēl

4k or Full HD?

Izvēlieties savām vajadzībām vispiemērotāko Canon kameru

Vai nezināt, kāda veida Canon ierīce ir jums vispiemērotākā? Salīdziniet LEGRIA digitālās videokameras, EOS kameras ar maināmiem objektīviem un kādas no mūsu kameru sērijas kamerām video uzņemšanas priekšrocības.

Lasīt vēl

Which Canon camera is best for your video needs

Vai neesat vēl atradis, ko vēlaties?