Mod25_GALI

Lieliski piemērota radošai videogrāfijai

Unikālas kinematogrāfiskas filmas

Uzņemiet pārsteidzošas filmas ar unikālu kinematogrāfisku izskatu un noskaņu. Dual Pixel CMOS AF piedāvā precīzu objektu izsekošanu, kas kopā ar skārienekrāna AF un STM fokusēšanas tehnoloģiju nodrošina dramatiskas fokusa pārejas.
Skatiet Dual Pixel CMOS AF darbībā

EOS-M5
Steady_footage_everytime

Vienmēr vienmērīgs uzņemtais materiāls

Uzņemiet vienmērīgu materiālu jebkurā situācijā, pat izmantojot objektīvus bez attēlu stabilizatora, pateicoties kameras 5 asu stabilizēšanai, ko vēl vairāk uzlabo lietošana ar EF-M vai EF-S objektīviem ar tehnoloģiju Dynamic IS.
Skatiet kameras 5 asu stabilizēšanu darbībā

Mod38_HP

Pārsteidzoša kvalitāte

Veidojiet Full HD filmas ar 60 kadriem sekundē, izteiksmīgu dziļumu un asumu. Lielais kadru nomaiņas ātrums ir izcili piemērots, lai vienmērīgi atveidotu secīgu darbību, kā arī nodrošina lieliskas iespējas demonstrēšanai palēninātā režīmā.

Pārņemiet radošu kontroli

Izpētiet savas radošās iespējas, pilnībā kontrolējot diafragmas atvērumu, aizslēga ātrumu un skaņu ar manuālo filmēšanas režīmu. Paplašiniet skaņu ieraksta iespējas ar ārējā mikrofona ieejas savienojumu.

Mod39

Vienkārša rediģēšana

Saglabājiet smalkas izgaismotas detaļas ar funkciju Highlight Tone Priority. Pilnībā izmantojiet Canon attēlu stilus, kas var maksimāli paplašināt rediģēšanas iespējas un ļaus nodrošināt atbilstību materiālam, kas uzņemts ar EOS un Cinema EOS ierīcēm.

EC394

Citas EOS M5 priekšrocības

EOS M5

EOS M5

Canon labākā bezspoguļu kamera, kas fotoamatieriem piedāvā nepārspējamu DSLR kameru kvalitāti un ātrumu.

Lasīt vēl