superzoom photography

Supertālummaiņas kameras

Neatkarīgi no tā, kurp dodaties, piekļūstiet tuvāk skaistām detaļām ar jaudīgu supertālummaiņu, kas ietverta kompakta lieluma kamerā.

Canon PowerShot ZOOM

Canon PowerShot ZOOM

Plaukstas lieluma PowerShot kamera, lai uzņemtu burvīgas fotogrāfijas ar ģimeni vai savvaļas dzīvniekiem ar 100 mm, 400 mm1 vai digitālu 800 mm pagarinājumu.

 1Norādītais fokusa attālums ir ekvivalents 35 mm.

Uzziniet vairāk

CANON PowerShot ZOOM
Tell your story

PowerShot SX740 HS

Parādiet savu stāstu 4K formātā ar jaudīgu 40 reižu tālummaiņu, kas piemērota ceļojumiem

Uzziniet vairāk

Lifestyle Walker Standing River

Jaudīga optiskā tālummaiņa kompaktā korpusā

Ierakstiet dārgus mirkļus pārsteidzoši skaidrā un asā materiālā ar jaunāko Canon optikas kvalitātes inovāciju. Piekļūstiet vēl tuvāk ar funkciju ZoomPlus, kas izmanto jaunāko tehnoloģiju, lai divkāršotu kameras tālummaiņas diapazonu.

powerful optical zoom

Inteliģents optiskais attēla stabilizators

Uzņemiet darbību ar pilnu tālummaiņu vai uzņemiet mirkļus, kameru turot rokās vāja apgaismojuma apstākļos, izmantojot Intelligent IS. Dynamic IS palīdz radīt iespaidīgu un vienmērīgu video materiālu, pat skrienot uzņemšanas laikā.

full zoom photography
sport photography

Nekad nepazaudējiet objektu, kad veicat tālummaiņu

Savvaļas dzīvnieki un sporta zvaigznes reti atrodas statiskā stāvoklī — funkcija Zoom Framing Assist palīdz tiem sekot. Nospiediet pogu, un kamera ātri attālina ainu, lai jūs varētu no jauna atrast savu objektu. Tiklīdz poga tiek atlaista, tiek atjaunota iepriekšējā tālummaiņa.

Skatīt videoklipu

Iemūžiniet mirkļus tieši tādus, kādus jūs tos redzat

Uzņemiet patiesās noskaņas sajūtu ar Canon inovatīvo HS System. Kopā darbojas ekskluzīvs ārkārtīgi jutīgs sensors un jaudīgs DIGIC procesors, lai sasniegtu augstāko attēlu kvalitāti visās situācijās.

beach photography

Vienkārši kopīgojiet un uzņemiet attāli ar Wi-Fi

Kopīgojiet savu radošo veikumu, izmantojot Wi-Fi ar Dynamic NFC, kas ļauj izveidot savienojumu un kopīgot ar saderīgām viedierīcēm tikai ar vienu pieskārienu. Uzņemiet lieliskus dabas fotoattēlus vai pašbildes ar bezvadu funkciju Remote Shooting, izmantojot Canon lietojumprogrammu Camera Connect.

Iepazīstieties ar mūsu kompaktajām Wi-Fi kamerām

dynamic nfc
train photography

Eksperimentējiet ar manuālu vadību

Attīstiet savas fotografēšanas prasmes un izbaudiet pilnīgu radošu vadību ar manuāliem režīmiem (Av, Tv un M), kas ļauj eksperimentēt ar aizslēga ātrumu un atvērumu.

Hybrid Auto un Story Highlights

„Notēmē un knipsē“, lai uzņemtu fantastiskus fotoattēlus vai filmas ar režīmu Hybrid Auto, kas automātiski nodrošina asumu, detaļas un krāsas katrā kadrā. Izmantojiet funkciju Story Highlights, lai izveidotu jautru dienas vai pasākuma videoklipu apkopojumu.

sx720 hs photography

Visas funkcijas nav pieejamas visās kamerās.