Canon F-718SGA

F-718SGA

Šis antibakteriālais zinātniskais kalkulators ar punktu matricas displeju piedāvā studentiem higiēnisku un ļoti precīzu aprēķinu iespēju. Tas ir daļēji izgatavots no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla, tāpēc lieliski piemērots cilvēkiem, kas domā par ilgtspējīgu patēriņu.

Ieguvumi

  • Antibakteriāla tastatūra
  • Daļēji izgatavots, izmantojot pārstrādātu Canon izstrādājumu materiālu
  • Dubults barošanas avots: saules enerģija un maināmas baterijas
  • 264 funkcijas un iezīmes
  • Liels šķidro kristālu displejs ar punktu matricu
  • Divu veidu (matemātisks vai rindu) režīms

Detalizēti par funkcijām

Canon F-718SGA — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Palīdz skolās nodrošināt labāku higiēnu


Higiēna skolā ir ļoti svarīgs jautājums. Tagad Canon antibakteriālais kalkulators palīdz izvairīties no iespējamām higiēnas problēmām, jo tā taustiņu plastmasas virsmas ir klātas ar apstiprinātu neorganisku antibakteriālu līdzekli.* Tas kavē vai novērš baktēriju veidošanos uz kalkulatora taustiņiem — īpaši aktīvā skolas vidē. Tādējādi F-718SGA ir labākā un drošākā izvēle pamatskolu un vidusskolu skolēniem.

Ilgtspējīga konstrukcija


Šī zinātniskā kalkulatora augšējais un apakšējais ietvars, kā arī bateriju nodalījuma vāciņš un futrālis ir izgatavoti no pārstrādātiem Canon izstrādājumu materiāliem. Tas palielina resursu efektivitāti un samazina atkritumus.

Enerģijas taupīšanas efektivitāte


Kalkulatoram F-718SGA ir praktiska dubulta barošana. Saules enerģija nodrošina maksimālu enerģijas taupīšanu, bet rezerves barošanas iespēja ar bateriju nekad nepievils neatkarīgi no apgaismojuma apstākļiem. Automātiskā izslēgšanās funkcija izslēdz kalkulatoru, ja 7 minūtes tam neviens nav pieskāries vai to nav lietojis, ietaupot vēl vairāk enerģijas. Kalkulatoram ir arī maināma baterija, kas tam nodrošina ilgu darbmūžu atšķirībā no citiem kalkulatoriem, kuri jāizmet pēc vienreizējas baterijas izmantošanas.

264 funkcijas, ļoti precīzs (līdz 18 iekšējā aprēķina cipariem)


Šis vispusīgais kalkulators ietver arī tādas svarīgas funkcijas, kas nepieciešamas pamatskolas un vidusskolas matemātikas un dabas zinātņu priekšmetu apguvē. Tas ietver 264 funkcijas un iezīmes ar 17 saglabāšanas un izgūšanas atmiņām un līdz 18 iekšēja aprēķina cipariem ļoti precīzu rezultātu ieguvei (pilnu funkciju sarakstu skatiet tehnisko parametru aprakstā).

Liels šķidro kristālu displejs ar punktu matricu


Liels šķidro kristālu displejs ar 4 rakstzīmju rindām un punktu matricu, ko papildina kontrasta regulēšana, ļauj ātri izlasīt ciparus. Praktisks aizsargvāks pasargā displeju un tastatūru no ikdienas sitieniem un triecieniem.

Divu veidu skatījuma displejs (matemātisks vai rindu skatījums) un darbības režīms


Izmantojiet ērtā divu veidu skatījuma (matemātiska vai rindu skatījuma) displeja un darbības režīma priekšrocības. Matemātiskajā režīmā ievade un displejs redzams matemātikas grāmatas veidā, bet rindu režīmā izmantots tradicionālais 2 rindu formāts.

* Apstiprināts ASV Pārtikas un zāļu pārvaldē. Antibakteriālās efektivitātes testus ir veikusi un sertificējusi Antibakteriālo izstrādājumu industriāli tehnoloģiskā sabiedrība (Society of Industrial-technology for Antimicrobial Articles — SIAA) ISO 22196 (JIS Z2801).

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon F-718SGA, tā funkcijām un iespējām.