Canon EOS C100

EOS C100

Ekonomiski izdevīga videokamera, kas apvieno profesionālu HD attēlveidošanu, kompaktu dizainu un daudzpusīgu objektīvu, — lietotājdraudzīgā videokamera C100 ir lieliski piemērota, lai to izmantotu viens lietotājs.

Priekšrocības

 • 8,3 MP Super 35 mm CMOS sensors; Full HD
 • Augsta jutība, zems troksnis
 • 24 Mb/sek. AVCHD SD kartēs
 • Automātiskas uzņemšanas funkcijas
 • Dual pixel CMOS AF precīzai un uzticamai fokusēšanai*
 • Maināmi EF objektīvi
 • Canon Log gamma
 • Kompakts, modulārs, viegls
 • Profesionāla skaņa
 • Parocīga darbplūsmas integrācija
 • CPS video atbalsts

Detalizētas funkcijas

Canon EOS C100 —iegūstiet plašāku informāciju

8,3 MP Super 35 mm CMOS sensors; Full HD


8,3 MP Super 35 mm CMOS sensors, ko Canon radījis un izgatavojis tieši video uzņemšanai, nodrošina 3 kanālu RGB apstrādi Full HD ierakstīšanai. Šis sensors garantē ļoti augstas izšķirtspējas attēlus ar augstu jutīgumu, zemu trokšņa līmeni, samazinātu aizvara griešanās efektu un skaistu nelielu lauka dziļumu.

Augsta jutība, zems trokšņa līmenis


Uzlabotais jutīgums ļauj uzņemt attēlus ar zemu trokšņa līmeni līdz pat ISO 80000, tāpēc šo kameru var izmantot gandrīz visās situācijās.

24 Mb/sek. MPEG-4 AVCHD SD kartēs


Ierakstiet MPEG-4 AVCHD/H.264 failus ar ātrumu 24 Mb/sek. (4:2:0) pat divās SD/SDHC/SDXC atmiņas kartēs, izmantojot releju un vienlaicīgas ierakstīšanas iespējas. Izvades iespējas ietver HDMI ar bloķēšanas funkciju, AV un USB.

Canon Log gamma


Iebūvētā Canon Log gamma piešķir dabisku attēla kvalitāti ar 12 soļu platumu (800% dinamiskais diapazons), ja kā pamata iestatījums tiek izmantots ISO 850. Plašā dinamiskā diapazona iespēja ļauj uzņemt video ar tādu pašu platumu, taču nav nepieciešama gradācija.

Maināmi EF objektīvi


Paplašiniet savas radošās iespējas, izmantojot dažādus maināmos objektīvus. EF stiprinājums ir saderīgs ar Canon 4K EF Cinema objektīviem un vairāk nekā 60 EF objektīviem, ieskaitot makro un zivs acs efekta objektīvus. 3 manuāli iebūvēti ND filtri, kas palielina uzņemšanas dažādību.

Kompakts, modulārs, viegls


Kamera EOS C100 ir īpaši kompakta un viegla, tāpēc tā ir piemērota lietošanai nelielās telpās. Ierakstīšanas ierīces galvenais bloks sver tikai 1020 g (bez objektīva), savukārt noņemamais turētājs, rokturis un grozāms vadības panelis garantē maksimālas pārvietošanas iespējas. Izturīgais un pret šļakatām aizsargātais korpuss ir izgatavots no magnija sakausējuma, kas piešķir papildu stingrību un izturību.

Automatizēta uzņemšana


Lai vienkāršotu vienas personas darbību ar kameru, ir pieejamas automatizētas funkcijas, piemēram, viena kadra automātiskais fokuss, automātiska diafragmas iestatīšana un automātiska baltās krāsas līdzsvara kontrole. Ja nepieciešams, ir pieejama pilna manuālā vadība ar jaudīgu fokusa atbalsta funkciju, kas palīdz manuāli fokusēt un attēlos garantē precīzu detaļu atveidi.

Profesionāla skaņa


Profesionālas skaņas ieraksta iespējas ietver LPCM vai Dolby AC3. Augšējā rokturī ir divas XLR ieejas un stereo mikrofons.

Parocīga darbplūsmas integrācija


Plašais NLE atbalsts ļauj vienkārši integrēt esošajās pēcapstrādes darbplūsmās.

CPS atbalsts


Kamerai EOS C100 ir paredzēts bezmaksas Canon Professional Services (CPS) atbalsts, kurš nodrošina ekskluzīvas priekšrocības: CPS atbalstu svarīgu bojājumu gadījumā, prioritārus remonta pakalpojumus (atkarīgs no pieejamības) un vietēju CPS atbalstu atsevišķās Eiropas valstīs.

Dual Pixel CMOS AF, izmantojot pakalpojumu atjaunināšanu


Videokameru EOS C100 var atjaunināt, iekļaujot Canon unikālo Dual Pixel CMOS AF, kas piedāvā neticami vienkāršu lietošanu un radošu fokusēšanas kontroli. Ir vienkārši ilgstoši izsekot objektus kadra centrā, saglabājot to asumu. Funkcija AF-Lock nodrošina papildu vadības iespējas. Viena kadra fokusēšana ar uzlabotu precizitāti un ātrumu ļauj tikpat vienkārši fokusēt objektus, kas neatrodas centrā.


*Nepieciešams maksas pakalpojuma atjauninājums Canon servisa centrā.

Apbalvojumi

Produkta tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EOS C100, tā funkcijām un iespējām.

CPN.jpeg

Canon profesionāļu tīkls

Iedvesma, zināšanas, informācija par produktiem, kā arī aktuāli jaunumi Canon profesionāliem fotogrāfiem, operatoriem un entuziastiem no visas pasaules.

Svarīgs atjauninājums