Canon EOS C300

EOS C300

Novatoriskā profesionālā kino kamera EOS C300 apvieno Canon izstrādātās video tehnoloģijas un tradicionālos objektīvus ar EOS radošajām iespējām. Savstarpēji nomaināmi EF objektīvi nodrošina bezgalīgu brīvību jebkura stāsta attēlošanai.

Ieguvumi

  • 8,3 MP Super 35 mm CMOS sensors; Full HD
  • Maināmi objektīvi (EF stiprinājums)
  • Dual pixel CMOS AF precīzai un uzticamai fokusēšanai*
  • Kompakts, modulārs, viegls
  • 50 MB/s MPEG-2 MXF-CF karte
  • Augsta jutība, zems troksnis
  • Canon Log gamma
  • 24,00P filmu radīšanai
  • Wi-Fi tālvadība
  • Parocīga darbplūsmas integrācija

Detalizēti par funkcijām

Canon EOS C300 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

8,3 MP Super 35 mm CMOS sensors; Full HD


8,3 MP Super 35 mm CMOS sensors, ko Canon radījis un izgatavojis tieši video uzņemšanai, nodrošina 3 kanālu RGB apstrādi Full HD ierakstīšanai. Canon sensoru tehnoloģija nodrošina izcili augstas izšķirtspējas attēlus ar augstu jutīgumu, zemu trokšņu līmeni, samazinātus aizvara griešanās artefaktus un zemu enerģijas patēriņu, kā arī parastās liela sensora sniegtās priekšrocības, piemēram, brīnišķīgi seklu asuma dziļumu.

Maināmi objektīvi (EF stiprinājums)


EOS C300 EF stiprinājums piešķir Canon maināmo EF objektīvu sistēmas optisko mantojumu video uzņemšanas rīkam — paplašinot radošuma iespējas, pateicoties plašajam pieejamo un unikālo objektīvu klāstam. 3 elektroniski iebūvēti ND filtri, kas palielina uzņemšanas dažādību.

Kompakts, modulārs, viegls


EOS C300 ir īpaši kompakts ar pamata ierakstīšanas iestatījumiem, turklāt tas sver tikai 1669 g (bez objektīva). Noņemams turētājs, rokturis un vairāku leņķu vadības paneļa komponenti, kas nodrošina maksimālas manevrēšanas spējas, savukārt robustais, pret šļakatām noturīgais korpuss izgatavots no magnija sakausējuma detaļām, piešķirot tam papildu izturību.

50 MB/s MPEG-2 MXF-CF karte


Ierakstiet apraidei piemērotus MPEG-2 MXF failus ar 50 MB/s (4:2:2) divās CF atmiņas kartēs — pieejamas uzticamas un sinhronas ierakstīšanas opcijas. Nozares standarta izvades ietver HD-SDI, kā arī Timecode, Genlock un Synch termināļus, lai uzņemtu ar vairākām kamerām.

Augsta jutība, zems trokšņa līmenis


Videokamerai EOS C300 ir uzlabots jutīgums: attēlus ar zemu trokšņu līmeni var uzņemt ar līdz pat ISO 80000, tāpēc to var izmantot gandrīz visās situācijās.

Canon Log gamma


Plaša attēlu pielāgošana ietver iebūvētu Canon Log gammu, kas nodrošina neitrālu attēlu kvalitāti ar plašu dinamisko diapazonu (800%), nodrošinot maksimālu pēcapstrādes brīvību. Pielāgojiet vairāk nekā 90 attēlu iestatījumus un saglabājiet pielāgotus attēlu profilus kamerā vai SD kartē.

24,00P filmu radīšanai


PAL, NTSC un 24,00p režīmi iekļauti kā standarta, nodrošinot kadru nomaiņas ātrumus no 23,98p līdz 59,94i. Radoši pielāgojiet lēnu un ātru kustību ar soli 1 kadrs sekundē.

Wi-Fi tālvadība


Vadiet tādus kameras iestatījumus kā ISO, fokusu, atvērumu un ND filtrus bezvadu režīmā, izmantojot klēpjdatoru, planšetdatoru vai viedtālruni, lietojot vienkāršu, uz pārlūkprogrammu balstītu lietotāja saskarni. (Nepieciešams papildu bezvadu adapteris.)

Parocīga darbplūsmas integrācija


Parocīgi integrējams esošajās darbplūsmās; ar EOS C300 uzņemtie video ir saderīgi ar plaši izmantotām profesionālām NLE programmatūrām.

Dual Pixel CMOS AF, izmantojot pakalpojumu atjaunināšanu


Videokameru EOS C300 var atjaunināt, iekļaujot Canon unikālo Dual Pixel CMOS AF, kas piedāvā neticami vienkāršu lietošanu un radošu fokusēšanas kontroli. Ir vienkārši ilgstoši izsekot objektus kadra centrā, saglabājot to asumu. Funkcija AF-Lock nodrošina papildu vadības iespējas. Viena kadra fokusēšana ar uzlabotu precizitāti un ātrumu ļauj tikpat vienkārši fokusēt objektus, kas neatrodas centrā.


*Nepieciešams maksas pakalpojuma atjauninājums Canon servisa centrā.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EOS C300, tā funkcijām un iespējām.

Iedvesma, zināšanas, informācija par produktiem, kā arī aktuāli jaunumi Canon profesionāliem fotogrāfiem, operatoriem un entuziastiem no visas pasaules.

Skatiet Canon profesionāļu tīklu

CPN.jpeg

Svarīgs atjauninājums