DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

3. papīra rokdarbu izaicinājums: dzimšanas diena rudenī

Trešajā no mūsu papīra rokdarbu izaicinājumu sērijām atklājiet, kā dizainera Pipa Hiskoka (Pippa Hiscock) izveidoja jautrus dzimšanas dienas dekorus.
Liela torte un mazāki keksiņi izrotāti, izmantojot ar rokām darinātus papīra dekorus, un izvietoti uz žurnālu galdiņa blakus fotogrāfiju rekvizītiem ar fonā karājošos rokdarbu virteni.
Plašs dzimšanas dienas papīra rokdarbu dekorāciju klāsts, tostarp arī virtene un daudzi fotokabīnes rekvizīti, izvietoti uz galda blakus šķērēm, griešanas dēlim un Canon papīra pakai.

Kā daļu no papīra rokdarbu izaicinājuma Pipa lejupielādēja veselu klāstu veidņu — no virtenēm līdz fotokabīnes rekvizītiem. Vienreiz izmantojamu plastmasas izstrādājumu vietā viņai vairāk patīk atkārtoti pārstrādājamas papīra dekorācijas.

Dzimšanas dienas ballīte vienmēr ir jautras svinības neatkarīgi no jūsu vecuma. Gadalaikiem ir svarīga loma ballīšu plānošanā — vasaras dzimšanas dienu labāk var pavadīt dārzā vai parkā, savukārt rudens laikā prātīgāk ir sapulcēties mājās, jo laikapstākļi ir mazliet vēsāki. Pieaugušo dzimšanas dienas ballītēm nav jābūt garlaicīgām. Pat ja ārā līst lietus, varat radīt pats savu jautrību, ko izbaudīt ar sev tuviem cilvēkiem. Atdzīviniet bērnu sevī un izbaudiet rokdarbus ar Canon Creative Park!

Pateicoties simtiem veidņu, ko varat izvēlēties, tostarp toršu dekoriem, karodziņiem un jautām spēlēm, tēma var būt pilnīgi jebkāda — galvenais, lai tas radītu jums to bērnišķīgo prieku. Savu ballīšu dekoru radīšana ir ekonomiski izdevīga dekorāciju izveides iespēja un unikāls veids, kā personalizēt savu ballīti. Pēc tam papīra veidnes varat nodot tālākai pārstrādei vai saglabāt turpmākiem notikumiem.

Pakalpojumā Canon Creative Park ir ļoti daudz jautru veidņu, ko varat izvēlēties katrai svarīgai gadadienai, neatkarīgi no tā, vai tā ir 5, 25 vai 60 gadu dzimšanas diena. “Bija tiešām viegli atrast rokdarbus ar dzimšanas dienas ballīšu tēmu,“ saka Pipa. “Ir lieliski, ka tur ir norādīts, cik sarežģīta ir katra no veidnēm un cik ilgu laiku tā var aizņemt, lai jūs zinātu, kas sagaidāms.”

“Man ir ļoti svarīgi, lai nebūtu nekādas plastmasas, jo īpaši tad, ja kaut kas ir domāts ballītei. Tādā veidā jūs varat izbaudīt visu jautrību bez atkritumiem uz jūsu sirdsapziņas. Vēlāk dažus no rokdarbiem, kas izdzīvoja ballītē, es pat atdevu kaimiņiem, lai pirms nodošanas atkārtotai pārstrādei tos varētu izmantot otrreiz.“

Pipa ir papīra kolāžu māksliniece, un vienmēr ir mīlējusi izgatavot lietas ar savām rokām. “Kad biju bērns, es vienmēr kaut ko darināju no kartona,“ viņa saka. “Tajā ir kaut kas tāds, kas ļauj man pilnībā koncentrēties un atslābināties. Turklāt ir ļoti patīkami, ka procesa beigās jūs iegūstat fizisku priekšmetu, ko varat izmantot.”

“Man patika piedalīties šajā izaicinājumā, jo tas apvienoja manas mīļākās lietas — rokdarbus, viesu uzņemšanu un īpašu mirkļu radīšanu, kā arī torti — pilnīgi viss bez plastmasas.“

Skatiet, kā Pippa tika galā ar šo izaicinājumu, jo viņa dalās ar saviem svarīgākajiem padomiem, kā izveidot savu dzimšanas dienas papīra dekoru.

Dizainere Pipa Hiskoka smaida, izgriežot papīra veidni, kas ir izdrukāta ar printeri Canon PIXMA, izmantojot lietotni Canon Creative Park.

Iepazīstieties ar rokdarbnieci

Kas: Pipa Hiskoka (Pippa Hiscock)

Nodarbošanās: mājsaimniecības preču un dāvanu dizainere un izgatavotāja

Tāpat piedalās: suns Rotko (Rothko)

Veidņu izvēle

Roka tur viedtālruni, kura ekrānā ir redzama Creative Park veidne, kamēr uz galda stāv printeris Canon PIXMA.

Pakalpojumam Canon Creative Park var piekļūt, izmantojot viedtālruni, planšetdatoru vai klēpjdatoru, un izvēlēties kādu no simtiem veidņu, lai jūsu ballītes vienmēr izskatītos košas un izklaidējošas. Pārlūkojiet, lai rastu iedvesmu, vai meklējiet, lietojot atslēgvārdus, lai ātri atrastu tieši to, ko meklējat.

Savai dzimšanas dienas ballītei Pipa nolēma veikt meklēšanu pakalpojumā Canon Creative Park, izmantojot atslēgvārdus “birthday” (dzimšanas diena) un “party” (ballīte), un atrada plašu klāstu pievilcīgu veidņu. “Es vēlējos lielu dekoru sienai, lai būtu jauks fons daudzām, smieklīgām fotogrāfijām, tāpēc acīmredzama izvēle bija atslēgvārdi “happy birthday” garland (laimīgas dzimšanas dienas virtene) un photo props (fotoattēlu rekvizīti),“ teica Pippa.

Kad viņa bija atradusi lielos elementus, Pipa sāka meklēt detaļas — un kas tad ir dzimšanas diena bez tortes? "Protams, ka jābūt tortei. Tāpēc tortes dekors ar maziem karodziņiem bija vienkārši ideāli piemērots," viņa turpināja. “Tie vienkārši bija jāizgriež, jānoloka un jāsalīmē uz auklas; pēc tam vai nu jāpakar pie sienas, vai jāpiesien pie koka iesmiņiem tortei.“

Sniedzot padomu tiem, kas šo iespēju vēlas izmantot pirmo reizi, Pipa iesaka sākumam izvēlēties dažus pievilcīgus, taču vienkāršus dekorus, piemēram, virteni ar vārdu, un pievērstu uzmanību sarežģītības pakāpei katrai veidnei. “Tādi elementi kā dzimšanas dienas karodziņu virtene rada lielu iespaidu jūsu ballītē un ir patiešām viegli izgatavojami,“ viņa teica.

Veidņu drukāšana

No printera Canon PIXMA parādās Canon Creative Park veidnes izdruka.

Lai gan Pipa izmantoja vairākas dažādas veidnes, lai izrotātu savu telpu un iegūtu fotokabīnes rekvizītus, kuri tikai lietoti visas ballītes laikā, viņai visvairāk patika izveidot kaut ko lielu, kas radīja tūlītēju iespaidu. Šo laimīgas dzimšanas dienas virteni bija vienkārši izgriezt un savienot ar auklu.

Divas rokas veido ieloci Canon Creative Park veidnei pirms tās salocīšanas.

Dažas veidnes ir sarežģītākas nekā citas. Ja papīra rokdarbus veidojat kopā ar ģimeni, ir daudz vienkāršu veidņu, ko var izgriezt vecāki un viegli salikt mazi bērni, kamēr vecāki bērni un pieaugušie var izmēģināt sarežģītākus dizainus.

“Dažas veidnes bija ātri un vienkārši apgūstamas, un dažas no tām bija lielāks izaicinājums, kas prasīja vairāk laika un koncentrācijas. Taču man patika izveidot ikvienu no tām,“ teica Pipa. “Bija tik jauki pavadīt laiku, iedzerot tēju un veidojot — viss beidzās ar dažiem tiešām krāsainiem dekoriem ballītei.“

Pippa iestatīja savu printeri Canon PIXMA mājas Wi-Fi tīklā un pēc tam izveidoja savienojumu, izmantojot viedtālruni un lietotni Canon Creative Park. Šādā veidā viņa varēja vienkārši meklēt veidnes, ko vēlējās izmantot, un pēc tam vienkārši noklikšķināt uz Print (Drukāt).

Kad viņa bija izdrukājusi izvēlētās veidnes, Pippa izgrieza visus modeļus. Pēc tam bija laiks izšķirošajai ieloces izveides fāzei pirms papīra veidņu salocīšanas. Tā nodrošina, ka gala izstrādājums saglabā savu izturību. Kad veidnēm ir izveidotas ieloces un tās ir salocītas, salīmējiet kopā visas palikušās daļas atbilstoši sniegtajiem norādījumiem un neaizmirstiet papīra rokdarbiem ļaut pilnībā izžūt, pirms tos izmantojat dekorēšanai.

Dekoru uzstādīšana

Skats pār plecu uz Pipu, kura izgriež savas sejas fotoattēlu, kas ir izdrukāts uz Canon glancētā fotopapīra.

Pipa izgriež savus un sava suņa Rotko attēlus, lai piestiprinātu pie iesmiņiem. Creative Park veidnes var arī izmantot, lai piešķirtu personisku pieskārienu jautram piknika izbraucienam vai viesību galda klājuma dekoram.

Roka iesprauž keksiņa augšdaļā iesmiņu ar Pipas galvas attēlu.

Bristolē, Apvienotajā Karalistē, dzīvojošā Pipa galvenokārt strādā mājās kopā ar Rotko kā viņas mājas biroja kolēģi. Viņa izdrukāja Rotko un savas sejas fotoattēlus uz fotopapīra Canon Plus Glossy II, un pirms novietošanas uz saviem keksiņiem piestiprināja tos uz iesmiņiem ar bioloģiski noārdošos lenti.

Pippa izmantoja fotogrāfijas, lai izveidotu jautrus, personalizētus iesmiņus ar karodziņiem, ko var iespraust keksiņos. Tas ir lielisks veids, kā padarīt jūsu ballīti unikālu. To var darīt arī saderināšanās ballītēm ar laimīgā pāra fotogrāfijām vai izmantot savas iecienītākos brīvdienu fotoattēlus vai mājdzīvnieku portretus. “Esmu jau agrāk veidojusi dekorus keksiņiem, taču nekad nebiju izmantojusi fotogrāfijas,“ viņa teica. “Bija tiešām jautri meklēt viesu attēlus, ko varētu izdrukāt.“ Viņa pat ieteica izgatavot tos kopā ar draugiem ballītes vakarā, lai viņi varētu izvēlēties savu fotoattēlu.

Pippa izdrukāja savus iecienītākos attēlus uz fotopapīra Canon Plus Glossy II, izmantojot printeri PIXMA, izgrieza attēlus un pēc tam vienkārši piestiprināja fotogrāfijas pie iesmiņiem ar bioloģiski noārdošos līmlenti. Tos var padarīt divpusējus, izdrukājot divas jūsu fotogrāfiju kopijas vai otrā pusē uzrakstot jautru paziņojumu vai vārdu un uzvārdu.

Neaizmirstiet! Lietotnē Canon Creative Park jau esošās veidnes var viegli papildināt ar jūsu personīgo stilu, pievienojot zīmējumus vai pat lentītes atkarībā no tā, ko jūsu radošā sirds vēlas. “Dzimšanas dienas karodziņus bija viegli personalizēt, izvēloties jauku, spilgtu neona auklu, uz kuriem tos piekārt,“ teica Pippa.

Varat pat satikties ar draugiem un veidot pašizgatavotas dāvanas vai, ja vēlaties pāriet uz jaunu līmeni, pamēģināt izveidot sarežģītus tēlotājmākslas papīra rokdarbu modeļus.

Lai sākas ballīte!

Četri cilvēki smaida, jo pozē ar fotokabīnes papīra rokdarbu rekvizītiem, kas ir veidoti, izmantojot Canon Creative Park un printeri PIXMA.

Pipa un viņas draugi izgatavoja un izmantoja savās svinībās dzimšanas dienas fotokabīnes rekvizītus, taču jūs varat izvēlēties Canon Creative Park fotokabīnes rekvizītus ar sporta vai festivālu tēmu.

Pipai un viņas draugiem bija tiešām jauka dzimšanas dienas ballīte. “Mēs lieliski pavadījām laiku un beigu beigās sākām uzņemt jautrus fotoattēlus, izmantojot visus fotokabīnes papīra rekvizītus un maskas,“ viņa teica.

Visiem patika arī personalizētie iesmiņi ar karodziņiem un fotoattēliem. Tie kļuva par mazām unikālām ballīšu dāvanām, kuras var atkārtoti izmantot citās svinībās. “Fotoattēlu iesmiņi uz keksiņiem lika visiem smieties, un es varēju viņiem iedot līdzi keksiņu, ko paņemt mājās pēc ballītes,“ viņa teica.

Pipa apgalvoja, ka viņa atkal izmantotu Canon Creative Park veidnes. “Rokdarbu projekti bija jautri, un beigās es ar daudz zemākām izmaksām ieguvu vairāk neparastāku un personīgāku dekorāciju nekā tad, ja būtu iegādājusies jau gatavas,“ viņa saka. “Turklāt to visu padara vēl labāku fakts, ka tās visas var atkārtoti pārstrādāt!“

Izmantojot Creative Park, dzimšanas dienas ballītes plānošana un organizēšana var būt jautra un radoša nodarbe, ko var izbaudīt kopā ar ģimeni vai draugiem neatkarīgi no to vecuma. Galu galā mēs esam tikai tik veci, cik jūtamies, tāpēc turpiniet — meklējiet pakalpojumā Creative Park un atbrīvojiet savu iekšējo bērnu.

Ja Jums patīk ideja par rokdarbiem no plastmasu aizstājošiem materiāliem, tad pievērsiet uzmanību mūsu papīra rokdarbu gala izaicinājumam, kurā uzmanība tiks pievērsta ziemas svētku svinībām, un skatiet, ko šogad varat izveidot ar Creative Park veidnēm. Skatiet mūsu Pinterest lapu, lai gūtu iedvesmu, un neaizmirstiet dalīties ar saviem rokdarbiem, izmantojot mirkļbirku #MadeWithPixma!

No augšas uzņemts kadrs: Canon kamera, kas atrodas uz Canon PIXMA printera, un fonā ir fotoattēlu kolāža.

CANON CLUB

Ekskluzīva kopiena tādiem satura veidotājiem kā jūs. Nodarbojieties ar to, kas jūs aizrauj, izmantojot atbalstu, gūstot iedvesmu, priekšrocības un daudz ko citu. Kļūt par dalībnieku ir viegli. Nopērciet produktu. Reģistrējieties. Pievienojieties Canon Club.
Tamzin Wilks

Saistītie produkti

Saistīti raksti