Cherry blossom at spring

PRODUKTU TĪRĪŠANA

Laiks pavasara tīrīšanai

Jeremy Singer
Jeremy Singer

PR, Canon Europe


Gaisā ir pavasaris. Parādās saule, un pilnos ziedos ir ķirši. Dodoties ikdienas pastaigā, ir vilinoši pavadīt dažas liekas minūtes, lai to visu izbaudītu. Kad putekšņu smarža piepilda gaisu un jūs noliekat nost ziemas jakas, vai sajūtat nepieciešamību pēc pavasara tīrīšanas?

Ir daži pavasara rituāli, kas sniedz lielu gandarījumu — ne tikai ļoti nepieciešamo mājas vai dārga īpašuma kārtīgu iztīrīšanu, tomēr tikai tad, kad grūtais darbs ir paveikts, var pilnībā izbaudīt rezultātus. Līdzīgi kā jūsu mājai, arī jūsu kamerai un video aprīkojumam var būt nepieciešama tīrīšana. Un neaizmirstiet arī par printeri.

Neatkarīgi no tā, vai esat amatieris vai profesionāls fotogrāfs, vai filmu veidotājs, un neatkarīgi no tā, cik rūpīgs esat, mikrobi, putekļi, gruži un nodilums ir neizbēgami, un tie skars arī jūsu aprīkojumu. Vēlamies sniegt dažus noderīgus padomus par Canon aprīkojuma dezinficēšanu un tīrīšanu, lai jūs varētu saglabāt attēlveidošanas aprīkojuma vislabāko veiktspēju.

Man cleaning camera

Padomi Canon kameru, objektīvu un video aprīkojuma tīrīšanai un dezinficēšanai

 • Tīrot vai dezinficējot virsmas valkājiet vienreizējās lietošanas cimdus.
 • Pirms tīrīšanas izslēdziet ierīci, izņemiet akumulatoru un atvienojiet to no kontaktligzdas.
 • Samitriniet mīkstu, tīru drānu ar 70–80% atšķaidīta etanola vai izopropilspirta maisījumu, lai dezinficētu un notīrītu Canon produktus. Ieteicams lietot bezplūksnu vai mikrošķiedras drānas.
 • Neizmantojiet atšķaidītu etanolu vai izopropilspirtu, lai tīrītu attēla sensorus vai objektīvu virsmas ar pārklājumu.
 • Uzmanieties, lai novērstu mitruma iekļūšanu ierīces iekšpusē vai spraugās ap vadības paneli vai pogām.
 • Nesmidziniet stiprus tīrīšanas šķīdumus tieši uz ierīces — tā vietā izsmidziniet tīrīšanas līdzekli uz bezplūksnu vai mikrošķiedras drānas un pēc tam noslaukiet ārējās virsmas.
 • Izvairieties no amonjaka bāzes tīrīšanas līdzekļu lietošanas uz objektīviem vai filtriem. Amonjaks var izraisīt akrila, stirola un dažu pārklājumu nespodrumu.
 • Dezinfekcijas līdzekļa iekļūšana produktā var izraisīt plašus bojājumus vai darbības traucējumus korozijas dēļ.
 • Tīrot skārienekrānu vai vadības paneli, uzmanīgi tos noslaukiet no augšas uz leju vienā virzienā.
 • Pirms ierīces ieslēgšanas pēc tīrīšanas pārliecinieties, vai cietās virsmas ir gaisā izžuvušas.
 • Pēc tam izmetiet cimdus un nomazgājiet rokas.


Lai dezinficētu aprīkojumu, mēs iesakām izmantot spirtu kameru korpusu, objektīvu un video aprīkojuma ārpuses, jo īpaši bieži aiztiktu vietu, piemēram, rokturu, ripu, pogu vai skārienekrānu, tīrīšanai. Turklāt neizmantojiet etanolu, lai tīrītu attēla sensorus vai objektīvu virsmas, uz kurām ir pārklājums. Kā minēts Canon lietotāja rokasgrāmatās, kameru un objektīvu tīrīšanai neizmantojiet tīrīšanas līdzekļus, kas satur organiskos šķīdinātājus, piemēram, krāsas šķīdinātājus vai benzīnu, jo tie var izraisīt ugunsgrēku vai kaitēt veselībai.

Šajā ieteikumā ir aprakstīta standarta dezinficēšana kā pasākums iespējamas infekcijas novēršanai, taču tā nav ieteicama kā parastā tīrīšanas metode produkta apkopes nolūkos. Lūdzu, ņemiet vērā, ka sterilizācijai paredzēts alkohols parasti satur etanolu vai izopropilu. Kā ļoti efektīvu alternatīvu var izmantot sadzīves antibakteriālās salvetes, kas satur 60% vai vairāk spirta. Tāpat kā roku mazgāšanai vai dezinficēšanai, arī kameru, printeru vai video aprīkojuma tīrīšanai ir jānotiek regulāri, tomēr tīrīšanas procesa laikā ir jāievēro piesardzība.


Padomi Canon printeru vai skeneru tīrīšanai un dezinficēšanai

 • Lai dezinficētu savu Canon printeri vai skeneri, notīriet visas daļas, kurām pieskaras ar rokām, piemēram, ārējos vadības paneļus un pogas, skārienekrānu, skenera vāku un stiklu.
 • Pirms tīrīšanas izslēdziet ierīci un atvienojiet to no strāvas avota (mobilajiem printeriem izņemiet akumulatoru). Pirms ierīču atkārtotas ieslēgšanas uzgaidiet, līdz virsmas ir sausas
 • Izmantojiet iepriekš samitrinātu drānu vai samitriniet mīkstu drānu ar 70–80% atšķaidītu etanolu vai izopropilspirtu, lai dezinficētu un notīrītu printeri vai skeneri.
 • Izvairieties no tīrīšanas līdzekļa izsmidzināšanas tieši uz produkta. Tā vietā izsmidziniet tīrīšanas līdzekli uz bezplūksnu vai mikrošķiedras drānas un pēc tam noslaukiet ārējās virsmas.
 • Izmantojiet stikla tīrīšanas līdzekli tikai stikla virsmai, pēc tam noslaukiet to ar bezplūksnu drānu.
 • Canon printeru vai skeneru tīrīšanai neizmantojiet tīrīšanas līdzekļus, kas satur stiprus šķīdinātājus, piemēram, krāsu šķīdinātājus vai benzolu.


Plašāku informāciju par Canon pārbaudes un tīrīšanas pakalpojumu, lūdzu, skatiet vietnē: www.canon.lv/pro/services


Atruna:

Atkarībā no spirta veida vai izmantotās tīrīšanas metodes printera ārpuse var mainīt vai zaudēt krāsu, tomēr printera darbība netiks ietekmēta.
Šīs tīrīšanas vadlīnijas negarantē efektīvu aizsardzību pret koronavīrusa infekciju. Spirtu saturošu tīrīšanas līdzekļu efektivitāte ir jāpārbauda pie tīrīšanas līdzekļa ražotāja.

Saistītie raksti
A father and daughter making papercraft flowers.

DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

Pavasarīga jautrība, veidojot papīra rokdarbus ar Creative Park

Ienesiet pavasara prieku savās mājās ar šiem pieciem Creative Park papīra rokdarbiem.

A water droplet on a flower stem, reflecting a flower head.

MAKRO FOTOGRAFĒŠANA

Abstraktas makro fotogrāfijas: ūdens atspīduma uzņemšana

Kļūstiet radošs ar ziedu fotogrāfijām un atklājiet, kā uzņemt makro attēlus ar ūdens pilītēm, kurās atspīd ziedi.

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem