Canon EF 14mm f/2.8L II USM

EF 14mm f/2.8L II USM

Precīzs īpaši plata leņķa objektīvs. Šī 14 mm f/2.8 objektīva optikā ir izmantoti īpaši zemas dispersijas (UD) un asfēriski elementi, lai uzlabotu attēla kvalitāti, bet lineārā konstrukcija novērš kropļojumus.

EF 14mm f2.8L II USM

Ieguvumi

  • L sērijas konstrukcija ar putekļu un mitruma izolāciju
  • Asfēriskie un UD objektīva elementi
  • Apaļš atvērums
  • Super Spectra pārklājumi
  • Lineāra konstrukcija

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 14mm f/2.8L II USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Īpaša perspektīva


Objektīvs EF 14 mm f/2.8L II USM pārsniedz cilvēka acs perspektīvu, uzņemot apjomīgu 114˚ redzes lauku. Koriģētā, lineārā konstrukcija padara šo objektīvu izcili piemērotu arhitektūras, interjeru un ainavu uzņemšanai. Tā īpaši platā leņķa īpašības nodrošina izteiktu priekšplāna un fona elementu atdalīšanu.

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko veiktspēju ar izcili ērtu lietošanu, un tie ir izturīgi pret putekļiem un mitrumu.

Ātrs maksimālais atvērums


f/2.8 maksimālais atvērums sniedz fotogrāfiem iespēju uzņemt attēlus bez statīva vāja apgaismojuma apstākļos, neuztraucoties par attēla izplūdumu fotokameras kustības dēļ.

Asfēriskie un UD elementi


Lai sasniegtu optimālu vizuālo veiktspēju, objektīvam ir asfēriskie elementi, kas koriģē sfērisko aberāciju, un Super UD (īpaši zemas dispersijas) elementi, kas novērš hromatisko aberāciju. Tā rezultātā tiek iegūti asi attēli ar lielu kontrastu, kuros nevienā kadra vietā nav kropļojumu.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Super Spectra pārklājums


Super Spectra pārklājumi nodrošina precīzu krāsu līdzsvaru un uzlabo kontrastu. Tie arī novērš mirgošanos un dubultošanos, jo pārklājumi absorbē gaismu, ko varētu atstarot iekšējie objektīva elementi un kameras digitālais sensors.

Apaļš atvērums


Apaļš atvērums nodrošina notušētu, vienmērīgi izpludinātu fonu, kas ir īpaši piemērots, lai uz izpludinātā fona izceltu objektus.

Piederumi


EF 14 mm f/2.8L II USM tiek nodrošināts ar integrētu objektīva pārsegu, kas aizsargā priekšējo objektīva elementu un uzlabo kontrastu. Ziedlapām līdzīgā konstrukcija novērš tumšākus attēla stūrus. Tiek nodrošināts arī objektīva vāciņš un mīksta somiņa.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 14mm f/2.8L II USM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.