Canon EF 70-200mm f/2.8L USM

EF 70-200mm f/2.8L USM

EF 70–200 mm f/2,8 L USM ir profesionāls telefoto tālummaiņas objektīvs ar ātru atvērumu, un tas ir piemērots fotogrāfiem, kas fotografē savvaļas dzīvniekus un sporta notikumus, kā arī kāzas un portretus.

Ieguvumi

  • Augsta veiktspēja, L sērijas telefoto tālummaiņas objektīvs
  • Vienmērīgs f/2,8 maksimālais atvērums
  • Četri UD objektīva elementi
  • 1,5 m minimālā fokusēšana
  • Ūdens un putekļu izturīgs
  • Astoņu lapiņu atvērums
  • Gredzenveida USM AF motors

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 70-200mm f/2.8L USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Tik kvalitatīva tālummaiņa, kādu nodrošina vislabākie objektīvi.


Viens no visprecīzākajiem EF sērijas telefoto tālummaiņas objektīviem, kura optiskās iespējas ir pielīdzināmas vislabāko objektīvu iespējām. Četri UD stikla elementi, kas novērš hromatisko aberāciju un vairākās tālummaiņas grupās ļauj iestatīt iekšēju fokusu, lai iegūtu augstu attēla kvalitāti visā tālummaiņas diapazonā. Saderība ar pagarinātāju EF 1,4x un 2x.

Ātrs un konsekvents maksimālais atvērums


Objektīva ātrais maksimālais f/2,8 atvērums ļauj fotografēt vājā apgaismojumā, turklāt atvērums ir nemainīgs visā tālummaiņas diapazonā. Šāds atvērums nodrošina arī lauka dziļuma kontroli.

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko veiktspēju ar izcili ērtu lietošanu, un tie ir izturīgi pret putekļiem un mitrumu.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Super Spectra pārklājums


Super Spectra pārklājumi nodrošina precīzu krāsu balansu un uzlabo kontrastu. Tie arī samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu — izplatīta problēma, kas rodas, gaismai atstarojoties no kameras sensora.

Piederumi


Komplektā ir iekļauts objektīva pārsegs un mīksta somiņa.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 70-200mm f/2.8L USM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.