Canon Stiprinājuma adapteris EF-EOS M

Stiprinājuma adapteris EF-EOS M

Pievienojiet EOS M ierīcei jebkuru no Canon plašā EF un EF-S objektīvu piedāvājuma, tostarp profesionālos objektīvus ar makro un zivs acs režīmiem. To nodrošina šīs mazais un vieglais EF-M stiprinājuma adapteris.

Ieguvumi

  • Mazs, viegls EF-M stiprinājuma adapteris EOS M ierīcei
  • Saderība ar visu piedāvājumu
  • Noņemama trijkāja stiprinājums

Detalizēti par funkcijām

Canon Stiprinājuma adapteris EF-EOS M — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Mazs, viegls EF-M stiprinājuma adapteris


Mazo, vieglo un EOS M ierīcei pieskaņoto stiprinājuma adapteri EF-EOS M varat ērti paņemt līdzi, lai kurp arī dotos. Tas garantē, ka ar EOS M ierīci varēsit izmantot EF-M stiprinājumu, lai pievienotu kādu objektīvu no Canon plašā EOS sistēmas klāsta, šādi piekļūstot nebeidzamām radošas darbības iespējām.

Saderība ar visu Canon EF un EF-S objektīvu klāstu


Paplašiniet savu EOS M sistēmu un strādājiet vēl radošāk. Stiprinājuma adapteris EF-EOS M ļauj izmantot visu Canon EF un EF-S objektīvu klāstu. Tieši tāpēc varat darboties ar savu esošo objektīvu vai arī izmēģināt jaunus objektīvus, lai iegūtu vajadzīgos kadrus. Plašajā klāstā ir fiksēta fokusa un tālummaiņas objektīvi, kuru fokusa garums ir no 8 mm līdz 800 mm. Tieši tāpēc varat uzņemt it visu, sākot no izteiksmīgām plašām ainavām līdz pat skaistiem telefoto kadriem ar savvaļas dzīvniekiem tālumā. Varat arī eksperimentēt ar profesionāliem objektīviem, piemēram, makro, kas ļauj uzņemt pievilcīgus tuvplānus ar paslēptām sadzīves detaļām, vai zivs aci, kas ļauj izveidot unikālus fotoattēlu efektus.

Noņemama trijkāja stiprinājums


Lai fotografēšanas brīdī garantētu teicamu kameras līdzsvaru un skaistus attēlus ar samazinātu izplūdumu, stiprinājuma adapterim EF-EOS M ir noņemama trijkāja stiprinājums, līdz ar to smagus objektīvus varat novietot uz trijkāja.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon Stiprinājuma adapteris EF-EOS M, tā funkcijām un iespējām.

Related Products