Objektīvi EOS M kamerai

Canon Mount Adapter EF-EOS M

Izmantojot šo vieglo stiprinājuma adapteri, pievienojiet jebkuru EF objektīvu savai EOS M kamerai, nezaudējot ne kvalitāti, ne ātrumu.

Ieguvumi

 • Mazs, viegls EF-M stiprinājuma adapteris EOS M ierīcei

 • Saderība ar visu piedāvājumu

 • Noņemama trijkāja stiprinājums

Detalizēti par funkcijām

 • Mazs, viegls EF-M stiprinājuma adapteris

  Mazo, vieglo un EOS M ierīcei pieskaņoto stiprinājuma adapteri EF-EOS M varat ērti paņemt līdzi, lai kurp arī dotos. Tas garantē, ka ar EOS M ierīci varēsit izmantot EF-M stiprinājumu, lai pievienotu kādu objektīvu no Canon plašā EOS sistēmas klāsta, šādi piekļūstot nebeidzamām radošas darbības iespējām.

 • Saderība ar visu Canon EF un EF-S objektīvu klāstu

  Paplašiniet savu EOS M sistēmu un strādājiet vēl radošāk. Stiprinājuma adapteris EF-EOS M ļauj izmantot visu Canon EF un EF-S objektīvu klāstu. Tieši tāpēc varat darboties ar savu esošo objektīvu vai arī izmēģināt jaunus objektīvus, lai iegūtu vajadzīgos kadrus. Plašajā klāstā ir fiksēta fokusa un tālummaiņas objektīvi, kuru fokusa garums ir no 8 mm līdz 800 mm. Tieši tāpēc varat uzņemt it visu, sākot no izteiksmīgām plašām ainavām līdz pat skaistiem telefoto kadriem ar savvaļas dzīvniekiem tālumā. Varat arī eksperimentēt ar profesionāliem objektīviem, piemēram, makro, kas ļauj uzņemt pievilcīgus tuvplānus ar paslēptām sadzīves detaļām, vai zivs aci, kas ļauj izveidot unikālus fotoattēlu efektus.

 • Noņemama trijkāja stiprinājums

  Lai fotografēšanas brīdī garantētu teicamu kameras līdzsvaru un skaistus attēlus ar samazinātu izplūdumu, stiprinājuma adapterim EF-EOS M ir noņemama trijkāja stiprinājums, līdz ar to smagus objektīvus varat novietot uz trijkāja.