Canon PIXMA MG2550

PIXMA MG2550

Vienkārši lietojams un kompakts universāls printeris, skeneris un kopētājs ar modernu baltu apdari, kuram pēc izvēles var iegādāties ekonomiskas XL tintes kasetnes un programmatūru viedai drukāšanai no tīmekļa.

PIXMA MG2550

Priekšrocības

  • Kompakta universāla ierīce mājām: drukāšanai, kopēšanai un skenēšanai
  • Moderns dizains ar baltu apdari
  • Augstas kvalitātes izdrukas ar izšķirtspēju līdz 4800 dpi un FINE kasetnes tehnoloģiju
  • Ar pēc izvēles pieejamām XL tintes kasetnēm drukājiet vairāk, tērējot mazāk
  • Automātiskā ieslēgšanas funkcija printeri ieslēdz, tiklīdz sākat drukāt; automātiskā izslēgšanas funkcija to izslēdz, kad tas netiek lietots

Detalizētas funkcijas

Canon PIXMA MG2550 —iegūstiet plašāku informāciju

Kompakta un moderna universāla ierīce


Tā ideāli piemērota ikdienas drukāšanai, skenēšanai un kopēšanai, un šajā ātrajā universālajā ierīcē ir FINE kasetņu sistēma, lai iegūtu augstas kvalitātes fotoattēlus un dokumentus. Tās kompaktā un modernā konstrukcija ar balto apdari aizņem mazāk vietas mājās, un tai nodrošināta vienkārša papīra ielāde un tintes nomaiņa.

Ātra, kvalitatīva drukāšana


FINE kasetņu sistēma ar minimāliem 2pl tintes pilieniem un līdz pat 4800 dpi augsta drukas izšķirtspēja sniedz ļoti detalizētus rezultātus. ISO ESAT A4 formāta drukas ātrums ir 8,0 attēli/min melnbaltajām un 4,0 attēli/min krāsu izdrukām, tāpēc dokumentu izdrukāšanas gaidīšanas laiks ir minimāls.

Ietaupiet naudu par tinti


Drukājiet vairāk, tērējot mazāk. Ar XL FINE kasetnēm var izdrukāt ievērojami vairāk lapu, bet tintes nomaiņa vajadzīga retāk — ideāli, ja daudz drukājat, un līdz ar to varat ietaupīt līdz 30% katrai lapai, salīdzinot ar parastām kasetnēm.

My Image Garden


Šī viena soļa programmatūra ļauj pilnībā izbaudīt visas PIXMA iespējas un piedāvā risinājumus fotoattēlu kārtošanai, drukāšanai, skenēšanai, kā arī to aplūkošanai tiešsaistes pakalpojumos. Uzlabotas funkcijas, piemēram, sejas noteikšana, ļauj datorā ērti meklēt visos fotoattēlos (pat sen aizmirstos) un izmantot tos, lai izveidotu pievilcīgus jaunus dizainus drukāšanai.

Vieda drukāšana no tīmekļa


Pārlūka Internet Explorer Easy-WebPrint EX spraudņa automātiskās piespraušanas funkcija ļauj ērti drukāt vajadzīgo saturu tieši no tīmekļa. Varat arī piespraust atsevišķu informāciju no vairākām tīmekļa lapām, lai to drukātu uz vienas loksnes vai saglabātu kā PDF dokumentu.

CREATIVE PARK PREMIUM


Šis tiešsaistes pakalpojums ļauj lejupielādēt un drukāt fotoattēlus, attēlus un mākslas dizainparaugus, ko piedāvā starptautiski zināmi fotogrāfi un mākslinieki. Izveidojiet apsveikuma kartiņas, kalendārus vai pārsteidzošus 3D papīra rokdarbus ar profesionālu noformējumu.

Taupiet enerģiju


Automātiskā izslēgšanas funkcija automātiski izslēdz printeri, ja tas netiek lietots iestatītā laika periodā, tā taupot enerģiju. Automātiskā ieslēgšanas funkcija automātiski atkal ieslēdz printeri, kad sākat drukāt. Klusas darbības režīms var ievērojami samazināt darbības radīto troksni, panākot gandrīz nedzirdamu drukāšanu mājās.

Produkta tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon PIXMA MG2550, tā funkcijām un iespējām.

Convenient and easy to replace

Ērta un vienkārša nomaiņa

High resolution photo printing

Augstas izšķirtspējas fotoattēlu izdrukas

High resolution scanning

Augstas izšķirtspējas skenēšana

Optional high yield inks

Papildu augstas veiktspējas tintes

One-stop creative software

Radoša vienas darbības programmatūra

Smart web printing

Vieda drukāšana no tīmekļa

Turns on when you start printing

Ieslēdzas, kad sākat drukāt

Near silent printing at home

Gandrīz nedzirdama drukāšana mājās

  • Universālais printeris PIXMA MG2550
  • FINE kasetnes
  • Strāvas vads
  • Iestatīšanas kompaktdisks
  • Rokasgrāmatas un citi dokumenti

Augstākās kvalitātes printeri

Unikālas drukāšanas un tintes tehnoloģijas PIXMA printeros nodrošina lieliskas un kvalitatīvas izdrukas.

quality-banner-310x180_v2.png

Mācīties un pētīt

Online manual and download

Tiešsaistes rokasgrāmata un iestatīšana

Pārlūkojiet šī printera rokasgrāmatu tiešsaistē, neveicot failu lejupielādi vai instalēšanu datorā, viedtālrunī vai planšetdatorā. Noskaidrojiet, kā ierīcē un operētājsistēmā iestatīt printeri un lejupielādēt nepieciešamo programmatūru.