Canon PIXMA MG6450

PIXMA MG6450

Augstas veiktspējas universāla foto ierīce ar 5 tintes kasetnēm un uzlabotu Wi-Fi savienojamību tiešai drukāšanai no viedajām ierīcēm un mākoņa. Moderna, kompakta un vienkārši lietojama ierīce, kas piedāvā augstākās kvalitātes izdrukas.

PIXMA MG6450

Priekšrocības

  • Augstas kvalitātes, mūsdienīga universāla foto ierīce ar Wi-Fi drukāšanai, kopēšanai un skenēšanai
  • Drukāšana no mākoņa — izmantojot printera ekrānu, drukājiet no tiešsaistes albumiem, sociālajiem tīkliem un mākoņu krātuvēm.
  • Vienkārša drukāšana un skenēšana no mobilajām ierīcēm Wi-Fi tīklā vai internetā
  • Lejupielādējiet PIXMA drukāšanas risinājumu lietotni un attāli vadiet savu printeri
  • Vienkārša fotoattēlu druka ar 7,5 cm krāsu displeju, atmiņas karšu lasītāju un bezvadu PictBridge

Detalizētas funkcijas

Canon PIXMA MG6450 —iegūstiet plašāku informāciju

Augstas veiktspējas universāla ierīce


Šis augstas veiktspējas universālais printeris ar mūsdienīgu spīdīgu apdari lepojas ar modernu 5 tintes kasetņu sistēmu un nodrošina ātras, augstas kvalitātes drukas, kopēšanas, skenēšanas funkcijas un piekļuvi mākonim. Tas paredzēts bezvadu lietošanai un kopīgošanai mājās un attāli no mobilajām ierīcēm.

Kameras sabiedrotais


Iebūvētais atmiņas karšu lasītājs un bezvadu LAN Pictbridge nodrošina vienkāršu fotoattēlu drukāšanu tieši no atmiņas kartēm, kā arī saderīgām bezvadu kamerām. Varat arī ieskenēt dokumentus un fotoattēlus atmiņas kartē. Lielais 7,5 cm displejs ļauj viegli apskatīt atlasītās funkcijas un priekšskatīt attēlus.

Drukāšana no mākoņa


Drukājiet tieši no interneta, izmantojot uzlaboto PIXMA Cloud Link funkciju. Dažās sekundēs izdrukājiet fotoattēlus no Facebook, Twitter un tiešsaistes albumiem, piemēram, image.canon, vai arī drukājiet dokumentus no tādiem mākoņpakalpojumiem kā Evernote un Dropbox tieši no lielā printera ekrāna. Veidojiet kalendārus, lejupielādējiet veidlapas un citas veidnes tieši no PIXMA Cloud.

Gatava lietošanai ar viedtālruņiem un planšetdatoriem


Lai lietošana būtu vēl ērtāka, printeri var vadīt tieši no viedās ierīces. Lejupielādējiet Canon PIXMA drukāšanas risinājumu lietotni, lai drukātu no savas viedās ierīces un skenētu uz to, kā arī izmantotu mākoņu pakalpojumus. Ar šo lietotni var pat pārbaudīt printera statusu, apskatīt lietošanas rokasgrāmatu vai tintes līmeni. Tiek nodrošināts atbalsts arī pakalpojumiem Apple AirPrint un Google Cloud Print.

Izcilas izdrukas ar atsevišķām tintes kasetnēm


Ar 5 atsevišķu tintes kasetņu sistēmu ir jānomaina tikai tā krāsa, kas ir beigusies. Līdz ar to drukāšana ir vēl efektīvāka. Īpaši paredzēta melnā tinte dokumentiem un fotoattēliem kopā ar Canon FINE tehnoloģiju un drukas izšķirtspēju līdz pat 4800 dpi nodrošina skaidru tekstu un ļoti detalizētu attēlu.

Ātra drukāšana


Ideāli piemērota ātrai, kvalitatīvai drukāšanai mājās, tai ir liels A4 dokumentu drukas ātrums — 15,0 attēli/min melnbaltām un 9,7 attēli/min krāsu izdrukām, un 10x15 cm fotoattēls bez apmalēm tiek izdrukāts aptuveni 44 sekundēs.

Ietaupiet naudu par tinti un papīru


Ar pēc izvēles pieejamām XL tintes kasetnēm var izdrukāt vairāk lapu nekā ar parastajām kasetnēm, tāpēc tās jāmaina retāk — tā var ietaupīt līdz 30% katrai lapai. Automātiskā divpusējā druka samazina izmantotā papīra apjomu un izveido divpusējus dokumentus ar profesionālu noformējumu.

Programmatūra My Image Garden


Viena soļa programmatūra piedāvā risinājumus fotoattēlu kārtošanai un drukāšanai, skenēšanai un piekļuvei tiešsaistes pakalpojumiem. Papildu funkcijas, piemēram, sejas noteikšana, atvieglo nepieciešamo fotogrāfiju atrašanu, tās meklējot datorā.

Apbalvojumi

Produkta tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon PIXMA MG6450, tā funkcijām un iespējām.

Only change the ink which runs out

Nomainiet tikai izlietoto tinti

Optional high yield inks

Papildu augstas veiktspējas tintes

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

PIXMA Printing Solutions app

Lietojumprogramma PIXMA Printing Solutions

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Print directly from cloud

Drukājiet tieši no mākoņa

Built-in card reader

Iebūvēts karšu lasītājs

  • Universālais printeris PIXMA MG6450
  • Iestatīšanas tintes tvertnes
  • Strāvas vads
  • Iestatīšanas kompaktdisks
  • Rokasgrāmatas un citi dokumenti