PROGRAMMATŪRA UN SPRAUDŅI

EOS VR SISTĒMAS programmatūra un spraudnis

Atklājiet, kā izveidot saistošu trīsdimensiju saturu, izmantojot saderīgu pilnkadra EOS kameru un objektīvu RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE, un izveidojiet vienkāršāku un efektīvāku darbplūsmu ar EOS VR SISTĒMU.
EOS VR utilītprogramma

EOS VR SISTĒMAS programmatūra un spraudnis

EOS VR Utility

Kādreiz tas bija sarežģīts salāgošanas, sinhronizēšanas un savienošanas process ar vairāku kameru/failu sistēmām, bet tagad tas ir nesalīdzināmi vienkāršāk, pateicoties Canon EOS VR utilītprogrammai,1 kas pārveido stereoskopisku materiālu un fotoattēlus, lai to varētu rediģēt un atskaņot, izveidojot daudz efektīvāku procesu.
EOS VR utilītprogramma

Pārveide taisnstūra leņķī

Lai atbilstoši izbaudītu 180° VR formāta materiālu vai fotoattēlus ar VR skatītāju, jāmaina kreisās un labās acs attēlu kārtība un jāveic abu cirkulāro zivs acs attēlu pārveide taisnstūra leņķī. Šai pārveidei taisnstūra leņķī jāizmanto Canon EOS VR utilītprogramma, kas efektīvi atspiež atpakaļ divus cirkulāros zivs acs attēlus divos blakus esošos kvadrātveida attēlos (180° VR attēlu failu standarta formāts), kuri ir gatavi skatīšanai ar VR skatītāju vai rediģēšanai ar saderīgu programmatūru vai NLE sistēmu. EOS VR utilītprogrammā ir izvēles rūtiņa, kas lietotājiem ļauj mainīt pārveidoto un nepārveidoto skatu.

Pamata rediģēšana

Priekšskatiet un atskaņojiet filmas failu, atzīmējot vēlamos sākuma un beigu punktus eksportam.

EOS VR utilītprogramma
EOS VR utilīta

Vairākas eksportēšanas iespējas

Filmu failus var eksportēt ar dažādām izšķirtspējām un profesionālajiem kodekiem, tostarp DPX un ProRes failus, kas gatavi rediģēšanai un gradācijai saderīgā NLE lietojumprogrammā, piemēram, Adobe Premiere Pro. Fotoattēli tiek eksportēti kā JPEG faili.

EOS VR spraudnis lietojumprogrammai Adobe Premiere Pro

Jaunais EOS VR spraudnis lietojumprogrammai Adobe Premiere Pro1 satura veidotājiem sniedz iespēju pārveidot un rediģēt tieši NLE lietojumprogrammā, kā arī veikt specializētus uzdevumus, piemēram, gradāciju un rediģēšanu.
EOS VR spraudnis lietojumprogrammai adobe premiere pro

Kāpēc Premiere Pro?

Adobe Premiere Pro ir nozarē vadošā lietojumprogramma, kas paredzēta bagātīga, saistoša VR satura veidošanai. Canon EOS VR spraudnis, kas paredzēts lietojumprogrammai Adobe Premiere Pro, ļauj automātiski pārveidot taisnstūra leņķī, vienlaikus nevainojami importējot Canon VR failus ar vienu vienkāršu darbību. Pēc tam pārveidotos failus var vienkārši pievienot laika līnijai, lai rediģētu un veiktu gradāciju kā parasti un tie būtu gatavi beigu eksportēšanai un izplatīšanai.

Abonējiet un saņemiet vairāk

Visi lietotāji var izmantot bezmaksas izmēģinājuma periodu un veikt fotoattēlu un par divām minūtēm īsāku videoklipu pārveidi. Tomēr, lai eksportētu divu minūšu un ilgākus videoklipus ar EOS VR utilītprogrammu vai tos importētu ar EOS VR spraudni, kas paredzēts lietojumprogrammai Adobe Premiere Pro, nepieciešams maksas abonements. Izmantojot EOS VR utilītprogrammas un EOS VR spraudņa, kas paredzēts lietojumprogrammai Adobe Premiere Pro, abonēšanas pakalpojumu, varat atbloķēt lietojumprogrammas modernākās un profesionālākās funkcijas, piemēram:

  • Par divām minūtēm ilgāku filmu klipu pārveidi
  • Augstas kvalitātes DPX/Pro Res filmu eksportu

EOS VR utilītprogramma

Saistītie produkti

  1. Lai veiktu ierakstīto 180° VR formāta attēlu pārveidi taisnstūra leņķī ar saderīgu kameru, nepieciešama EOS VR utilītprogramma un EOS VR spraudnis, kas paredzēts lietojumprogrammai Adobe Premiere Pro. Lai piekļūtu visām funkcijām un eksportēšanas kodekiem, var būt nepieciešams maksas abonements.
  2. Lai nodrošinātu VR saderību, var būt nepieciešams jaunākais programmaparatūras atjauninājums.

    LŪDZU, ŅEMIET VĒRĀ: ŠĪ VR SISTĒMAS PROGRAMMATŪRA VAR ATŠĶIRTIES NO TIRDZNIECĪBĀ PIEEJAMĀ PRODUKTA.