Group of people pouring coulored powder on a woman.
alt text goes here

Precīza un uzticama automātiskā fokusēšana

Canon Dual Pixel CMOS AF tehnoloģija nodrošina iespaidīgu AF sekošanu 80% kadra gan horizontāli, gan vertikāli ar izvēli un vadību skārienekrānā.

Dual Pixel CMOS AF tehnoloģija

EOS C200 ir aprīkota ar Canon īpaši izstrādāto automātiskās fokusēšanas tehnoloģiju, kas izmanto divas fotodiodes uz pikseli, lai izveidotu divus neatkarīgus attēlus, nodrošinot fāžu nobīdes AF vienmērīgai, ātrai un precīzai automātiskai fokusēšanai.

Canon Dual Pixel CMOS AF demonstration
Close up view of Canon video camera LCD monitor showing touch screen feature

Vienkārša skārienekrāna fokusa punkta izvēle

Canon 4 collu skārienekrāna LCD monitors piedāvā intuitīvu darbību un uzraudzību un ļauj vienam operatoram pārņemt visu kontroli. Pieskarieties objektam kadrā un fokusējiet attēlu.

Sejas noteikšana

Videokameras EOS C200 Dual Pixel CMOS AF sistēmai ir divi sejas izsekošanas režīmi, kas var automātiski noteikt izvēlētu seju un sekot tai kadrā vai iestatīt tās prioritāti pār iepriekš izvēlētu fokusa punktu.

Face Detection

Nepārtraukta objektu izsekošana ar automātisko fokusēšanu

Videokameras EOS C200 Dual Pixel CMOS AF sistēma var automātiski sekot izvēlētam objektam, nodrošinot fokusa saglabāšanu tā kustības laikā.

Picture of a group of people on a boat

Dual Pixel fokusēšanas palīgs

4K attēli var būt prasīgi, kad jāveic manuāla fokusēšana. Canon Dual Pixel fokusēšanas palīgs sniedz lietotājiem iespēju pārliecinoši manuāli uzturēt un kontrolēt fokusu svarīgās vietās, pievienojot priekšplāna/fona fokusa indikatorus izvēlētajam fokusa punktam, kas nodrošina skaidru fokusa virzienu un novirzi.

photo of man on bike with woman showing face detection feature of video
Canon VDU displaying menu and AF speed

Precīza automātiskās fokusēšanas regulēšana

Canon ir pievienojis jaunu izvēlnes funkciju precīzai automātiskās fokusēšanas regulēšanai, kas ļauj lietotājam noteikt AF ātrumu un jutību, sniedzot lielākas pielāgošanas un kontroles iespējas.

Izpētiet citas priekšrocības