Alt tag name: Canon C200 video camera and lens kit.
alt text goes here

Kompakta un daudzpusīga konfigurācija

Videokameru EOS C200 ar iebūvētu Wi-Fi, ND filtriem un EF stiprinājumu ir vienkārši konfigurēt, lai iegūtu nepieciešamo izskatu un vadību dažādu materiālu uzņemšanai, turklāt tā ir ērti pārvietojama un izturīga.

Wi-Fi tālvadības pults un priekšskatīšana

Iebūvēts Wi-Fi un Ethernet atbalsts sniedz iespēju izmantot ārkārtīgi noderīgo tālvadību no pārlūkprogrammas un attēlu priekšskatīšanu datorā vai mobilajā ierīcē — tas ir būtiski, ja kamera uzstādīta uz drona vai celtņa.

VDU Screen displaying browser remote.
C200 video camera button controls.

Iebūvēts 10 pakāpju optiskais ND filtrs

Videokamerai EOS C200 ir iebūvēti optiskie ND filtri ar 2, 4, 6, 8 vai 10 vadības pakāpēm, lai ietaupītu filmu veidošanas laiku ar ātrām un vienkārši lietojamām nospiežamām pogām.

Komfortabls darbs ar EVF-V70

Pēc izvēles pieejamo elektronisko skatu meklētāju EVF-V70 var izmantot spilgta apgaismojuma apstākļos, un tam ir lielisks Full HD OLED ekrāns ar izcilām krāsu atveides īpašībām, kā arī iebūvētas kameras vadīklas, kas ideāli noder, ja ir viens lietotājs.

Close up view of Canon C200 video camera built in camera controls.

Dabiska saderība ar milzīgu Canon EF objektīvu klāstu

EOS C200 EF stiprinājums dabiski atbalsta Canon objektīvu komunikācijas protokolus, optimizējot kameras/objektīva veiktspēju ar Canon EF objektīviem, tostarp 4K ENG stila Cine Servo objektīviem un Cine fiksēta fokusa garuma objektīviem.

Large range of Canon EF lenses

Iespēja iegūt PL objektīva stiprinājumu

Pēc izvēles ir pieejams pakalpojums, lai nomainītu PL objektīva stiprinājumu, vēl vairāk paplašinot uzņemšanai izmantojamo objektīvu klāstu.

Close up view of Canon PL lens with mount

Izpētiet citas priekšrocības