Birdwatching binoculars
alt text goes here

PUTNU VĒROŠANAS
BINOKĻI

Lieliskas veiktspējas putnu un savvaļas dzīvnieku vērošanas binokļi.

Canon kvalitāte un veiktspēja

Visiem mūsu putnu vērošanas binokļiem ir Canon precīzā optika un optiskais attēlu stabilizētājs, lai nodrošinātu ērtu un patīkamu putnu vērošanas pieredzi ilgstošā laika periodā.

Pietuviniet tik tuvu, cik nepieciešams

Mūsu binokļi ar 8–10 reižu palielinājumu nodrošina daudzpusīgu lietošanu, jo tos ir ērti pārnēsāt, lai izdevības gadījumā vērotu putnus. Binokļi ar lielāku gaismasspēju un šādu palielinājumu ir labāki vājā apgaismojumā, bet modeļi ar 12–14 reižu palielinājumu ir lieliski piemēroti mazāku putnu vērošanai, kā arī savvaļas dzīvnieku vērošanai no attāluma.*

8x to 10x binocular

Izbaudiet gaišāku skatu

Jo vairāk gaismas binoklis apkopo, jo gaišāks ir skats. Mūsu binokļiem 10x42L IS WP ir augstākās kvalitātes Canon L sērijas optika, un tie nodrošina gaišu skata lauku, tāpēc ir perfekti piemēroti putnu vērošanai situācijās, kad ir vājš apgaismojums.

10x42L IS WP binoculars

Īpaši vienmērīga skatīšanās

Izbaudiet īpaši vienmērīgu skatīšanos ar lielu palielinājumu, binokli turot rokās, kā arī vienkāršu putnu identificēšanu un sekošanu tiem pat lidojuma laikā, pateicoties Canon optiskajam attēla stabilizatoram (IS), kas precīzi koriģē dažāda veida kustības un izkustēšanos.

Uzziniet vairāk

A super steady view

Pietuviniet vēl vairāk, saglabājot izcilu kvalitāti

Izbaudiet vienkāršu putnu identificēšanu ar jebkādu palielinājumu, pateicoties Canon precīzajai optikai, Porro II prizmas optikai ar zemu kropļojumu līmeni un Super Spectra objektīvu pārklājumiem, kas nodrošina gaišu, skaidru un detalizētu skatu.

Canon precision optics

Vērojiet jebkādos laikapstākļos

Mūsu augstākās kvalitātes ūdensizturīgie binokļi 10x42L IS WP var izturēt visskarbākos apstākļus, jo tiem ir izolācija pret sliktiem laikapstākļiem atbilstoši Japānas rūpniecības standartiem (Japanese Industrial Standards, JIS7). Citiem modeļiem ir izturīga vienkārši satverama gumijota virsma un dažāda līmeņa aizsardzība pret sliktiem laikapstākļiem.

waterproof 10x42L IS WP

Aptveriet plašāku skata lauku

Binokļi ar mazāku palielinājumu (8–10 reizes) nodrošina plašāku skatu, lai būtu ērtāk vērot ātri pārvietojošos un tālumā esošus putnus. Binokļi ar vienādu palielinājumu palielina objektus vienādā apmērā, tomēr daži nodrošina plašāku skata lauku, ietverot vairāk apkārt esošo detaļu.

See a wider view 8x to10x binoculars

Putnu vērošanai ieteicamie binokļi

Izvēlieties kādu no palielinājumiem, lai iegūtu vislabāko putnu vērošanas pieredzi.

Citas aktivitātes

Iepazīstieties ar visu mūsu binokļu klāstu un iegūstiet nepieciešamo informāciju, lai izvēlētos sev vispiemērotākos binokļus.

*Parādītajiem attēliem ir tikai ilustratīva nozīme.

Saistītie produkti