STARGAZING BINOCULARS
alt text goes here

ZVAIGŽŅU VĒROŠANAS
BINOKĻI

Vērojiet planētas, zvaigžņu kopas, miglājus un galaktikas, izmantojot mūsu binokļus ar lielāko palielinājumu, kas piemēroti visiem laikapstākļiem.

Saskatiet vairāk naktī

Mūsu zvaigžņu vērošanas binokļiem ir lielākas objektīvu lēcas, lai ielaistu vairāk gaismas naktī, un lielāks palielinājums, lai varētu redzēt tālāk. Attēla stabilizators stabilizē skatu, ja zvaigžņu vērošana notiek, binokli turot rokās, vai arī varat to vienkārši uzstādīt uz trijkāja.

Ielūkojieties dziļāk kosmosā

Binokļi ar 18 un 15 reižu palielinājumu ļauj ieskatīties dziļāk kosmosā, saskatot sīkākas tālumā esošu planētu un zvaigžņu detaļas. Binokļi 10x42L IS WP nodrošina gaišāku skatu novērojumiem naktī.

Binoculars stargazing

Skatiet tuvplānus ar izcilu kvalitāti

Skaidri saskatiet atsevišķus gaismas punktus un precīzas krāsas, kas atvieglo objektu identificēšanu, pateicoties Canon precīzajai optikai, kura ietver Porro II prizmas konstrukciju, īpaši zemas dispersijas (Ultra Low Dispersion, UD) objektīva elementus un Super Spectra pārklājumus.

Canon precision optics

Paredzēti lietošanai skarbos laikapstākļos

Visus mūsu binokļus var izmantot skarbos laikapstākļos, pateicoties izturīgajai konstrukcijai un augsta līmeņa izolācijai pret sliktiem laikapstākļiem, kas tos aizsargā pret lietu un vētrām.

Built to withstand harsh weather

Astronomijai ieteicamie binokļi

Šos modeļus esam izvēlējušies izcilai zvaigžņu vērošanas pieredzei.

Citas aktivitātes

Iepazīstieties ar visu mūsu binokļu klāstu un iegūstiet nepieciešamo informāciju, lai izvēlētos sev vispiemērotākos binokļus.