BINOCULARS FOR RACING AND SPORTING EVENTS
alt text goes here

BINOKĻI
SACĪKSTĒM UN
SPORTA PASĀKUMIEM

Sekojiet darbībai sporta pasākumos, piemēram, jāšanas un motosporta sacīkstēs vai gaisa parādēs.

Ērti tuviniet objektus

Mūsu kompaktie un ērti pārnēsājamie binokļi sacīkstēm ērti pietuvina darbībai. Optiskais attēla stabilizators sniedz iespēju skatīt ārkārtīgi vienmērīgus attēlus, turot binokli rokās, bet plašais skata lauks atvieglo objektu atrašanu uz ceļa vai debesīs, kā arī sekošanu mērķiem, kas ātri pārvietojas.

Pietuviniet tik tuvu, cik nepieciešams

Palielinājums no 8 līdz 12 reizēm ir lieliski piemērots sporta pasākumiem ārā. Gaisa parādēs vai citur, kur atrodaties tālu no darbības vietas, ir lieliski piemērots lielāks 10 un 12 reižu palielinājums; bet 8 reižu palielinājums ir laba izvēle pasākumiem telpās.

Get as close as you need

Īpaši vienmērīga skatīšanās, binokli turot rokās

Ērti vērojiet trasi ar binokli rokās, panākot īpaši vienmērīgu skatīšanos, pateicoties Canon optiskajam attēla stabilizatoram (Image Stabilizer, IS), kas pretdarbojas dažāda veida kustībām un trīcēšanai. Bez piepūles nosakiet ātri pārvietojošos objektus un sekojiet tiem ar vienmērīgas panoramēšanas atbalstu.

Super steady handheld viewing

Izcila kvalitāte no vienas malas līdz otrai

Mūsu sporta pasākumu binokļi pietuvina darbību ar skaidriem attēliem un asām detaļām, pateicoties Canon precīzajai optikai un Super Spectra objektīvu pārklājumiem. Skata lauka izlīdzinātāja elements nodrošina detalizētu skatu no vienas malas līdz otrai un samazina acu piepūli.

Canon precision optic

Vienkārša un ērta darbība

Racionāli izveidota konstrukcija nodrošina ilgstošu ērtu un vienkāršu lietošanu. Lieli gumijas acu aizsargi, kurus var atlocīt, ja valkājat brilles, kā arī dioptriju koriģēšanas funkcija, kas pielāgo optiku redzei. Siksniņa un pārnēsāšanas somiņa drošai binokļa glabāšanai.

Easy comfortable operation

Sporta pasākumiem ieteicamie binokļi

Izvēlieties kādu palielinājumu no plašā klāsta, lai ērti pietuvinātu darbību.

Citas aktivitātes

Iepazīstieties ar visu mūsu binokļu klāstu un iegūstiet nepieciešamo informāciju, lai izvēlētos sev vispiemērotākos binokļus.

Saistītie produkti