TRAVEL BINOCULARS
alt text goes here

CEĻOJUMU
BINOKĻI

Ceļojiet bez smagām somām ar mūsu visērtāk pārnēsājamiem stabilizētajiem binokļiem.

Ērta pārnēsāšana, vienkārša lietošana

Mūsu kompaktie binokļi ir racionāli izveidoti un ērti pārnēsājami — tie piedāvā stabilu un skaidru attēlu ar dažādu palielinājumu izvēli. Komfortabli lietojiet tos ilgstošā laika periodā vai atsevišķos brīžos ceļojuma laikā.

Ceļojiet bez smaga aprīkojuma

Mūsu vieglie binokļi — 8x25 IS — 480 g svars un ērti ievietojami somā vai kabatā. Lielāki binokļi 10x30 IS II, 12x36 IS III un 10x32 IS sver attiecīgi 600 g, 660 g un 780 g, bet piedāvā lielāku palielinājumu un plašāku skata lauku, kas lieliski noder safari laikā.

Travel light

Īpaši vienmērīga skatīšanās

Gūstiet ērtākas skatīšanās pieredzi, braucot automašīnā, laivā vai staigājot kājām. Canon optiskais attēla stabilizators (IS) koriģē dažāda veida kustības, lai nodrošinātu ārkārtīgi vienmērīgu skaidru skatīšanos un samazinātu acu piepūli.

A super steady view

Lieliski piemērots piedzīvojumiem, ceļojumiem, spēlēm un koncertiem

Kompaktie binokļi ir ideāli kompanjoni ceļojumos — ar tiem var lieliski vērot tālumā esošu pilsētu apvārsni, noteikt dzīvniekus, kā arī vērot dabu laukos. Tos var arī lietot iekštelpās spēlēs vai koncertos, lai redzētu priekšnesumu kā no priekšējām rindām.

Compact binoculars

Skatiet tuvplānus ar izcilu kvalitāti

Pateicoties Canon zināšanām par optiku, jūs varat gūt skaidru un detalizētu skatīšanās pieredzi. Turklāt varat pielāgot katru binokli savai redzei un, pateicoties ar gumiju apstrādātai virsmai, ērti turēt modeļus ar lielāku palielinājumu, ja valkājat cimdus.

Canon’s optical expertise

Ceļojumiem ieteicamie binokļi

Lai gūtu vislabāko ceļojumu pieredzi, izvēlieties kādu no visērtāk pārnēsājamiem stabilizētajiem binokļiem.

Citas aktivitātes

Iepazīstieties ar visu mūsu binokļu klāstu un iegūstiet nepieciešamo informāciju, lai izvēlētos sev vispiemērotākos binokļus.

Saistītie produkti