MARINE BINOCULARS
alt text goes here

UZ ŪDEŅIEM LIETOJAMI
BINOKĻI

Uzticami, ūdensizturīgi un visiem laikapstākļiem piemēroti binokļi.

Lieliski piemēroti ūdens aktivitātēm

Perfekti binokļi burāšanai un citam lietojumam uz saldūdens vai jūras — šie binokļi nodrošina ērtu skatīšanos arī uz nemierīga ūdens.

Īpaši vienmērīga skatīšanās

Izbaudiet īpaši vienmērīgu skatīšanos no peldošas laivas ar Canon optisko attēlu stabilizatoru (IS). Tas nodrošina ātru un precīzu dažāda veida kustību un izkustēšanās korekciju, tāpēc šos jaudīgos binokļus varat turēt rokās, lai viegli atrastu tālumā esošus objektus, kas ātri pārvietojas, un tiem sekotu.

Uzziniet vairāk

A super steady view

Skatiet tuvplānus ar izcilu kvalitāti

Skatiet detaļas tuvplānā ar izcilu krāsu kvalitāti un pārsteidzošu kontrastu, pateicoties Canon precīzajai Porro II prizmas optikai ar zemu kropļojumu līmeni un Super Spectra objektīvu pārklājumiem. Lieliski piemēroti skaidrai objektu noteikšanai uz ūdens.

Uzziniet vairāk

Get closer in superb quality

Izgatavoti visskarbākajiem apstākļiem

Binokļi ir izgatavoti atbilstoši Japānas rūpniecības standartu (Japanese Industrial Standard, JIS) izolācijai pret laikapstākļiem — pilnīgi ūdensizturīgie binokļi (waterproof, WP) var pārciest īslaicīgu līdz 5 minūšu ilgu iegremdēšanu ūdenī līdz 1 metra dziļumā, bet visiem laikapstākļiem paredzētie modeļi (all-weather, AW) var izturēt apšļakstīšanu ar ūdeni.

Uzziniet vairāk

waterproof binoculars

Lietošanai uz ūdeņiem ieteicamie binokļi

Izvēlieties kādu palielinājumu no plašā klāsta ar mūsu ūdensizturīgajiem un visiem laikapstākļiem piemērotajiem binokļiem

Citas aktivitātes

Iepazīstieties ar visu mūsu binokļu klāstu un iegūstiet nepieciešamo informāciju, lai izvēlētos sev vispiemērotākos binokļus.