RAKSTS

Canon EOS 90D: video uzņemšana

EOS 90D Shooting Video

Izcili radoši video

Uzņemiet lieliskus video ar izšķirtspēju līdz 4K un 25 vai 30 p, izmantojot visu kameras sensora platumu. Īsts kino skats!

Kadru ātruma izvēle

Ja fotografējat Full HD režīmā, varat izmantot dažādus kadru ātrumus no 30 vai 25 kadriem/s līdz pat vienmērīgiem 50 vai 60 kadriem/s, kas ir lielisks risinājums kustīgu objektu uzņemšanai. Ir pieejami arī 100 vai 120 kadri/s — izcila opcija lēnas darbības efektiem.*

Izmantojot kamerā pieejamo 4K laika intervālu ar 3 dažādiem sākotnējiem iestatījumiem, varat parādīt kustību pavisam citā skatījumā. 4K kadru režģis nodrošina, ka 8 megapikseļu JPEG attēlus var izveidot no atsevišķiem videomateriāla kadriem.

* Filmām ar lielu kadru ātrumu ir nedaudz apgriezta attēla zona (84,1% horizontāli, 84,2% vertikāli)”

EOS 90D Selection of frame rates
© Autortiesības Fergus Kennedy

Risinājums filmēšanai

Videoprojektos izmantojot EOS 90D ierīces, atklāsiet funkcijas, kas atvieglos dzīvi, lai jūs varētu būt radošāks. Piemēram, kameras grozāmais skārienekrāns palīdz filmēt gandrīz no jebkura leņķa, savukārt mikrofona un austiņu ligzdas ļauj precīzi ierakstīt un kontrolēt audio.

Mūsu pazīstamā Movie Servo Dual Pixel CMOS AF sistēma kadrā var izsekot kustīgiem objektiem, tostarp sejām, pateicoties seju un acu noteikšanas AF funkcijai. Šo funkciju var aktivizēt pat filmu uzņemšanas laikā. Fokusa pārslēgšana no viena objekta uz citu ir tikpat vienkārša kā pieskaršanās kameras skārienekrānam. Turklāt fokusu varat pat koriģēt savas viedierīces ekrānā, izmantojot lietojumprogrammu Canon Camera Connect. Fokusēšanas ātrumu varat iestatīt kameras izvēlņu sistēmā, lai iegūtu gan lēnus, gan ātrus vilkšanas fokusa efektus.

Arī manuālā fokusēšana ir ērta, jo fokuss ar krāsainām kontūrām parāda asas un ne tik asas vietas kadrā.


< Atpakaļ uz EOS 90D pārskatu

Jums varētu patikt...