RAKSTS

Canon EOS 90D: ātrums un automātiska fokusēšana

EOS 90D Owl Sample Image
© Autortiesības Markus Varesvuo

No putna ligzdas līdz pat sacensību stadionam

Sekojiet darbībai un tveriet pārsteidzošus attēlus ar gaistošiem brīžiem. Ātra nepārtraukta fotografēšana, izcili precīza fokusa izsekošana un teicamas darbības iespējas — lielisks risinājums visiem dzīvās dabas, sporta sacensību vai ātras kustības fotogrāfiem.

Tik ātra, lai noķertu mirkli

Lieliska izvēle sporta sacensību un dzīvās dabas fotogrāfiem — uzņemiet pārsteidzoši detalizētus 32,5 megapikseļu attēlus līdz pat 10 kadriem/s ar nepārtrauktu fokusēšanu, ja lietojat kameras skatu meklētāju, vai līdz pat 11 kadriem/s, ja lietojat režīmu Live View. APS-C formāta telefoto objektīvi ļauj nokļūt vēl tuvāk tālai darbībai kompozīcijā, lai iegūtu lielas un jaudīgas izdrukas.

UHS-II SD atmiņas kartes atbalsts ļauj kamerai ātri ierakstīt attēlus, kā arī uzņemt vienā sērijā līdz pat 58 pilnformāta JPEG failiem, 25 RAW failiem vai 39 CRAW failiem.

EOS 90D mirgoņas noteikšanas funkcija kontrolē EOS 90D nepārtrauktas uzņemšanas kadru ātrumu, lai kompensētu gaismas uzplaiksnījumus, kas bieži rodas, uzņemot kadrus no sporta sacensībām telpās.

EOS 90D Swallow Sample Image
© Autortiesības Markus Varesvuo

Ass un fokusēts

Varat izsekot un precīzi fokusēt pat kustīgus objektus, pateicoties EOS 90D modernajām AF sistēmām. Neatkarīgi no tā, vai filmējat ar kameras izcilo optisko skatu meklētāju vai daudzpusīgo grozāmo skārienekrānu, fokusēšana ir ātra, pareiza un precīza.

Ātra, precīza fokusēšana

EOS 90D optiskajā skatu meklētājā ir izvietoti 45 automātiskās fokusēšanas punkti; tie visi ir ar uzlabotu jutīgumu un precizitāti, kas paredzēta uzņemšanai gan horizontālā, gan vertikālā stāvoklī. Varat pat filmēt tikai -3EV apgaismojumā un izmantot objektīva pārveidotāju, kura maksimālā apertūra ir tikai f/8.

Lietojiet AF punktus atsevišķi vai grupās un zonās; tās varat ātri un ērti pārvietot kadrā, izmantojot intuitīvo AF daudzfunkciju vadības risinājumu. iTR AF fokusēšanas sistēma izmanto krāsu un seju informāciju, lai atpazītu kustīgus objektus un sekotu tiem. Kontrolējiet fokusa jutīgumu un izsekošanu, lai pieskaņotu kameras AF darbību atbilstoši objektiem, ko fotografējat.

EOS 90D Fast Accurrate Focusing
© Autortiesības Fergus Kennedy

Dual Pixel CMOS AF

Ja uzņemat režīmā Live View vai filmējat video, Canon pazīstamā Dual Pixel CMOS AF sistēma nodrošina izcilu asumu un plašas zonas pārklājumu, kā arī darbību pat -5EV vājā apgaismojumā. Izmantojot līdz pat 100 x 88% vertikālo un horizontālo pārklājumu kadrā un 5481 AF pozīciju, varat ērti uzlabot savas kompozīcijas. Turklāt seju un acu noteikšanas funkcija ļauj izsekot kustīgām personām un nodrošināt asu fokusu.

Fokusa braketēšana

Ja ir svarīgi iegūt maksimālo asuma dziļumu visā attēlā, piemēram, uzņemot makroattēlus, fokusa braketēšana var nodrošināt izcilu asumu. Vienreiz nospiežot slēdža pogu, EOS 90D nepārtraukti uzņem, pielāgojot fokusa attālumu no sākotnējās pozīcijas līdz pat fonam. Pēc tam tiek veidots salikts attēls, izmantojot Canon Digital Photo Professional programmatūru, lai izveidotu vienu attēlu ar vispusīgu fokusu.


< Atpakaļ uz EOS 90D pārskatu

Jums varētu patikt...