RAKSTS

Canon EOS 90D: daudzpusīga darbība

EOS 90D Versatility Article

Intuitīvs DSLR dizains

EOS 90D ir vairāku gadu laikā ieviestu kameras dizaina uzlabojumu rezultāts. Šis ir bijis nepārtraukts process, kas ļāvis iegūt tādu kameru, kuru varat intuitīvi sajust jau no tās paņemšanas brīža. Noteikti pamanīsiet mazās detaļas, piemēram, divas daudzfunkciju ripas, kas fotografēšanas laikā ļauj koriģēt fokusu, kā arī pielāgojamus fotografēšanas režīmus un funkcijas.

EOS 90D Take a clear view Zoom Lens
© Autortiesības Fergus Kennedy

Uzņemiet dzidru skatu

Tā kā EOS 90D ir DSLR kamera, tā ir aprīkota ar gudro optisko skatu meklētāju, kas ļauj precīzi sekot kustīgiem objektiem, piemēram, putniem lidojumā, kā arī perfektā brīdī uzņemt kadrus. Informācija tiek parādīta reāllaika skatā, tāpēc varat redzēt visus kameras darbības rādītājus.

EOS 90D All-day battery life
© Autortiesības Fergus Kennedy

Akumulatora jauda visai dienai

Lielais akumulators nodrošina, ka ar vienu uzlādi varat uzņemt 1300 kadrus,* tāpēc tagad ārpus mājas varat fotografēt vēl ilgāk. Akumulatora rokturis ļauj izmantot arī otro akumulatoru, tāpēc fotografēšanas laiks starp uzlādēm ir pat divtik ilgs; turklāt ir uzlabotas darbības iespējas, fotografējot vertikāli.

EOS 90D Balance and Comfortable Grip
© Autortiesības Fergus Kennedy

EOS 90D klasiskais DSLR dizains ar ērto rokturi ļauj kameru droši un parocīgi turēt, fotografējot ar gariem vai īsiem objektīviem. Tieši tāpēc šī kamera tik ļoti patīk dzīvās dabas un sporta sacensību fotogrāfiem.

EOS 90D Built-in wireless connectivity
© Autortiesības / 60 rakstzīmes. visas valodas

Iebūvēts bezvadu savienojums

EOS 90D kamera ir aprīkota ar Bluetooth un Wi-Fi, tāpēc varat ne tikai ātri un ērti koplietot attēlus, izmantojot viedierīci ar lietojumprogrammu Canon Camera Connect*, bet arī attāli kontrolēt kameru. Savas ierīces ekrānā varat redzēt tieši to pašu, ko kamerā, pielāgot iestatījumus un mainīt režīmus, kā arī fotografēt, pat neatrodoties pie kameras. Lielisks risinājums, kā fotogrāfi var tuvplānā iemūžināt dzīvo dabu, to neaizbaidot. Atgriežoties mājās, attēlus varat sinhronizēt ar savu viedierīci vai datoru/Mac datoru.

EOS 90D kameru var arī attāli piesaistīt jūsu datoram vai Mac datoram, izmantojot iekļauto programmatūru EOS Utility. Lielisks risinājums, lai filmētu studijā.


< Atpakaļ uz EOS 90D pārskatu

Jums varētu patikt...