RAKSTS

Canon EOS 90D attēlu kvalitāte

EOS 90D Black Throated Diver

Attēla kvalitāte, kas aizrauj elpu

32,5 megapikseļu APS-C CMOS sensors papilda mūsu slavenā DIGIC 8 attēlu procesora darbību, tāpēc varat iegūt teicamu attēlu kvalitāti. Skaidrums, dzidrums un krāsas ir ļoti izteiktas, savukārt troksnis vāja apgaismojuma vidē ir pilnīgi minimāls. Ir pieejams jutīgums līdz pat ISO 25 600, tāpēc pat tumsā varat fotografēt, kameru turot rokās. Plašais dinamiskais diapazons ļauj tvert detaļas gan ļoti spilgtās vietās, gan tumšās ēnās.

EOS 90D EF Lens
© Autortiesības Fergus Kennedy

Izcils veiktspējas un portatīvas darbības apvienojums

Uzņemiet vissmalkākās detaļas ar 32,5 megapikseļu CMOS sensoru, kas speciāli izstrādātas un ražots pēc Canon pasūtījuma. Tā APS-C formāts ir pietiekami liels, lai varētu pilnvērtīgi kontrolēt lauka dziļumu, bet arī tik mazs, lai EOS 90D un tās objektīvus varētu ērti pārnēsāt.

EOS 90D Travel Photography
© Autortiesības Fergus Kennedy
EOS 90D 100% Crop
100% apgriešana

Uzlabota attēla kvalitāte

Kamerā pieejamā attēlu apstrādes sistēma ļauj pilnībā izmantot visas attēlu kvalitātes priekšrocības. Mūsu digitālo objektīva uzlabošanas (Digital Lens Optimizer — DLO) tehnoloģiju var lietot fotografēšanas laikā, tāpēc katrs kadrs tiek pielāgots atbilstoši objektīva īpatnībām. Kāds ir rezultāts? Skaidri un detalizēti attēli — tieši kamerā.

Pateicoties kamerā pieejamajai RAW apstrādes sistēmai, RAW failus varat pārvērst par JPEG attēliem tieši kamerā, turklāt varat vēl vairāk uzlabot savus attēlus, izmantojot režīmu Creative Assist. DIGIC 8 procesors ļauj koriģēt attēlus un izveidot vairākas viena attēla kopijas — katru ar atšķirīgu izskatu un noskaņojumu.


< Atpakaļ uz EOS 90D pārskatu

Jums varētu patikt...