PROGRAMMAPARATŪRAS ATJAUNINĀŠANA

Jaunākā programmaparatūra kamerai PowerShot G7 X Mark III

Uzziniet, kādas jaunas funkcijas video materiāla uzņemšanai un uzlabojumus videoklipu un videoblogu veidošanai pievieno jaunākā programmaparatūra.
LEJUPIELĀDĒT PROGRAMMAPARATŪRU

Jauns video režīms un noderīgi uzlabojumi

Uzklausot noderīgās atsauksmes no klientiem, kas iesaistījās un jau izmantoja PowerShot G7 X Mark III video satura ierakstīšanai sociālajiem tīkliem, ar programmaparatūras atjauninājumu tagad ir pieejams jauns videoblogu ierakstīšanas režīms.


Videoblogu ierakstīšanas režīms ir pilnībā automātisks video iestatījums materiāla ierakstīšanai kamerā. Turiet G7 X Mark III rokas stiepiena attālumā, un tā dabiski un vienmērīgi reaģēs uz jūsu kustībām, lai skaidri parādītu stāstu, saliekot pareizos akcentus uz jums un jūsu apkārtni.


Sejas automātiskā fokusēšana šajā režīmā ātri un precīzi nofiksējas uz seju, un, kad skata punkts mainās un jaunu objektu kadrā, automātiskā fokusēšana ātri un jutīgi pielāgojas. Arī ekspozīcijas regulēšana ir ātra, vienmērīga un dabiska. Ceļojumu videoblogu veidotājiem tas būs īpaši noderīgi, runājot pret kameru un pēc tam iekadrējot apkārtējo ainavu. Sejas un apkārtnes asums un ekspozīcija ātri pielāgojas, lai saglabātu asumu un dabiski košās krāsas.

Zebras attēlojums

Zebras attēlojums ir noderīga funkcija, kas parasti ir profesionālajās videokamerās, — tas ir grafisks pārklājums, kas parāda ekspozīcijas variācijas. Parasti tas tiek lietots, lai brīdinātu par iespējamo ainas pāreksponēšanu, lai jūs varētu noregulēt ekspozīciju, saglabājot lielisku materiāla kvalitāti.

Video malu attiecību atzīmes

Lai palīdzētu iekadrēt videoklipus, kas paredzēti dažādām sociālo tīklu platformām, ieslēdziet video malu attiecību atzīmes un redzēsiet kadru skaitu, kas atbilst 16:9, 5:4 vai pat 2,39:1 attiecībai.

Uzlabots ieraksta indikators

Papildus sarkanajam punktam un ieraksta indikatoram tagad varat izvēlēties uzlabotus ieraksta indikatorus, uzņemot video ar PowerShot G7 X Mark III. Lai jums palīdzētu ieraksta laikā, ekrānā tiek parādīts labi redzams sarkans rāmis. Šis sarkanais rāmis nav redzams gatavajā materiālā.

Līmeņa attēlojums sejas izsekošanas režīmā

Tagad filmēšanas laikā ekrānā var parādīt elektroniskā līmeņa attēlojumu, ja ir ieslēgta sejas izsekošana, lai uzlabotu filmēšanas laikā pieejamo informāciju.

Tagad šis programmaparatūras atjauninājums ir pieejams.

Papildus izcilajai attēlu kvalitātei un jaudīgajam attēla stabilizatoram, kas pieejams kamerai PowerShot G7 X Mark III, izmantojiet priekšrocības, ko videoklipu uzņemšanai sniedz jaunās, lieliskās funkcijas, pateicoties šim programmaparatūras atjauninājumam.

ES NEVARĒJU IEDOMĀTIES, KA KVALITĀTE TIK ĻOTI VARĒTU ATŠĶIRTIES, KAD IESTATĪJU KAMERU TIEŠSAISTES NODARBĪBĀ

Saistīti raksti

 • ĒDIENA FOTOGRAFĒŠANA

  Panākumu recepte: iepazīstinām ar Canon EOS M50 Mark II

  Pašmācības ceļā izskolotais konditors un sociālo tīklu zvaigzne Mets Adlerds (Matt Adlard) izmēģina kameru EOS M50 Mark II.

 • VIDEOEMUĀRU VEIDOŠANA

  Kā kļūt par videoemuāru veidotāju

  Sāciet darbu un veidojiet kvalitatīvus videoemuārus ar mūsu videoemuāru veidošanas padomiem iesācējiem.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Uzreiz izdrukājiet noskaņu kolāžu

  Veidojiet jauna līmeņa radošos projektus un uzziniet, kā izveidot noskaņu kolāžu.

 • VIDEOBLOGOŠANA

  Radoša videoblogošana ar PowerShot G7 X Mark III

  YouTube zvaigzne MikeVisuals atklāj, kā viņš veido saistošus videoblogus ar kompakto Canon PowerShot G7 X Mark III, un dalās ar svarīgākajiem videoblogošanas padomiem.