YouTube star and vlogger Mike Gray presses the Record button on the Canon PowerShot G7 X Mark III's touchscreen.

VIDEOBLOGOŠANA

Radoša videoblogošana ar Canon PowerShot G7 X Mark III: MikeVisuals padomi un paņēmieni

Kad Maiks Grejs (Mike Gray) pameta universitāti tikai sešus mēnešus pirms grāda iegūšanas vizuālo efektu veidošanas jomā, viņš nebija pārliecināts, ko darīs tālāk. Viņš izvēlējās apvienot savu videoklipu veidošanas talantu ar ceļošanas kaislību un ir apceļojis pasauli, veidojot kinematogrāfiska stila ceļojumu videoblogus un fotografēšanas pamācības. Ar to viņš ir ieguvis ārkārtīgi daudz fanu un kļuvis par vienu no Lielbritānijas veiksmīgākajām sociālo tīklu zvaigznēm. Šodien 22 gadus vecais influenceris, kas ir pazīstams kā MikeVisuals, ir ieguvis vairāk nekā 200 000 sekotāju pakalpojumā Instagram un gandrīz 100 000 YouTube abonentu — viņa videoklipi ir skatīti vairāk nekā 5,5 miljonus reižu.

"Galvenā sekotāju piesaistīšanas panākumu atslēga ir konsekvence un kvalitatīva darba augšupielāde katru dienu," saka Maiks. "Bet dariet to tāpēc, ka tas jums patīk, nevis iespējamo ieguvumu dēļ."

Tūkstošiem cilvēku ir kļuvuši slaveni un veiksmīgi, izmantojot sociālos tīklus, un Maika stāsts nav unikāls. Tomēr viņa jaunības entuziasma un vecumam neraksturīgas profesionalitātes apvienojums palīdz viņam izcelties. Viņš filmē iespaidīgus kadrus ar eksotiskām ainavām, kas bieži vien ir uzņemtas saullēkta vai saulrieta laikā, apvienojot manuālu filmēšanu un drona videogrāfiju. Maika aizraušanās ar lēnas un ātras ierakstīšanas efektiem, kas uzņemti ar košām detaļām, veido kinematogrāfiski tik rūpīgi nostrādātu materiālu, ka jādomā, ka tas veidots lielajiem ekrāniem.

YouTube star and vlogger Mike Gray stands in a mountainous landscape filming himself with a Canon PowerShot G7 X Mark III.

Maiks apvieno kadrus ar iespaidīgām ainām un informatīvus ielaidumus, kuros viņš dalās ar tehniskiem un praktiskiem padomiem. "Man patīk dalīties ar to, ko daru, kā arī ar informāciju par manas kameras aprīkojumu un iestatījumu preferencēm. Manai auditorijai tas patīk." Nesenā ceļojumā uz Skajas salu Maiks atklāja, ka Canon PowerShot G7 X Mark III, kas uzņem 4K video un kurai ir 180 grādos paceļams skārienekrāns ar pielāgojamām vadīklām, ir perfekti piemērota, lai uzņemtu aizkadra jaunumus. "Parasti ieraksta poga ir kameras aizmugurē, tāpēc to var būt grūti atrast, kad filmējat pats sevi, bet kamerai Canon PowerShot G7 X Mark III poga ir uz ekrāna, tāpēc to var noklikšķināt, lai uzreiz sāktu filmēt. Vairs nav garām palaistu momentu."

""Dariet to tāpēc, ka tas jums patīk, nevis iespējamo ieguvumu dēļ.""

Maiks ir konstatējis, ka ārkārtīgi portatīvā kompaktā kamera ir ideāli piemērota negaidītu mirkļu uzņemšanai. "Es uzņemu spontāni, bez sagatavošanās, un videoblogošanā tas ir svarīgi. Daži mani piederumi ir salikti kameras somā, bet Canon PowerShot G7 X Mark III es varu turēt savas jakas kabatā un vienā mirklī izvilkt. Tas ir fantastiski, ka ir tāda jaudīga, lieliskas veiktspējas kamera, kuru var ielikt kabatā."

Viena no Canon PowerShot G7 X Mark III funkcijām, kas viņu visvairāk pārsteidza, bija 4K intervāla fotografēšanas funkcija, kuru viņš izmanto, lai veidotu vienmērīgāku un reālāku materiālu ar darbību. "Neticami jau bija tas, ka kameru varēja tik ātri un vienkārši iestatīt — es varēju izmantot dažus patiesi iespaidīgus momentus. Vienā mirklī kalnu priekšā parādījās liels mākoņu vilnis; tas notika tik ātri, tomēr es paspēju iestatīt kameru, lai to uzņemtu. Turklāt 4K ieraksta kvalitāte ir fantastiska."

YouTube star and vlogger Mike Gray films himself with a Canon PowerShot G7 X Mark III.

Maika videoblogošanas padomi

1. Izmantojiet lēnu ierakstīšanu, lai radītu interesi

Saistīti raksti
How to become a vlogger

VIDEOEMUĀRU VEIDOŠANA

Kā kļūt par videoemuāru veidotāju

Sāciet darbu un veidojiet kvalitatīvus videoemuārus ar mūsu videoemuāru veidošanas padomiem iesācējiem.

Vlogger Matt Adlard sat at a kitchen table filming a video on the EOS M50 Mark II.

VIDEOBLOGOŠANA

Labākās Canon kameras videoblogošanai

Šīs lieliskās Canon videoblogošanas kameras atvieglo videobloga iedzīvināšanu ar iespaidīgu vadību un satriecošu video kvalitāti.

Laura Bingham pictured from behind, facing dense jungle, as she films a vlog with a Canon PowerShot G7 X Mark II.

VIDEOBLOGOŠANA

Laura Binghema (Laura Bingham): Esekibo upes iekarošana

Piedzīvojumu meklētāja Laura Binghema vadīja pasaulē pirmo nobraucienu pa Esekibo upi un veidoja videoblogu par savu pieredzi, izmantojot PowerShot G7 X Mark II.

Palēnināta materiāla ierakstīšana ir viena no visefektīvākajām metodēm, ko Maiks izmanto, lai veidotu dramatiskus videoklipus. Ar Canon PowerShot G7 X Mark III var ierakstīt Full HD filmas ar 120 kadriem sekundē. "Attēla rādīšanas palēnināšana patiešām palīdz piesaistīt uzmanību un radīt noskaņu, tāpēc tā ir lieliski piemērota videoblogošanai. Skajas salā mēs oļainā pludmalē atklājām šo brīnišķīgo, augsto ūdenskritumu, kas sākās no klints malas. Ar kameras fantastisko lēnās ierakstīšanas režīmu varēja uzņemt visas tā detaļas, kas patiešām ir retums šādai mazai kamerai. Man patīk uzņemt ar lēnās ierakstīšanas režīmu un pēc tam kustību paātrināt, bet varat sākt ar ātras kustības ierakstīšanu un pēc tam to palēnināt."

2. Filmējiet daudz un rediģējiet

Maiks uzskata, ka jo vairāk iespēju, jo labāk, un viņš videoklipus uzņem no 12 gadu vecuma. "Tā bija pirmā reize, kad videoblogam uzņēmu 4K materiālu. Papildus lieliskajai kvalitātei tas paver plašas iespējas pēcapstrādē. Es varēju apgriezt kadrus un mainīt fokusa attālumu, kas palīdz piesaistīt skatītājus."

3. Ļaujiet sadzirdēt jūsu balsi

Pārliecinošs vizuālais materiāls ļauj videoblogam izcelties, bet tikpat svarīga ir tīra skaņa. Kamerai PowerShot G7 X Mark III ir savienojumi, kas ļauj ierakstīt augstas kvalitātes skaņu un to uzraudzīt reāllaikā. "Tā ir patiešām stilīga augstākās klases aprīkojuma funkcija, jo īpaši lietotājiem, kuri vēlas pievienot profesionālu mikrofonu. Skajas salas ūdenskritums bija ļoti skaļš, tomēr, pievienojot profesionālu mikrofonu ar pūkainu vēja slāpētāju, es varēju noņemt visu fona troksni un iegūt kristālskaidru skaņu. Ir pieejami daži ārkārtīgi portatīvi un viegli ārējie mikrofoni, tāpēc vienkārši savienojiet mikrofonu ar kameru, pārliecinieties, ka tas notēmēts balss virzienā, un sāciet darboties."

4. Esiet radošs ar neparastiem leņķiem

Vlogger Mike Gray sets up a Canon PowerShot G7 X Mark III on a tripod low to the grou

Katru dienu videoklipu straumēšanas vietnēs tiek augšupielādēts bagātīgs satura klāsts, tāpēc, esot radošs un piedāvājot skatītājiem unikālākas un neparastākas ainas, varēsiet uzņemt apgriezienus. "180 grādos paceļamais skārienekrāns ir tam lieliski piemērots," Maiks saka. "Ja vēlaties uzņemt zemu pie zemes vai no neparasta leņķa, varat pagriezt ekrānu, lai pārliecinātos par kompozīciju, — jums nav jānoguļas zemē vai jāieņem bīstama poza. Tas nozīmē, ka varat paplašināt veidus, kā uzņemat, — radoša pieeja cilvēkiem liek atgriezties, lai skatītu vēl citu saturu."

5. Uzņemiet un kopīgojiet, atrodoties ceļā

Papildus videoklipu uzņemšanai ar kameru Canon PowerShot G7 X Mark III var uzņemt 20,1 MP fotoattēlus un filmēt pat ar 30 kadriem sekundē arī RAW formātā, kas piedāvā visplašākās pēcapstrādes iespējas. "Es galveno uzmanību pievērsu videoklipiem, bet uzņēmu arī dažus ļoti asus attēlus, kurus varēju kopīgot pakalpojumā Instagram," saka Maiks.

Izmantojot kamerā ietverto viedtālruņa savienojumu, Maiks varēja uzreiz kopīgot savus fotoattēlus, izmantojot Bluetooth vai Wi-Fi. "Fotoattēlus es uzreiz ielādēju tālrunī, tad tos rediģēju ar Lightroom un augšupielādēju pakalpojumā Instagram. To var izdarīt jebkurā pasaules vietā — kamerai ir Wi-Fi savienojums, tāpēc tā tikai jāsinhronizē ar tālruni."

Lai videoblogeris varētu ilgstoši darboties, ir svarīgi faniem regulāri nodrošināt jaunumus un tos iesaistīt. "Cilvēki tiešām vēlas zināt, kā es veidoju videoklipus, un man patīk, ka varu to viņiem parādīt," stāsta Maiks. "Skajas salā es varēju piedāvāt daudz satura no aizkadra brīžiem ar pakalpojuma Instagram stāstiem — tas ir lielisks veids, kā parādīt lietu tehnisko pusi." Papildus fotoattēlu kopīgošanai pakalpojumā Instagram videoblogeri var straumēt tiešraidē video no PowerShot G7 X Mark III un iesaistīt savu YouTube auditoriju jebkurā pasaules vietā.*

Autors: Natālija Dentone (Natalie Denton)

*Šī produkta tiešraides straumēšanas pakalpojums atbalsta tiešraides straumēšanu tikai pakalpojumā YouTube. Lai izmantotu tiešraides straumēšanas pakalpojumu, nepieciešams pirms tam reģistrēties lietotnē image.canon. Saskaņā ar pakalpojuma YouTube tiešraides straumēšanas ierobežojumiem lietotājiem ir jābūt vismaz 1000 kanāla abonentiem, lai varētu straumēt tiešraidē ar mobilo ierīci. Šis ierobežojums attiecas arī uz YouTube tiešraides straumēšanas pakalpojumu, kas pieejams, izmantojot Canon PowerShot G7 X Mark III.

Jaunāko informāciju par ierobežojumiem skatiet vietnē http://support.google.com/youtube/answer/2853834.

Tiešraides straumēšana pakalpojumā YouTube var mainīties, tikt pārtraukta vai izbeigta bez brīdinājuma. Lūdzu, jau iepriekš ņemiet vērā, ka Canon neuzņemas atbildību par pakalpojumiem, ko sniedz trešās puses, tostarp par tiešraides straumēšanu pakalpojumā YouTube.

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem