PIRCĒJA CEĻVEDIS

Canon Ziemassvētku dāvanu ceļvedis

Atrodiet perfektas dāvanas ģimenes locekļiem un draugiem šajā apdāvināšanās sezonā!
Ģimenes svētki ar karaoke dziedāšanu, mirkli uzņemot ar Canon PowerShot PX.

Vai nepieciešamas dāvanu idejas radošiem cilvēkiem? Ja vēlaties pārsteigt videoblogu veidotāju ar jaunu kameru vai palutināt fotogrāfijas studentu ar jaunu pilnkadra kameru, mūsu plašajā dāvanu ceļvedī noteikti atradīsiet perfektu dāvanu.

Dažiem cilvēkiem ir grūti iegādāties dāvanas, taču jauna tehnika var būt tieši tas, ko vēlas jūsu mīļotais cilvēks. Esam apkopojuši dažus ieteikumus ar vislabākajām Canon dāvanām ikvienam, kuram patīk būt radošam, neatkarīgi no budžeta. No videoblogu veidošanas komplekta līdz vismodernākajām bezspoguļu kamerām — jūs atradīsiet labākos ieteikumus ģimenei un draugiem.

Dāvanas videoblogu, blogu un satura veidotājiem

Cilvēks iet pa pludmali, filmējot sevi ar PowerShot G7 X Mark III.

Ar Canon PowerShot G7 X Mark III var nofilmēt skaistus 4K videoklipus, turklāt tā ir jaudīgs fotografēšanas rīks. Ar to var uzņemt 20,1 MP fotogrāfijas pat ar 30 kadriem sekundē RAW formātā, ar nepārtrauktās fotografēšanas režīmu iegūstot līdz 70 attēlus.

Sieviete ar vilnas cepuri tur Canon EOS RP pie acs.

26,2 MP Canon EOS RP ir mazākā un vieglākā pilnkadra EOS kamera, tomēr tā aprīkota ar daudzām radošām funkcijām, tostarp HDR un kombinētās ekspozīcijas fotografēšanas režīmu, kluso režīmu un fokusa braketēšanu, lai iegūtu īpaši asus tuvplānus.

Ja esat izlasījis ceļvedi Canon kameras videoblogiem, jūs jau zināt, ka Canon PowerShot G7 X Mark III ir perfekta dāvana cilvēkiem, kas vēlas veidot augstas kvalitātes videoklipus, lai ar tiem dalītos tiešsaistē.

Tā ir pietiekami kompakta, lai to ieliktu kabatā, lai kurp jūs dotos, tomēr tai ir liels 1.0 tipa sensors un tā nodrošina asus 4K videoklipus. Tai ir pat 3,5 mm mikrofona ieeja, kas ļauj pievienot ārēju stereomikrofonu, piemēram, vieglo Canon DM-E100, lai iegūtu kristāldzidru skaņu.

PowerShot G7 X Mark III ar ātrumu 120 kadri/s, liela ātruma Full HD video vienmērīgai palēninātas kustības ierakstīšanai, kā arī sociālajiem tīkliem piemērotu vertikālu filmu atskaņošanu videogrāfiem paver jaunas radošās iespējas. Tajā ir ietverta pat tiešraides straumēšanas iespēja.

Darbs ar PowerShot G7 X Mark III ir vienkāršs, pateicoties intuitīvajam 3 collu skārienekrānam, kuru var pagriezt pa 180 grādiem, lai veidotu videoblogus. Lai vadība ar vienu roku būtu vēl vienkāršāka, ir pieejams viegls Canon statīva veida rokturis HG-100TBR, kam ir bezvadu tālvadība un ērts mikrofona kronšteins, un tas darbojas kā izturīgs statīvs, ja nepieciešama papildu stabilitāte.

Ja cilvēks, kuram gādājat dāvanu, vēlas kameru ar maināmiem objektīviem, Canon EOS RP ir fantastisks radošais rīks. Arī tā piedāvā 4K videoklipu izšķirtspēju un vienmērīgu, precīzu Dual Pixel CMOS automātisko fokusēšanu, kad uzņem Full HD video.

Canon RF 16mm F2.8 STM ir laba objektīva izvēle, ja videoblogu veidošanai izmanto EOS RP. Tā īpaši platais skats iekļauj daudz detaļu, savukārt tā lielais f/2.8 diafragmas atvērums ļauj radīt kinofilmas izskatu. Tas ir arī aprīkots ar īpaši klusu fokusēšanas motoru, kuru, visticamāk, neuztvers videoklipā izmantotais mikrofons.

Dāvanas fotogrāfiem, kuri vēlas pāriet uz pilnkadra kameru

Sieviete pelēkā džemperī tur Canon EOS 6D Mark III kameru.

Canon EOS 6D Mark II palīdzēs veikt nākamos radošā ceļojuma soļus, un tā ir ideāli piemērota portretu un ainavu fotografēšanai, kā arī video uzņemšanai.

Vīrietis tur Canon EOS R6, ekrānā koriģējot iestatījumus.

Canon EOS R6 ievieš modernas tehnoloģijas, piemēram, klusu fotografēšanu ar 20 kadriem sekundē un kameras korpusā ietvertu attēla stabilizēšanu, kas nodrošina līdz astoņām stabilizācijas pakāpēm, darbojoties ar plašu objektīvu klāstu. Tā piedāvā arī uzlabotu Dual Pixel CMOS AF II fokusēšanu, kas var automātiski seko cilvēku acīm.

Izcila izvēle tiem, kuri vēlas pāriet uz pilnkadra kameru, ir Canon EOS 6D Mark II. Šo klasisko digitālo SLR kameru atbalsta Canon plašais EF objektīvu klāsts, un tā ir aprīkota ar noderīgām tehnoloģijām, tostarp 45 krusteniskā tipa AF punktiem precīzai automātiskai fokusēšanai, iebūvētu GPS un maināma leņķa LCD skārienekrānu. Kopā ar universālu objektīvu, piemēram, Canon EF 24-105mm f/3.5-5.6 IS STM, kam ir optiskā attēla stabilizācija un daudzpusīgs fokusa diapazons, EOS 6D Mark II ir ideāla sākuma līmeņa kamera, lai pārietu uz pilnkadra DSLR fotogrāfiju.

Canon EOS RP ir bezspoguļu kamera, kas piemērota iesācējiem, tomēr bagātīgi aprīkota ar radošām funkcijām, un tā pacels jūsu fotogrāfijas augstākā līmenī. Kameras pilnkadra sensors ļauj ērti panākt profesionāla izskata portretus ar seklu asuma dziļumu, kā arī tuvplānus, un modernais RF stiprinājums paver jauna līmeņa pilnkadra attēlu kvalitāti.

EOS RP ir vispieejamākā kamera Canon EOS R sistēmas bezspoguļu kameru grupā, un tā ir fantastiska kamera, lai ienāktu augstas veiktspējas Canon RF objektīvu pasaulē. Canon objektīvi, kas ir labāki nekā jebkad iepriekš, nodrošina neticamu attēlu kvalitāti un funkcijas, kas iepriekš nebija iespējamas, — apskatiet vieglo Canon RF 800mm F11 IS STM super teleobjektīvu, kas lieliski piemērots topošajiem savvaļas dzīvnieku fotogrāfiem, vai daudzpusīgo Canon RF 50mm F1.8 STM, ar kuru var iegūt brīnišķīgus kadrus ar platu diafragmas atvērumu.

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM ir lielisks papildu objektīvs kamerai EOS RP, un tas aptver gan plašu ainavu, gan portretu ar galvu un pleciem fotografēšanu, neradot vajadzību mainīt objektīvu.

Lai uzlabotu veiktspēju, Canon RF 24-105mm F4L IS USM piedāvā profesionālu L sērijas konstrukcijas kvalitāti un konsekventu f/4 maksimālo diafragmas atvērumu, kas nodrošina konsekventu ekspozīciju arī tad, kad objektīvam tiek veikta tālummaiņa. Tas īpaši labi sader ar Canon EOS R6, kas ir pilnkadra bezspoguļu kamera, kura paredzēta prasīgākai fotografēšanai. EOS R6 ar maksimālo nepārtrauktas uzņemšanas ātrumu 20 kadri sekundē un inteliģento AF sistēmu, kas spēj atpazīt un izsekot acis, sejas un dzīvniekus, ļauj vieglāk nekā jebkad agrāk uzņemt aizraujošus aktīvas darbības kadrus.

Canon dāvanas ģimenisku mirkļu uzņemšanai telpās un ārā!

Maza meitene vilnas cepurē skatās Canon PowerShot ZOOM kameras skatu meklētājā.

Pateicoties Canon PowerShot ZOOM vienkāršībai, dažās sekundēs varat iekadrēt un uzņemt attēlu.

Divas Canon PowerShot PX kameras — viena melna, viena balta — uz galda ar svētku dekoriem.

Pateicoties tās 19–57 mm tālummaiņas objektīvam, kas var panoramēt 340°leņķī un noliekties 110° leņķī, Canon PowerShot PX var pati automātiski iekomponēt fotogrāfijas un uzņemt videoklipus. Papildu ērtības sniedz aktivizēšana ar balsi un fotografējamo objektu atpazīšana, kā arī iebūvētais Wi-Fi un vienkāršā uzlāde ar USB C tipa savienojumu.

Canon EOS 850D ir lieliska universāla kamera, lai uzņemtu neatkārtojamus mirkļus ģimenes lokā neticami detalizētās 24,1 MP fotogrāfijās vai satriecošos 4K filmu klipos. Izsmalcinātā automātiskās fokusēšanas sistēma ar 45 krusteniska veida AF punktiem nodrošina, ka fokusā ir objekti, kas ātri kustas, un kameru savienojot ar objektīvu, kam ir attēla stabilizēšana, piemēram, Canon EF 16-35mm F4L IS USM, ir vienkāršāk uzņemt asas fotogrāfijas ar ģimenes piedzīvojumiem, dodoties lieliskos piedzīvojumos brīvā dabā.

Ja vēlaties vēl izsmalcinātāku veiktspēju, apsveriet Canon EOS 90D iegādi. Tā ir augstas specializācijas digitālā SLR kamera, kas var ierakstīt augstas izšķirtspējas 32,5 MP fotogrāfijas ar 10 kadriem sekundē. Līdzīgi kā EOS 850D, tā var ierakstīt 4K video un ir aprīkota ar iebūvētu Bluetooth un Wi-Fi, atvieglojot attēlu kopīgošanu, izmantojot ziņojumus vai sociālos tīklus, kā arī kameras attālu vadību, lai iegūtu fantastiskas ģimenes pašbildes, izmantojot Canon lietotni Camera Connect savā viedtālrunī.

EOS 850D un EOS 90D ir pietiekami vieglas, lai tās visur paņemtu līdzi, bet, ja vēlaties ģimenei noderīgu kameru mājās, apsveriet iespēju iegādāties Canon PowerShot PX. Šī viedā kompaktkamera var automātiski sekot darbībai un iekomponēt fotogrāfijas un videoklipus, izmantojot tās īpašo objektīvu, kas var panoramēt un noliekties. Kamera var arī prioritizēt noteiktas sejas ainā, un to var vadīt ar balss komandām, līdz ar to tā ir neticami vienkārši lietojama.

Video filmēšanas amatieriem piedāvājam plaukstas lieluma Canon PowerShot ZOOM. Šim atšķirīgajam monokulāram ir tālummaiņa, ko var ātri pārslēgt no 100 mm uz 400 mm, un tam ir arī digitāli uzlabota 800 mm opcija, kuru var izmantot, lai kadrus aizpildītu ar attāliem objektiem. Tā ir lieliska izvēle videoklipu filmēšanai un fotografēšanai brīvā dabā, jo īpaši vērojot savvaļas dzīvniekus.

Šajā svētku sezonā uzdāviniet saviem mīļajiem kaut ko tādu, kas attīsta viņu radošo pusi.Autors: Markuss Hokins (Marcus Hawkins)

Saistīti produkti

Saistītie raksti