PIRCĒJA CEĻVEDIS

Canon Ziemassvētku dāvanu ceļvedis

Atrodiet perfektas dāvanas ģimenes locekļiem un draugiem šajā apdāvināšanās sezonā!
Canon SELPHY CP1500 iesaiņots ar sarkanu lenti, un tam apkārt izpludinātas lampiņu gaismas.

Vai nepieciešamas Ziemassvētku dāvanu idejas radošiem cilvēkiem? Canon ir, ko piedāvāt. Ja meklējat unikālas dāvanas fotogrāfam vai vēlaties pārsteigt kādu savu videoemuāru veidotāju ar jaunu kameru, vai palutināt fotogrāfijas studentu ar jaunu pilnkadra kameru, mūsu plašajā Ziemassvētku dāvanu ceļvedī noteikti atradīsiet perfektu dāvanu.

Dažiem cilvēkiem ir grūti iegādāties dāvanas, taču jauna tehnika var būt tieši tas, ko vēlas jūsu mīļotais cilvēks. Esam apkopojuši dažus ieteikumus ar vislabākajām Canon dāvanām ikvienam, kuram patīk būt radošam, neatkarīgi no budžeta. No videoemuāru komplekta un modernām bezspoguļa kamerām līdz Canon objektīviem, kas ļauj uzņemt pasauli aizraujošos jaunos veidos, — jūs atradīsiet lieliskas dāvanas ģimenei un draugiem. Brīdinām, ka, visticamāk, atradīsiet iedvesmu arī savam vēlmju sarakstam.

Dāvanas videoemuāru, emuāru un satura veidotājiem

Divas sievietes pie Ziemassvētku eglītes, kas rotāta ar lampiņām, filmē sevi ar Canon PowerShot V10 videoemuāru kameru.

Canon PowerShot V10 vienkāršās vadīklas, kompaktā konstrukcija un pilnībā automātiskie režīmi atvieglo videoemuāru veidošanas uzsākšanu. Ja zināt kādu, kuram jau ir PowerShot V10, lieliski piederumi ir Canon DM-E100 mikrofons un trijkāja rokturis HG-100TBR.

Sieviete rozā kombinezonā filmē izkārtotus ziedus ar Canon EOS R50 kameru.

Kamera EOS R50 ir aprīkota ar radošām funkcijām, kas gaida, lai tās atklātu. Tā ir aprīkota ar fokusa vairākkadru dublēšanu un dziļuma iekomponēšanu, lai, piemēram, uzņemtu tuvplāna fotoattēlus ar izsmalcinātām detaļām, kā arī ar radošu vairākkadru dublēšanas funkciju, kas nodrošina vairākas attēla redakcijas, lai jūs varētu izvēlēties to, kas patīk vislabāk.

Ja esat izlasījis ceļvedi Canon kameras videoemuāriem, jūs jau zināt, ka Canon PowerShot V10 ir perfekta dāvana cilvēkiem, kas vēlas veidot augstas kvalitātes videoklipus, lai ar tiem dalītos tiešsaistē.

Šī kamera ir pietiekami kompakta, lai to ieliktu kabatā, lai kurp jūs dotos, tomēr tai ir liels 1.0 tipa sensors un tā nodrošina asus 4K UHD videoklipus. Tā ir aprīkota ar stereo mikrofonu un arī ar 3,5 mm mikrofona ieeju, kas ļauj pievienot ārējo stereomikrofonu, piemēram, vieglo Canon DM-E100, lai iegūtu kristāldzidru skaņu.

Ar tās īpaši platā leņķa objektīvu, kas atbilst 19 mm pilnkadra kamerā, varat kadrā ietvert vairāk, savukārt uzlabotā attēla stabilizācija ļauj ierakstīt vienmērīgu materiālu pat ejot. Tajā ir ietverta pat tiešraides straumēšanas iespēja, un to var vadīt no attāluma, izmantojot Canon Camera Connect lietojumprogrammu.

Darbs ar kameru PowerShot V10 ir vienkāršs, pateicoties intuitīvajam 5 cm skārienekrānam, kuru var pacelt augšup pa 180°, lai veidotu videoemuārus. Tās iebūvēto statīvu var noregulēt, lai uzņemtu gan no maza, gan liela leņķa, un tā ir aprīkota arī ar standarta trijkāja stiprinājumu. Lai vadība ar vienu roku būtu vēl vienkāršāka, ir pieejams viegls Canon statīva veida rokturis HG-100TBR, kam ir bezvadu tālvadība un ērts mikrofona kronšteins, un tas darbojas kā izturīgs statīvs, ja nepieciešama papildu stabilitāte.

Ja cilvēks, kuram gādājat dāvanu, vēlas kameru ar maināmiem objektīviem, Canon EOS RP ir fantastisks radošais rīks. Arī tā piedāvā 4K videoklipu izšķirtspēju un vienmērīgu, precīzu Dual Pixel CMOS automātisko fokusēšanu, kad uzņem Full HD video.

Canon RF 16mm F2.8 STM ir laba objektīva izvēle, ja videoemuāru veidošanai izmanto EOS RP. Tā īpaši platais skats iekļauj daudz detaļu, savukārt tā lielais f/2.8 diafragmas atvērums ļauj radīt kinofilmas izskatu. Tas ir arī aprīkots ar īpaši klusu fokusēšanas motoru, kuru, visticamāk, neuztvers videoklipā izmantotais mikrofons.

Canon EOS R50 varētu būt perfekta bezspoguļa kamera nopietniem satura veidotājiem. Tā lepojas ar funkcijām, kas pieejamas vismodernākajās Canon EOS R sistēmas kamerās. Tomēr tā ir kompakta, viegla un vienkārši lietojama tiem, kas vairāk pieraduši uzņemt ar viedtālruni.

Ar kameru EOS R50 uzņemtās filmas izskatās fantastiski. Tās 4K UHD materiāls tiek pārdiskretizēts no 6K materiāla, lai iegūtu labāku kvalitāti nekā 4K videoklipam, savukārt Dual Pixel CMOS AF uzņemas visu smago darbu, lai viss materiāls būtu ass. Kamerai ir grozāms skārienekrāns, kas atvieglo uzņemšanu no radošiem leņķiem, un to var izmantot arī kā tīmekļa kameru dabiska izskata videozvaniem vai straumēšanai.

Dāvanas tiem, kam patīk fotografēt un kuri vēlas pāriet uz pilnkadra kameru

Sieviete stāv uz tilta, turot Canon EOS R8 kameru un skatoties tās aizmugurējā ekrānā.

Ar Canon EOS R8 var ne tikai uzņemt kinematogrāfiskus 4K videoklipus, bet arī lēni ierakstīt ekstravagantu Full HD materiālu pat ar 180p.

Divas rokas tur Canon EOS RP kameru ar uz ārpusi un augšup pagrieztu grozāmo skārienekrānu, kurā redzams cilvēks, kas stāv pie loga un ķieģeļu sienas.

Canon EOS RP ar 26,2 MP ir mazākā un vieglākā pilnkadra EOS kamera, tomēr tā aprīkota ar daudzām radošām funkcijām, tostarp HDR un fotografēšanu ar daudzkārtējo ekspozīciju, kluso režīmu un fokusa vairākkadru dublēšanu, lai iegūtu īpaši asus tuvplānus.

Izcila izvēle tiem, kuri vēlas pāriet uz pilnkadra kameru, ir Canon EOS R8. Šo vieglo 24,2 MP bezspoguļa kameru atbalsta plašais Canon RF objektīvu klāsts, un tā ir aprīkota ar noderīgām funkcijām, tostarp progresīvo Dual Pixel CMOS AF II fokusēšanu ar viedu objektu noteikšanu un izsekošanu. Ar to var automātiski atrast dažādus objektus, tostarp cilvēkus, suņus, putnus, automašīnas un lidmašīnas, kā arī tiem sekot līdz pat kadra malām.

Kamera EOS R8 ir aprīkota arī ar daudzām video funkcijām, piemēram, ar pāreksponēšanas svītrām, fokusa atzīmēšanu un spilgtuma indikatoru ar krāsām, palīdzot panākt profesionālākus rezultātus.

Canon EOS RP ir bezspoguļu kamera, kas piemērota iesācējiem, tomēr bagātīgi aprīkota ar radošām funkcijām, un tā pacels jūsu fotogrāfijas augstākā līmenī. Kameras pilnkadra sensors ļauj ērti panākt profesionāla izskata portretus ar seklu asuma dziļumu, kā arī tuvplānus, un modernais RF stiprinājums paver jauna līmeņa pilnkadra attēlu kvalitāti.

EOS RP ir vispieejamākā pilnkadra kamera Canon EOS R sistēmas bezspoguļa kameru klāstā, un tā ir fantastiska sākuma līmeņa kamera, lai ienāktu lieliskas veiktspējas Canon RF objektīvu pasaulē. Canon objektīvi, kas ir labāki nekā jebkad iepriekš, nodrošina neticamu attēlu kvalitāti un funkcijas, kas iepriekš nebija iespējamas, — apskatiet vieglo Canon RF 800mm F11 IS STM superteleobjektīvu, kas ir lieliski piemērots topošajiem savvaļas dzīvnieku fotogrāfiem, vai daudzpusīgo Canon RF 50mm F1.8 STM, ar kuru var iegūt brīnišķīgus kadrus ar platu diafragmas atvērumu.

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM ir lielisks papildu objektīvs kamerai EOS RP, un tas aptver gan plašu ainavu, gan portretu ar galvu un pleciem fotografēšanu, neradot vajadzību mainīt objektīvu.

Lai uzlabotu veiktspēju, Canon RF 24-105mm F4L IS USM piedāvā profesionālu L sērijas konstrukcijas kvalitāti un pastāvīgu f/4 maksimālo diafragmas atvērumu, kas nodrošina konsekventu ekspozīciju arī tad, kad objektīvam tiek veikta tālummaiņa.

Canon dāvanas ģimenisku mirkļu uzņemšanai telpās un ārā!

Smaidoša sieviete tur pie sejas Canon EOS R100, lai dārzā uzņemtu ģimenes fotogrāfiju.

Canon EOS R100 ar tās noderīgo izvēlni ar ceļvedi un režīmu Creative Assist ir vienkārši lietojama kamera, kuru var paņemt, lai uzreiz uzņemtu. Ja savienojat tālruni ar kameru, varat izvēlēties, lai fotoattēli un videoklipi uzņemšanas laikā tiktu automātiski nosūtīti uz tālruņa bibliotēku.

Divas Canon PowerShot PX kameras — viena melna, viena balta — uz galda ar svētku dekoriem.

Pateicoties tās 19–57 mm tālummaiņas objektīvam, kas var panoramēt 340°leņķī un noliekties 110° leņķī, Canon PowerShot PX var pati automātiski iekomponēt fotogrāfijas un uzņemt videoklipus. Papildu ērtības sniedz aktivizēšana ar balsi un fotografējamo objektu atpazīšana, kā arī iebūvētais Wi-Fi un vienkāršā uzlāde ar USB C tipa savienojumu.

Canon EOS R100 ir lieliska universālā kamera, lai uzņemtu neatkārtojamus mirkļus ģimenes lokā neticami detalizētās 24,1 MP fotogrāfijās vai satriecošos 4K UHD filmu klipos. Izsmalcinātā Dual Pixel CMOS automātiskās fokusēšanas sistēma nodrošina, ka fokusā ir objekti, kas ātri kustas, un, kameru savienojot ar objektīvu, kam ir attēla stabilizācija, piemēram, Canon RF 18-45mm F4.5-6.3 IS STM, ir vienkāršāk uzņemt asas fotogrāfijas ar ģimenes piedzīvojumiem, dodoties lieliskos piedzīvojumos brīvā dabā.

Arī dalīšanās ar šīm atmiņām ir vienkārša. Kamerai ir Wi-Fi savienojums, kas atvieglo attēlu pievienošanu ziņojumiem vai publicēšanu sociālajos tīklos, kā arī sniedz iespēju vadīt kameru no attāluma, lai iegūtu fantastiskas ģimenes pašbildes, izmantojot Canon Camera Connect lietojumprogrammu savā viedtālrunī.

Vēl viena ģimenei piemērota izvēle ir Canon PowerShot PX. Šī viedā kompaktkamera var automātiski sekot darbībai un iekomponēt fotogrāfijas un videoklipus, izmantojot tās īpašo objektīvu, kas var panoramēt un noliekties. Kamera var arī prioritizēt noteiktas sejas ainā, un to var vadīt ar balss komandām, līdz ar to tā ir neticami vienkārši lietojama.

Video filmēšanas amatieriem piedāvājam plaukstas lieluma Canon PowerShot ZOOM. Šim atšķirīgajam monokulāram ir tālummaiņa, ko var ātri pārslēgt no 100 mm uz 400 mm, un tam ir arī digitāli uzlabota 800 mm opcija, kuru var izmantot, lai kadrus aizpildītu ar attāliem objektiem. Tā ir lieliska izvēle videoklipu filmēšanai un fotografēšanai brīvā dabā, jo īpaši vērojot savvaļas dzīvniekus.

Kompakts printeris, piemēram, Canon SELPHY CP1500, papildina radošo Ziemassvētku piedāvājumu fotogrāfiem. Šis bezvadu modelis veido spilgtas pastkartes lieluma izdrukas tikai 41 sekundē, tāpēc ir lieliski piemērots, lai izgatavotu piemiņas fotogrāfijas, ko uzreiz izdalīt ģimenei kopā sanākšanas reizēs. Izdrukas kalpo pat 100 gadus1, ja tās saglabā albumā, tāpēc arī nākamās paaudzes varēs no jauna izdzīvot šos mirkļus.

Šajā svētku sezonā uzdāviniet saviem mīļajiem kaut ko tādu, kas attīsta viņu radošo pusi.

Marcus Hawkins
  1. Uzglabājot albumā. Pamatojoties uz paātrināto pārbaudi, pieņemot, ka temperatūra ir 23°C/73,4°F un mitrums ir 50%.

Saistītie produkti

Saistītie raksti