ĢIMENES FOTOGRĀFIJAS

Atklājiet, kā vislabāk strādāt ar Canon PowerShot PX

Šī daudzpusīgā, mazā kamera ir aprīkota ar daudzām funkcijām, kas var būt noderīgas visai ģimenei — no mājas biroja uzlabošanas līdz videoklipu veidošanai sociālajiem kanāliem.
Skeitbordists lēciena vidū uz zilu debesu fona. Pa labi no viņa uz trijkāja uzstādīta Canon PowerShot PX.

Canon PowerShot PX aizvieto personīgo fotogrāfu un filmētāju. Neatkarīgi no tā, vai rīkojat ballīti vai izmantojat to kā tīmekļa kameru, kompaktā PTZ (Pan, Tilt, Zoom — panoramēšana, noliekšana, tālummainīšana) kamera automātiski iemūžina mirkļus. Vienkārši novietojiet to uz līdzenas virsmas vai statīva, ieslēdziet, un, kad tā atpazīs seju, tā pati sāks inteliģenti uzņemt fotogrāfijas un videoklipus. Tā darbojas ar akumulatoru, un tās objektīvs aptver plašu panoramēšanas, noliekšanas un tālummainīšanas diapazonu.

Tas jums ļauj izbaudīt mirkli — nepieminot to, ka pats varat piedalīties aktivitātēs un jums nav nekādas vajadzības darboties kā fotogrāfam vai filmētājam. Nav jāpavada ilgas stundas, sijājot fotogrāfijas un videoklipus, lai izvēlētos tos, kurus vēlaties. Viss kameras PowerShot PX atmiņas kartes saturs tiek parādīts jūsu viedtālrunī lietotnē Connect, kas paredzēta Mini PTZ Cam, tāpēc varat manuāli izvēlēties labākās fotogrāfijas un pārsūtīt vai kopīgot sociālajos tīklos. Tā ir arī pietiekami vieda, lai ieteiktu labākos attēlus un klipus, ietaupot laiku un darbu.

Apskatiet videoklipu tālāk, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā uzstādīt un sākt izmantot Canon PowerShot PX.

A still showing an illustrated Canon camera on an orange background next to text that reads: PowerShot PX.

Canon PowerShot PX piedāvā daudz vairāk nekā vienkārši ērtības, tomēr jums ir jāzina tās stiprās puses.

Šeit ir sniegti vairāki veidi, kā jūs un jūsu mīļie varat efektīvi izmantot šīs viedās kameras īpašās prasmes, kā arī padomi, kā katrā situācijā gūt maksimālo labumu no tās funkcijām.

1. Ģimenes sapulcēšanās un pasākumi: saglabājiet patiesus mirkļus

Sēdoša vecāka sieviete pasniedz dāvanu nepacietīgam, mazam bērnam. Canon PowerShot PX atrodas uz galda tiem blakus, uzņemot smaidošo grupu.

Canon PowerShot PX ir maza un diskrēta kamera, kas ir lieliski piemērota ģimenes momentuzņēmumu fotografēšanai. Tie var būt daudz iespaidīgāki par iestudētiem grupu portretiem.

Canon PowerShot PX novietota uz sānu galda, lai uzņemtu četrus cilvēkus, kas ēd pie galda dārza ballītē.

Canon PowerShot PX darbojas ar akumulatoru, tāpēc to var uzstādīt ārā, ja nelīst lietus. Vislabāk tā darbojas, ja to novieto ēnainā vietā, kur nav tiešas saules gaismas.

Vai plānojat ballīti? Canon PowerShot PX ir lieliski piemērota, lai dokumentētu sociālus pasākumus un ģimenes sapulcēšanos. Kamēr pašbilžu nūja sniedzas tikai dažu pēdu attālumā no lietotāja, PowerShot PX var novietot tālāk, lai uzņemtu visu ainu.

Iestatiet PowerShot PX, pirms ir ieradušies viesi, novietojot to acu augstumā uz līdzenas, stabilas virsmas, no kuras redzama vieta, kur cilvēki pulcējas, nodrošinot, ka šī vieta ir labi apgaismota un nekas netraucē kameras panoramēšanas lokam.

Pēc tam varat atstāt kameru, lai tā dara darbu jūsu vietā. Izmantojot sejas atpazīšanas tehnoloģiju, tā panoramēs, nolieksies un tuvinās, lai iegūtu vislabākās kompozīcijas, nodrošinātu, ka tiek uzņemtas visas ballītes apmeklētāju grupas, un automātiski koriģēs attēlus, lai novērstu kropļojumus.

Vēlaties lielākas kontroles iespējas? Lietotne Connect, kas paredzēta Mini PTZ Cam, ļauj iestatīt kameru, lai tā piešķirtu prioritāti sejām, piemēram, personai, kurai par godu rīkojat ballīti, un pēc tam kārtotu attēlus pēc nofotografētajām personām.

Un nav jāraizējas par to, ka pietrūks vietas. Ja kameras microSD karte ir pilna, pieejama attēlu automātiskas dzēšanas iespēja, kas ļauj turpināt uzņemšanu. Vispirms tiks dzēsti vecākie attēli, tomēr netiks noņemti jūsu iecienītie attēli.

2. Satura veidošana: uzņemiet jautras aktivitātes

Māte uzsmaida savai meitai, no krāsns ņemot ārā kūku. Izpludināts priekšplāns, uzņemot mirkli ar Canon PowerShot PX.

Lietotne Connect, kas paredzēta Mini PTZ Cam, sniedz iespēju uzņemt no attāluma, izmantojot viedtālruni. Kameru varat panoramēt, noliekt un pietuvināt, lai iegūtu tieši tādu kompozīciju, kā vēlaties, pēc tam varat piespiest ieraksta vai slēdža pogu, lai uzņemtu video vai fotogrāfiju.

Ja esat topošais konditors, mākslinieks vai citas jomas radošs cilvēks, kurš meklē labāku veidu, kā dokumentēt sava amata sasniegumus, atbilde ir Canon PowerShot PX.

Tās autonomās fotografēšanas iespējas padara to par ideālu sabiedroto — kamera jūs iemūžinās, kad jūsu rokas būs aizņemtas vai nosmērētas. Ja jūsu rokas ir kūkas mīklā vai turat rokās otu un paleti, vismazāk vēlaties uztraukties par kameras lietošanu. Jūs ar balss komandām esam noteicējs: vienkārši sakiet “Hello, Pixie”, lai pamodinātu kameru, “Start recording”, lai sāktu uzņemt klipu, vai “Take a picture”, lai uzņemtu fotogrāfiju, bet, kad pateiksiet “Stop”, automātiskā uzņemšana beigsies.*

3. Spraigas darbības filmēšana: kļūstiet par sociālo tīklu zvaigzni

PowerShot PX, kas uzstādīta uz trijkāja, lai filmētu pusaudžu zēnu uz skeitborda.

Sekošanas palīdzības funkcija, kas pieejama ar programmaparatūras atjauninājumu, ir lieliski piemērota kustību uzņemšanai, piemēram, lēcieniem un trikiem ar skeitbordu.

Mazs suns, kas ķer zēnu ar bumbu. Priekšplānā uz trijkāja uzstādīta kamera PowerShot PX.

Vienkārši ieslēdziet sekošanas palīdzības funkciju lietotnē Connect, kas paredzēta Mini PTZ Cam. Visus jūsu videoklipus uzreiz varēs pārskatīt tālrunī, lai jūs varētu izvēlēties tos, kas vislabāk patīk, rediģēt tos un augšupielādēt tieši sociālajos tīklos.

Aizrautīgām sociālo tīklu zvaigznēm, kuras vēlas, lai bez raizēm tiešsaistē būtu pieejamas filmas, Canon PowerShot PX varētu būt atslēga uz ātriem panākumiem sociālajos kanālos, piemēram, YouTube.

Izmantojot kameras automātiskās uzņemšanas funkciju, tās panoramēšanas, noliekšanas un tālummainīšanas iespējas var pievienot klipiem pievilcīgus efektus. Atkarībā no apstākļiem kamera automātiski veiks platleņķa panoramēšanu, vairākas panoramēšanas (skenējot cilvēkus, kas stāv viens otram blakus — lieliski noder, ja kaut ko darāt kopā ar draugu vai diviem) vai vienkāršu tālummainīšanu un iekadrēšanu (pārvietojoties, lai iekadrētu cilvēkus ārpus skata).

Ja fotografējat ar tālvadību, programmaparatūras jauninājums, ko varat lejupielādēt, izmantojot lietotni Connect, kas paredzēta Mini PTZ Cam, funkcijas papildina arī ar sekošanas palīdzības funkciju, kas ļauj uzņemt kustīgu objektu pat tad, ja tas neskatās uz kameru. Varat sākt filmēšanu, izmantojot lietotnes uzņemšanas ekrānu vai piešķirot uzņemšanas funkciju kameras bezvadu komunikācijas pogai.

PowerShot PX niecīgie izmēri un mazais svars ļauj to novietot gandrīz jebkurā vietā. Apsveriet trijkāja izmantošanu, lai iegūtu vislabāko leņķi. Kameras pamatnē ir standarta stiprinājums, lai jūs varētu to novietot ideālā pozīcijā un droši turpināt lēcienus un trikus, zinot, ka kamera ir stabila un visas darbības notiek kadrā.

4. Darbs no mājām: uzlabojiet savu tīmekļa kameru

Balta Canon PowerShot PX, kas nolikta uz mazas grāmatu kaudzes uz galda.

Izmantojot Canon PowerShot PX kā bezvadu tīmekļa kameru, jūs būsiet kadrā arī tad, kad pārvietosieties pa telpu. Tā darbojas ar akumulatoru, tomēr ilgāku sanāksmju gadījumā ieteicams izmantot saderīgu USB-C PD lādētāju/strāvas padevi.

Fiksētās tīmekļa kameras, kas sanāksmes laikā liek sēdēt nekustīgi, ir (diezgan garlaicīgs) standarts, taču, mājas darba vidi papildinot ar Canon PowerShot PX, virtuālajām sanāksmēm un tiešsaistes prezentācijām tiks nodrošināta jauna dinamiska dimensija. Darbojoties bez vada ar Wi-Fi un Canon Wireless Webcam Utility, kas paredzēta Mini PTZ Cam (bez maksas pieejama Windows 10 datoriem), kamera PowerShot PX izmantos savas sekošanas prasmes, pavadot jūs, kamēr pārvietosieties savā mājas birojā. Ja izmantosiet šo jaunatklāto brīvību, jūsu darba kolēģi ātri vien sāks jūs apskaust.

Tāpēc neatkarīgi no tā, vai plānojat tikšanos ar draugiem un ģimeni, vēlaties ierakstīt dinamiskus videoklipus sociālajiem kanāliem vai vienkārši atdzīvināt darba sanāksmes, mazā, bet viedā Canon PowerShot PX var paveikt visu smago darbu jūsu vietā.Autors: Sems Kīlsdens (Sam Kielsden)

Saistītie produkti

Saistītie raksti