Canon Camera
Jaunums

Digitālās kompaktkameras

Canon PowerShot PX

Automātiski dokumentējiet svarīgu laiku savā dzīvē. Šī gudrā, kompaktā kamera inteliģenti iekomponē un uzņem fotogrāfijas un videoklipus, ļaujot jums brīvību izbaudīt mirkli.

Apskatiet kameru PowerShot PX darbībā

Eimāra izmanto kameru PowerShot PX ar savu jauno ģimeni. Apskatiet, kā kamera uzņem fotogrāfijas un videoklipus un ļauj arī Eimārai piedalīties darbībā.
Canon Camera

TEHNOLOĢIJA

Iepazīstinām ar jūsu personīgo fotogrāfu

Uzticieties kamerai PowerShot PX, lai uzņemtu cilvēkus un jūsu dzīves mirkļus, automātiski iekomponējot fotoattēlus un videoklipus ar noliecamu panorāmas objektīvu, kamēr jūs izbaudāt mirkli.

Canon Camera

Visi ir kadrā — arī jūs

Vienkāršs, portatīvs dizains

PowerShot PX var izmantot jebkurā vietā, pateicoties C tipa USB uzlādei un iebūvētam Wi-Fi, kas savieno ar viedierīci. Vai vēlaties plašākas vadības iespējas? Vienkārši jautājiet — to var aktivizēt arī ar balsi. Vienkārši sakiet “Hello Pixie, take a picture” (Sveika, Pixie, uzņem attēlu), un tas tiks izdarīts, ierīcei nepieskaroties. Četras balss komandas aptver noderīgas funkcijas, piemēram, videoklipa uzņemšanu un cilvēku atrašanu, lai tos uzņemtu.****

Canon PowerShot PX

Smaidi. Smiekli. Visu jūsu mīļo cilvēku sejas izteiksmes.

Ne vienmēr labākās fotogrāfijas ir tās, kurās pozē smaidot, lai gan tās vienmēr ir populāras. PowerShot PX uzņem milzīgu klāstu ar attēliem, kuros ir dažāds izskats un mīlīgas reakcijas, kuras jūs, iespējams, nevarētu uzņemt.
Canon PowerShot PX

LIETOTNES

Darbojas nevainojami ar viedtālruņa lietotni.

Ļaujiet Connect lietotnei, kas paredzēta Mini PTZ Cam, ieteikt jums labākās fotogrāfijas un videoklipus. Tā visu izdara jūsu vietā, sašķirojot lieliskās un ne tik lieliskās fotogrāfijas, lai jums tas nebūtu jādara.
Canon PowerShot PX
Canon Camera

IEPIRKTIES TŪLĪT

Kad esat gatavs

PowerShot PX ir pieejama mūsu interneta veikalā. Ja vēlaties ar to sīkāk iepazīties, izveidojiet pasūtījumu un atklājiet atšķirības, ko piedāvā Canon, izmantojot tālāk redzamo saiti.

FUNKCIJA

Izmantojama kā bezvadu tīmekļa kamera

PowerShot PX lieliski darbojas arī kā tīmekļa kamera, izmantojot Wireless Webcam Utility, kas paredzēta Mini PTZ Cam, kas nodrošina papildu ērtības un lietderību.


*Pieejama tikai operētājsistēmai Windows 10

Canon Camera

Tehniskie dati

 • Noliecams panoramēšanas objektīvs ar tālummaiņu

  340˚ panoramēšanas un 110˚ noliekšanas 19–57 mm (ekvivalents) tālummaiņas objektīvs seko darbībai un iekomponē lieliskas fotogrāfijas un videoklipus

 • Uzņemiet 11,7 megapikseļu attēlus un 60p Full HD

  Lieliskas kvalitātes saturs dārgai piemiņai turpmākajiem gadiem

 • Iebūvēts Wi-Fi

  Var savienot ar jebkuru mājas Wi-Fi tīklu un viedierīci

 • Uzlāde ar C tipa USB

  Uzlāde bez problēmām jebkurā vietā

 • Objektu atpazīšana

  Konkrētu seju prioritāte

 • Aktivizēšana ar balsi

  Mirkļiem, kad vēlaties kontrolēt brīdi, kad jāuzņem, — lieliski noder grupu uzņēmumiem

 • Savienota ierīce jūsu digitālajam dzīvesstilam

  Wi-Fi un Bluetooth® atvieglo savienošanu ar viedtālruņiem un planšetdatoriem. Mūsu lietotne parāda visus attēlus un videoklipus, kā arī tos sakārto

Notification Imagee
Canon PowerShot PX

Komplektācija

Darba uzsākšana ar PowerShot PX ir vienkārša. Iespējams, jums jau ir saderīgs lādētājs,*** tāpēc sniedziet savu ieguldījumu vides aizsardzībā.

 • PowerShot PX

 • Interfeisa kabelis

 • Lietotāja rokasgrāmata

  *Ietverts svarīgo piederumu komplektā (nav pieejams visos reģionos): uzlādei un darbībai derīgs lādētājs un 16 GB Micro SD karte.

Saistīti raksti

Izlasiet stāstu par to, kā PowerShot PX palīdz uzņemt daudz attēlu un videoklipu, ļaujot visai ģimenei kopā priecāties.

 • Canon PowerShot PX

  RAKSTS

  Diena ar Eimāru

  Apskatiet, kā Eimāra darbojas ar pievilcīgo kameru PowerShot, uzņemot daudz brīnišķīgu un negaidītu mirkļu.

 • Saistīti produkti

  1. *Bluetooth® nosaukuma zīme un logotips ir reģistrētas preču zīmes, kas pieder uzņēmumam Bluetooth SIG, Inc., un Canon Inc. šīs zīmes lieto saskaņā ar licenci. Citas preču zīmes un tirdzniecības nosaukumi pieder to attiecīgajiem īpašniekiem.
  2. **Nepieciešama viedierīce, kas aprīkota ar Bluetooth versiju 4.0 (vai jaunāku). Nepieciešams, lai viedierīcei būtu operētājsistēma iOS 8.4 (vai jaunāka) vai Android 5.0 (vai jaunāka).
  3. ***Nepieciešams C tipa USB vads ar vismaz 5 V/1,5 A uzlādei, 9 V/2 A nepārtrauktai enerģijas padevei uzņemšanas laikā.
  4. ****Aktivizēšana ar balsi nav pieejama visās valodās. Ir ietvertas četras balss komandas ar konkrētām frāzēm.