Canon PowerShot PX

Digitālās kompaktkameras

Canon PowerShot PX

Automātiski dokumentējiet svarīgu laiku savā dzīvē. Šī gudrā, kompaktā kamera inteliģenti iekomponē un uzņem fotogrāfijas un videoklipus, ļaujot jums brīvību izbaudīt mirkli.

Tagad ir pieejama jauna programmaparatūra, kas papildināta ar uzlabotu sekošanas palīdzības funkciju, kā arī vairākām citām noderīgām funkcijām. Lejupielādējiet no atbalsta lapas.

Apskatiet kameru PowerShot PX darbībā

Eimāra izmanto kameru PowerShot PX ar savu jauno ģimeni. Apskatiet, kā kamera uzņem fotogrāfijas un videoklipus un ļauj arī Eimārai piedalīties darbībā.
Canon PowerShot PX

TEHNOLOĢIJA

Iemūžiniet mirkli. Izbaudiet mirkli

Uzticieties kamerai PowerShot PX, lai uzņemtu cilvēkus un jūsu dzīves mirkļus, automātiski iekomponējot fotoattēlus un videoklipus ar noliecamu panorāmas objektīvu, kamēr jūs izbaudāt mirkli.

Canon PowerShot PX

Visi ir kadrā — arī jūs

Vienkāršs, portatīvs dizains

PowerShot PX var izmantot jebkurā vietā, pateicoties C tipa USB uzlādei un iebūvētam Wi-Fi, kas savieno ar viedierīci. Vai vēlaties plašākas vadības iespējas? Vienkārši jautājiet — to var aktivizēt arī ar balsi. Vienkārši sakiet “Hello Pixie, take a picture” (Sveika, Pixie, uzņem attēlu), un tas tiks izdarīts, ierīcei nepieskaroties. Četras balss komandas aptver noderīgas funkcijas, piemēram, videoklipa uzņemšanu un cilvēku atrašanu, lai tos uzņemtu.****

Canon PowerShot PX

Smaidi. Smiekli. Visu jūsu mīļo cilvēku sejas izteiksmes.

Ne vienmēr labākās fotogrāfijas ir tās, kurās pozē smaidot, lai gan tās vienmēr ir populāras. PowerShot PX uzņem milzīgu klāstu ar attēliem, kuros ir dažāds izskats un mīlīgas reakcijas, kuras jūs, iespējams, nevarētu uzņemt.
Canon PowerShot PX

LIETOTNES

Darbojas nevainojami ar viedtālruņa lietotni.

Ļaujiet Connect lietotnei, kas paredzēta Mini PTZ Cam, ieteikt jums labākās fotogrāfijas un videoklipus. Tā visu izdara jūsu vietā, sašķirojot lieliskās un ne tik lieliskās fotogrāfijas, lai jums tas nebūtu jādara.
Canon PowerShot PX

FUNKCIJA

Izmantojama kā bezvadu tīmekļa kamera

PowerShot PX lieliski darbojas arī kā tīmekļa kamera, izmantojot Wireless Webcam Utility, kas paredzēta Mini PTZ Cam, kas nodrošina papildu ērtības un lietderību.


*Pieejama tikai operētājsistēmai Windows 10

Canon PowerShot PX
Photographer looking down view finder

Canon mērķis ir līdz 2050. gadam panākt uzņēmējdarbības CO2 emisiju nulles līmeni

Mēs to sasniegsim, nodrošinot uzlabojumu vidēji par 3% gadā viena produkta dzīves cikla CO2 emisiju uzlabošanas indeksā. To ilgstoši uzturot, mēs panāktu aptuveni 50% samazinājumu līdz 2030. gadam salīdzinājumā ar 2008. gada līmeni. Mēs atzīstam, ka tas atbilst Parīzes nolīgumā noteiktajam samazinājuma līmenim.

Mēs turpināsim pārskatīt mērķus, ņemot vērā ilgtermiņa perspektīvu, lai pārbaudītu mūsu ieguldījumu tādas sabiedrības izveidē, kurā ir zemas oglekļa emisijas.

Tehniskie dati

 • Noliecams panoramēšanas objektīvs ar tālummaiņu

  340˚ panoramēšanas un 110˚ noliekšanas 19–57 mm (ekvivalents) tālummaiņas objektīvs seko darbībai un iekomponē lieliskas fotogrāfijas un videoklipus

 • Uzņemiet 11,7 megapikseļu attēlus un 60p Full HD

  Lieliskas kvalitātes saturs dārgai piemiņai turpmākajiem gadiem

 • Iebūvēts Wi-Fi

  Var savienot ar jebkuru mājas Wi-Fi tīklu un viedierīci

 • Uzlāde ar C tipa USB

  Uzlāde bez problēmām jebkurā vietā

 • Objektu atpazīšana

  Konkrētu seju prioritāte

 • Aktivizēšana ar balsi

  Mirkļiem, kad vēlaties kontrolēt brīdi, kad jāuzņem, — lieliski noder grupu uzņēmumiem

 • Savienota ierīce jūsu digitālajam dzīvesstilam

  Wi-Fi un Bluetooth® atvieglo savienošanu ar viedtālruņiem un planšetdatoriem. Mūsu lietotne parāda visus attēlus un videoklipus, kā arī tos sakārto

Canon PowerShot PX
Canon PowerShot PX

Komplektācija

Darba uzsākšana ar PowerShot PX ir vienkārša. Iespējams, jums jau ir saderīgs lādētājs,*** tāpēc sniedziet savu ieguldījumu vides aizsardzībā.

 • PowerShot PX

 • Interfeisa kabelis

 • Lietotāja rokasgrāmata

  *Ietverts svarīgo piederumu komplektā (nav pieejams visos reģionos): uzlādei un darbībai derīgs lādētājs un 16 GB Micro SD karte.

Saistīti raksti

Izlasiet stāstu par to, kā PowerShot PX palīdz uzņemt daudz attēlu un videoklipu, ļaujot visai ģimenei kopā priecāties.

 • Sieviete un viņas trīs bērni virtuvē stāv ap miksera bļodu, gatavojoties kaut ko cept. PowerShot PX atrodas uz grāmatu kaudzes, kas vērsta pret viņiem.

  ĢIMENES FOTOGRĀFIJAS

  Uzņemiet mirkļus bez piepūles

  Uzņemiet ikdienas mirkļus bez piepūles, izmantojot Canon PowerShot PX.

 • Grupas portrets, kurā redzama līgava un līgavas māsas, kas pozē blakus daudzstāvu kāzu tortei.

  PORTRETU FOTOGRAFĒŠANA

  Grupu portretu fotografēšana

  Četri Canon vēstnieki dalās ar padomiem par to, kā uzņemt iespaidīgus grupu kadrus.

 • Canon SELPHY CP1500 iesaiņots ar sarkanu lenti, un tam apkārt izpludinātas lampiņu gaismas.

  PIRCĒJA CEĻVEDIS

  Canon Ziemassvētku dāvanu ceļvedis

  Atrodiet perfektas dāvanas ģimenes locekļiem un draugiem šajā apdāvināšanās sezonā.

 • Saistīti produkti

  1. *Bluetooth® nosaukuma zīme un logotips ir reģistrētas preču zīmes, kas pieder uzņēmumam Bluetooth SIG, Inc., un Canon Inc. šīs zīmes lieto saskaņā ar licenci. Citas preču zīmes un tirdzniecības nosaukumi pieder to attiecīgajiem īpašniekiem.
  2. **Nepieciešama viedierīce, kas aprīkota ar Bluetooth versiju 4.0 (vai jaunāku). Nepieciešams, lai viedierīcei būtu operētājsistēma iOS 8.4 (vai jaunāka) vai Android 5.0 (vai jaunāka).
  3. ***Nepieciešams C tipa USB vads ar vismaz 5 V/1,5 A uzlādei, 9 V/2 A nepārtrauktai enerģijas padevei uzņemšanas laikā.
  4. ****Aktivizēšana ar balsi nav pieejama visās valodās. Ir ietvertas četras balss komandas ar konkrētām frāzēm.