MĒS STRĀDĀJAM KOMANDĀ

Pievienoties Canon

Mēs strādājam komandā

Mums ir nepieciešami īpaši talanti, lai sasniegtu lieliskus rezultātus.

Iepazīstieties ar mūsu komandām

Uzņēmumā Canon jūs atradīsiet daudzas iespējas, kā dalīties ar savām idejām, dot savu ieguldījumu un sadarboties, lai mēs kopā varētu sasniegt vairāk.
Mārketings un komunikācijas

Mārketings un komunikācijas

Mūsu mārketinga un komunikācijas komandas īsteno mūsu pakalpojumu un risinājumu nodrošināšanu dzīvē, organizējot klientu un kanālu mārketingu, komunikāciju un produktu pārvaldību.

Tirdzniecība un konsultācijas

No kontu pārvaldības līdz konsultācijām — mūsu pārdošanas un konsultāciju komandas izmanto savas izcilās attiecību veidošanas prasmes, lai pārdotu visā pasaulē atzītus pakalpojumus un risinājumus.

Tirdzniecība un konsultācijas
Izplatītāji

IT un uzņēmējdarbības risinājumi

Mūsu IT un biznesa risinājumu komanda ir apņēmusies uzlabot mūsu klientu iespējas ar novatoriskiem darbplūsmas risinājumiem.

Digitālā darbība

Vai jūsu virzītājspēks ir digitāls? Mūsu digitālo darbību komanda izstrādā un īsteno mārketinga stratēģijas un kompetenci, lai radītu izcilas iespējas tiešsaistē.

Jauni veidi, kā strādāt “hibrīda” darbavietā
Korporatīvās funkcijas

Korporatīvās funkcijas

Mūsu funkcijām — mācību un attīstības, personālvadības, juridiskajai, pārvaldības, ilgtspējības un finanšu nodaļām — ir liela nozīme, atbalstot cilvēkus ceļā uz mērķu sasniegšanu.

Mūsu biroji

Canon Europe ir stratēģiskais birojs Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Mēs piedāvājam plašas un īpašas iespējas visā reģionā.

Mūsu biroji

Vai jūs interesē iespēja strādāt uzņēmumā Canon?

Nāciet un aplūkojiet, kur iederaties un kas iedvesmo nākamajam karjeras izaugsmes solim.

Jūs varētu interesēt

Sajūtiet iedvesmu, turpiniet būt kopā ar Canon.