Vīrietis rozā sporta kreklā tur Canon kameru pie savas sejas. Zibspuldze met oranžu gaismu.

MĒS ESAM CANON

Vairāk nekā 80 gadus mēs esam piedāvājuši cilvēkiem iespējas uzņemt un saglabāt to, ko viņi redz. Mēs kā pasaulē labākais attēlveidošanas uzņēmums dzīvojam un strādājam līdzās kopīga mērķa labad.

Nedaudz par mums

Mēs esam vairāk nekā 182 000 cilvēku dažādās valstīs, un mēs visi kopā strādājam, lai būtu pasaulē vadošie inovatīvu attēlveidošanas un informācijas tehnoloģiju risinājumu nodrošinātāji.

Mūsu vīzija

Canon bagātina dzīvi un uzņēmējdarbību jaunos un neticamos veidos. Jūs varat iesaistīties iedvesmojoša, novatoriska un drosmīga uzņēmuma nākotnes veidošanā.

 • Darbs pie izcilības

  Mēs pastāvīgi pētām jaunus veidus, kā modernizēt un attīstīt uzņēmumu, jo mūsu klienti no mums sagaida izcilību. Mūsu vīzija mūs iedvesmo uzlabot mūsu darbību, lai mēs kopā varētu sasniegt vairāk.

 • Kyosei

  Vadoties no Kyosei kultūras un vērtībām, mūsu vīzija balstās uz mūsu produktu nostiprināšanu un inovāciju nodrošināšanas veidu uzlabošanu. Mūsu nepārtrauktā virzība uz izcilību ietver to, ka strādājam, lai maksimāli palielinātu izaugsmi jaunajos tirgos, un diversificējam mūsu uzņēmējdarbībum kas atklās plašas iespējas.

 • Koncentrēšanās uz inovācijām

  Kā pasaulē vadošais attēlveidošanas risinājumu zīmols mēs esam apņēmušies virzīt modernu tehnoloģiju izstrādi un radīt inovācijas. Tāpēc mēs esam viens no tiem uzņēmumiem, kuriem ir visvairāk izveidoto patentu, un mūsu aizrautība ar inovācijām un uzlabošanu turpina mums palīdzēt gūt panākumus.

Canon skaitļos

Canon skaitļos

Dibināts 1937. gadā

Kā Precision Optical Industry, Co. LtdVairāk nekā 182 000

Canon darbinieki visā pasaulē.256

Filiāles un meitasuzņēmumi.1990. gads

Canon pirmo reizi pasaules vēsturē uzsāka toneru kasetņu otrreizējās pārstrādes programmu.TOP 3

Mēs esam bijuši patentu īpašnieku TOP 3 sarakstā pēdējo 30 gadu laikā.Vairāk nekā 30 000 dienu

Katru gadu mēs nodrošinām vairāk nekā 30 000 mācībām un attīstībai veltītas dienas.

 

Mūsu vērtības

 • Ko mēs augstu vērtējam

  Mēs ļoti stipri ticam cieņā, atbalstā un sadarbībā kā patiesiem veicinātājiem mūsu panākumiem, veicinot katru Canonā redzēt pasauli tādu, kādu to redz citi, un būt gatavam to izaicināt un pārveidot labākai nākotnei

 • Mūsu Kyosei filozofija

  Mūsu uzņēmuma filozofija ir Kyosei — tas ir japāņu jēdziens, kas nozīmē “Dzīve un darbs līdzās kopīga mērķa labad”. Tas iedzīvina mūsu apņemšanos par ilgtspējību, kopīgu darbu un mūsu vēlmi ikvienam radīt vidi, lai varētu pilnveidoties un attīstīties.

 • Ārkārtīgo radīšana

  Mūsu tirgus spēks dod mums motivāciju un drosmi iedomāties, izpētīt, inovēt un uzņemties iedvesmotus riskus. Tādējādi mēs ar lielu aizrautību savienojamies pāri valstīm un disciplīnām, lai dalītos zināšanās un radītu ārkārtīgo.

Iekļaujoši darbinieki

Dažādība, vienlīdzība un iekļaušana

Mēs strādājam, lai radītu iekļaujošas darbavietas un attīstītu daudzpusīgāku sabiedrību vienlīdzīgākā pasaulē.

Mūsu biroji

Canon Europe ir stratēģiskais birojs Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Mēs piedāvājam plašas un īpašas iespējas visā reģionā.

Mūsu biroji

Vai jūs interesē iespēja strādāt uzņēmumā Canon?

Nāciet un aplūkojiet, kur iederaties un kas iedvesmo nākamajam karjeras izaugsmes solim.

Jūs varētu interesēt

Sajūtiet iedvesmu, turpiniet būt kopā ar Canon.