Objektīvi EOS R kamerām

Canon RF 85mm F1.2L USM DS

Uzņemiet ne tikai detaļas, bet objekta patieso būtību, ar objektīvu, kas piedāvā izcilu veiktspēju un uzticamu darbību, kā arī īpašu optikas pārklājumu, lai panāktu pilnīgi jauna līmeņa bokē efektu.

Lielisks objektīvs tālāk norādītajiem mērķiem.

Izcils risinājums portretiem

Ar 85 mm fokusa attālumu šis ir ideāls objektīvs, lai iegūtu skaistus portretus — nodrošina elegantus un detalizētus rezultātus ar patīkamu perspektīvu un bez kropļojumiem.

Izcils bokē efekts ar pārsteidzošu optisko precizitāti

Piedāvā izcilu bokē efektu, pateicoties Canon unikālajam DS pārklājumam un F1.2, kā arī 9 lapiņu diafragmas atvērumam — objektīvs ir lieliski piemērots radošu attēlu uzņemšanai.

Uzlaboti objektīva elementi un pārklājums

Objektīvā tiek izmantota īpaša zilā spektra refraktīvā (Blue Spectrum Refractive, BR) optika, kas novērš krāsu aberācijas, bet slīpēts asfērisks objektīva elements un ASC pārklājums pasargā no atspīdumiem un dubultattēliem.

Nefokusētās zonas izlīdzināšanas atšķirība

RF 85mm F1.2L USM DS — unikāls lieliskas veiktspējas objektīvs, kas piedāvā apvienot brīnišķīgu vienmērīgi izpludinātu fonu ar īpaši ātru diafragmas atvērumu, lai izveidotu satriecošus portretus.

Moderns asums

Ielūkojieties aiz detaļām un uzņemiet patieso personības būtību ar šo objektīvu, kas nodrošina teicamu darbību un uzticamību. Aplūkojiet, kā DS pārklājums darbojas ne tikai vājā apgaismojumā, bet arī ar ļoti vienmērīgi izplūdušu fonu, kas sniedz radošas iespējas.

Kā darbojas DS pārklājums

Canon DS (nefokusētās zonas izlīdzināšanas) pārklājums rada maigu un unikālu nefokusētu efektu; sākotnēji asā kontūra nefokusētajā attēlā ir izpludināta vēl vairāk, panākot maigāku attēlojumu. Canon šo efektu ir panācis, izmantojot to pašu optiku, ko RF 85mm F1.2L USM, kā arī tvaika nogulsnēšanas tehnoloģiju, lai kontrolētu gaismas daudzumu, kāds izkļūst cauri objektīvam.

Ātrs USM motoriņš un objektīva regulēšanas gredzens

Pateicoties RF stiprinājuma nodrošinātajam lielajam ātrumam, objektīvs RF 85mm F1.2L USM ātri fiksējas uz objektu, bet objektīva regulēšanas gredzens sniedz iestatījumu papildu kontroli.

Īstenojiet savas radošās vīzijas

EOS R sistēma ir mantojusi visas EOS sistēmas priekšrocības, turklāt tās objektīvu klāsts ir pilnībā saderīgs ar esošo EF un EF-S optiku, izmantojot adapterus, kā arī Speedlite zibspuldžu un papildaprīkojuma klāstu.

Tehniskie dati

 • DS pārklājums

  Nefokusētās zonas izlīdzināšana nodrošina izcilu bokē efektu

 • BR optika

  Pārliecinošai aberāciju kontrolei

 • Asfēriskie un UD elementi

  Ārkārtīgi asiem attēliem

 • USM motoriņš

  Vienmērīgai, ātrai un gandrīz nedzirdamai darbībai

 • ASC (pārklājums Air Sphere)

  Pasargā no atspīdumiem un dubultattēliem

 • Objektīva regulēšanas gredzens

  ISO, diafragmas atvēruma un aizslēga papildu kontrolei

Pirms DS objektīva pirmās lietošanas reizes

1 In order to use this lens with the EOS R or EOS RP, a compatible version of firmware is required. Download the latest camera firmware from the Canon web site and install it on your camera.


2 Since the transmittance of the lens periphery decreases due to the DS coating, brightness of the lens at maximum aperture is about 1⅓ stops darker than f/1.2. By updating the camera to the latest firmware, exposure control in AE will be performed appropriately.

Komplektācija

Viss nepieciešamais izcilu un radošu portretu uzņemšanai

 • RF 85mm F1.2L USM DS

 • Objektīva blende ET-89

 • Objektīva vāciņš E-82II

 • Objektīva vāciņš aizsardzībai pret putekļiem RF

 • Mīksta somiņa LP1424

Rokas, kas tur Canon EOS R kameru un Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektīvu.

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Profesionāļu rokās...

Atklājiet, kā objektīvs RF 85mm F1.2L USM un RF 85mm F1.2L DS USM darbojas visdažādākajās uzņemšanas situācijās, kad to izmanto Canon profesionāļi.

Telefoto objektīvi

Ar telefoto objektīvu varat uzņemt sportu, savvaļas dzīvniekus un pasākumus no attāluma, neiejaucoties darbībā. Izpētiet Canon telefoto objektīvus un vērojiet, kurp jūs aizvedīs radošās ieceres.
Uzziniet vairāk

Saistītie produkti