RF 85mm F1.2L USM DS
Blank-Rect Image

Canon RF 85mm F1.2L USM DS

Uzņemiet ne tikai detaļas, bet objekta patieso būtību, ar objektīvu, kas piedāvā izcilu veiktspēju un uzticamu darbību, kā arī īpašu optikas pārklājumu, lai panāktu pilnīgi jauna līmeņa bokē efektu.

Galerija

Asums ar stilu — īpašiem portretiem

Definējiet savu radošo vīziju un mainiet to ar šo specializēto L sērijas portretu objektīvu, kas piedāvā izcilu asumu, lieliskas veiktspējas automātisko fokusēšanu, leģendāru konstrukcijas kvalitāti un jauno DS pārklājumu, panākot maksimāli vienmērīgu bokē efektu.

Skatīt visus tehniskos datus

Features & Benefits

Lielisks objektīvs tālāk norādītajiem mērķiem.

Great for portraits

Izcils risinājums portretiem

Ar 85 mm fokusa attālumu šis ir ideāls objektīvs, lai iegūtu skaistus portretus — nodrošina elegantus un detalizētus rezultātus ar patīkamu perspektīvu un bez kropļojumiem.

Superb bokeh with stunning optical precision

Izcils bokē efekts ar pārsteidzošu optisko precizitāti

Piedāvā izcilu bokē efektu, pateicoties Canon unikālajam DS pārklājumam un F1.2, kā arī 9 lapiņu diafragmas atvērumam — objektīvs ir lieliski piemērots radošu attēlu uzņemšanai.

Advanced lens elements and coatings

Uzlaboti objektīva elementi un pārklājums

Objektīvā tiek izmantota īpaša zilā spektra refraktīvā (Blue Spectrum Refractive, BR) optika, kas novērš krāsu aberācijas, bet slīpēts asfērisks objektīva elements un ASC pārklājums pasargā no atspīdumiem un dubultattēliem.

Nefokusētās zonas izlīdzināšanas atšķirība

RF 85mm F1.2L USM DS — unikāls lieliskas veiktspējas objektīvs, kas piedāvā apvienot brīnišķīgu vienmērīgi izpludinātu fonu ar īpaši ātru diafragmas atvērumu, lai izveidotu satriecošus portretus.

Moderns asums

Ielūkojieties aiz detaļām un uzņemiet patieso personības būtību ar šo objektīvu, kas nodrošina teicamu darbību un uzticamību. Aplūkojiet, kā DS pārklājums darbojas ne tikai vājā apgaismojumā, bet arī ar ļoti vienmērīgi izplūdušu fonu, kas sniedz radošas iespējas.

Kā darbojas DS pārklājums

Canon DS (nefokusētās zonas izlīdzināšanas) pārklājums rada maigu un unikālu nefokusētu efektu; sākotnēji asā kontūra nefokusētajā attēlā ir izpludināta vēl vairāk, panākot maigāku attēlojumu. Canon šo efektu ir panācis, izmantojot to pašu optiku, ko RF 85mm F1.2L USM, kā arī tvaika nogulsnēšanas tehnoloģiju, lai kontrolētu gaismas daudzumu, kāds izkļūst cauri objektīvam.

Fast USM motor and Lens Control Ring

Ātrs USM motoriņš un objektīva regulēšanas gredzens

Pateicoties RF stiprinājuma nodrošinātajam lielajam ātrumam, objektīvs RF 85mm F1.2L USM ātri fiksējas uz objektu, bet objektīva regulēšanas gredzens sniedz iestatījumu papildu kontroli.

Īstenojiet savas radošās vīzijas

EOS R sistēma ir mantojusi visas EOS sistēmas priekšrocības, turklāt tās objektīvu klāsts ir pilnībā saderīgs ar esošo EF un EF-S optiku, izmantojot adapterus, kā arī Speedlite zibspuldžu un papildaprīkojuma klāstu.

Noskatīties video

Tehniskie dati

DS pārklājums

Nefokusētās zonas izlīdzināšana nodrošina izcilu bokē efektu

BR optika

Pārliecinošai aberāciju kontrolei

Asfēriskie un UD elementi

Ārkārtīgi asiem attēliem

USM motoriņš

Vienmērīgai, ātrai un gandrīz nedzirdamai darbībai

ASC (pārklājums Air Sphere)

Pasargā no atspīdumiem un dubultattēliem

Objektīva regulēšanas gredzens

ISO, diafragmas atvēruma un aizslēga papildu kontrolei

Skatīt visus tehniskos datus

Specifications

Pirms DS objektīva pirmās lietošanas reizes

1 Lai šo objektīvu lietotu ar EOS R vai EOS RP, nepieciešama saderīga programmaparatūras versija. Lejupielādējiet jaunāko kameras programmaparatūras versiju no Canon tīmekļa vietnes un instalējiet to savā kamerā.

2 Tā kā objektīva caurlaidība perifērijā samazinās DS pārklājuma dēļ, objektīva spilgtums pie maksimālā diafragmas atvēruma ir par aptuveni 1⅓ pakāpes tumšāks nekā f/1.2. Atjaunojot kameru ar jaunāko programmaparatūru, atbilstoši tiks veikta ekspozīcijas vadība ar AE.

WITB

Komplektācija

Viss nepieciešamais izcilu un radošu portretu uzņemšanai

RF 85mm F1.2L USM DS

Objektīva blende ET-89

Objektīva vāciņš E-82II

Objektīva vāciņš aizsardzībai pret putekļiem RF

Mīksta somiņa LP1424

Profesionāļu rokās...

Atklājiet, kā objektīvs RF 85mm F1.2L USM un RF 85mm F1.2L DS USM darbojas visdažādākajās uzņemšanas situācijās, kad to izmanto Canon profesionāļi.

Skatīt visus rakstus
Telephoto lens range packshots

Telefoto objektīvi

Ar telefoto objektīvu varat uzņemt sportu, savvaļas dzīvniekus un pasākumus no attāluma, neiejaucoties darbībā. Izpētiet Canon telefoto objektīvus un vērojiet, kurp jūs aizvedīs radošās ieceres.

Uzziniet vairāk

Saistītie produkti