Canon MAXIFY MB2350

MAXIFY MB2350

Ātra un produktīva universālā ierīce, kas mājas birojos nodrošina biznesa kvalitātes krāsu izdrukas. Ierīce ir aprīkota ar Wi-Fi un Ethernet, skārienekrānu, kā arī iespēju savienot ar viedtālruni un mākoni.

MB2350_Detail

Ieguvumi

 • Ātra universāla ierīce ar drukāšanas, kopēšanas, skenēšanas un faksa funkcijām, kas piemērota noslogotiem mājas birojiem
 • Nav vairs nekādas gaidīšanas ar funkciju ātrai pirmās izdrukas ieguvei, turklāt arī darbības ātrums ir ļoti liels — 15 krāsu lapas/min. un 23 melnbaltas lapas/min.
 • Wi-Fi un Ethernet savienojums: drukājiet no datoriem, viedtālruņiem, planšetdatoriem un mākoņpakalpojumiem, kā arī skenējiet tajos
 • Integrēta 50 lokšņu automātiskā dokumentu padeve un 500 lokšņu ietilpība
 • Drukājiet līdz 1200 melnbaltām un 900 krāsu lapām, izmantojot atsevišķi nomaināmas XL tintes kasetnes

Detalizēti par funkcijām

Canon MAXIFY MB2350 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Universāla ierīce mājas birojiem


Mājas birojos bieži vien ir nepieciešama produktīva un daudzpusīga ierīce, kas ir kompakta. Šis universālais biznesa strūklprinteris ir pareizā izvēle. Tam ir bezvadu un Ethernet savienojamība, profesionālas kvalitātes izdrukas, kā arī kopēšanas, skenēšanas un faksa funkcijas, turklāt printera ieteicamais drukāšanas apjoms mēnesī ir 200–1000 lapas.

Ātra dokumentu drukāšana


Jums vairs nebūs ilgstoši jāgaida, lai iegūtu vajadzīgās biznesa izdrukas. Lielo A4 dokumentu ISO drukāšanas ātrumu (23 att./min. melnbaltā režīmā un 15 att./min. krāsu režīmā) papildina tikpat ātra pirmā izdrukas ieguve aptuveni 7 sekundēs.

Biznesa kvalitāte


Tehnoloģijas Dual Resistant High Density tintes atveido asu tekstu un košas krāsas. Šīs pigmenta tintes ir pārsteidzoši noturīgas, un tās laika gaitā neizbalē. Tās ir noturīgas arī pret marķieriem un skrāpējumiem, tāpēc tās ir lieliski piemērotas kvalitatīvu biznesa dokumentu ieguvei.

Finansiāli izdevīgs risinājums


Drukājiet līdz 1200 melnbaltām un 900 krāsu A4 lapām, izmantojot XL tintes kasetnes. Atsevišķi nomaināmās tintes tvertnes nodrošina maksimālu produktivitāti ar minimāliem zudumiem. 4 krāsu pakā ir visas rezerves tintes, tāpēc kvalitatīvu rezultātu ieguve ir vēl ekonomiskāka.

Produktivitāte, uz kuru var paļauties


Viegli paveiciet jebkuru uzdevumu, tostarp vairāku lapu skenēšanu un kopēšanu. To nodrošina divas 250 lokšņu papīra kasetes, integrētā 50 lokšņu automātiskā dokumentu padeve un lielais krāsu skārienekrāns. Izmantojiet parocīgo divpusējo drukāšanu, lai iegūtu vēl profesionālākus rezultātus un mazāku papīra patēriņu.

Savienojamība


Izmantojot MAXIFY Cloud Link, varat drukāt no populāriem mākoņpakalpojumiem, piemēram, Evernote, Dropbox, OneDrive vai Google Drive, vai skenēt tajos. Turklāt to varat darīt tieši printera ekrānā vai viedtālrunī, izmantojot programmu MAXIFY Printing Solutions. Tiek atbalstīta arī skenēšana uz e-pastu, funkcijas Apple AirPrint un Google Cloud Print.*

*Skenēšana uz mākoņpakalpojumu un e-pastu ir pieejama tikai oriģinālās Canon tintes lietotājiem.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon MAXIFY MB2350, tā funkcijām un iespējām.

Quick 1st Print

Pirmā izdruka jau pēc 7 sek.

50-sheet ADF

Automātiska vairāku lappušu kopēšana

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Lietošana bezvadu režīmā un koplietošana

500 Sheet Capacity

Produktīva papīra apstrāde

Scan to Cloud

Dokumentu augšupielāde mākoņpakalpojumos*

Touch Screen

Vienkārši lietojams 7,5 cm skārienekrāns

Scan to USB Memory

Skenēšana uz USB atmiņu

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

 • MAXIFY MB2350
 • Stāvas vads
 • Iestatīšanas tintes kasetnes
 • Iestatīšanas CD sistēmai Windows (Mac draiveri pieejami tiešsaistē)
 • Rokasgrāmatas
 • Faksa/tālruņa līnijas kabelis