Canon MAXIFY MB5050

MAXIFY MB5050

Ātra Wi-Fi universālā ierīce noslogotiem, maziem birojiem. Tā ir aprīkota ar ADF, divpusējo drukāšanu, lietošanas vadīklām un uzraudzības funkcijām, kā arī jaudīgiem savienojumiem ar viedtālruni un mākoni.

MB5050

Ieguvumi

 • Ātra universāla ierīce ar drukāšanas, kopēšanas, skenēšanas un faksa funkcijām, kas piemērota maziem, noslogotiem birojiem
 • Nav vairs nekādas gaidīšanas ar funkciju ātrai pirmās izdrukas ieguvei, turklāt arī darbības ātrums ir ļoti liels — 15 krāsu lapas/min. un 23 melnbaltas lapas/min.
 • Wi-Fi un Ethernet savienojums: drukājiet no datoriem, viedtālruņiem, planšetdatoriem un mākoņpakalpojumiem, kā arī skenējiet tajos
 • Integrēta 50 lokšņu automātiskā dokumentu padeve un 250 lokšņu papīra kasete
 • Drukājiet līdz 2500 melnbaltām un 1500 krāsu loksnēm, izmantojot atsevišķi nomaināmas XL tintes tvertnes.

Detalizēti par funkcijām

Canon MAXIFY MB5050 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Universāla ierīce maziem birojiem


Strādājiet produktīvi un esiet sasniedzams — šī izturīgā un universālā ierīce ir paredzēta maziem, noslogotiem birojiem, kuros katru mēnesi tiek drukātas aptuveni 250–1500 loksnes. Wi-Fi un Ethernet savienojamība, profesionālā izdruku kvalitāte un ērtās lietošanas iespējas padara šo printeri par lielisku sabiedroto darbam birojā.

Ātra dokumentu drukāšana


Jums vairs nebūs ilgstoši jāgaida, lai iegūtu vajadzīgās biznesa izdrukas. Lielo A4 dokumentu ISO drukāšanas ātrumu (23 att./min. melnbaltā režīmā un 15 att./min. krāsu režīmā) papildina tikpat ātra pirmā izdrukas ieguve aptuveni 7 sekundēs.

Biznesa kvalitāte


Tehnoloģijas Dual Resistant High Density tintes atveido asu tekstu un košas krāsas. Šīs pigmenta tintes ir pārsteidzoši noturīgas, un tās laika gaitā neizbalē. Tās ir noturīgas arī pret marķieriem un skrāpējumiem, tāpēc tās ir lieliski piemērotas kvalitatīvu biznesa dokumentu ieguvei.

Finansiāli izdevīgs risinājums


Drukājiet līdz 2500 melnbaltām un 1500 krāsu A4 dokumenta loksnēm, izmantojot XL tintes tvertnes. Atsevišķi nomaināmās tintes tvertnes nodrošina maksimālu produktivitāti ar minimāliem zudumiem. 4 krāsu pakā ir visas rezerves tintes, tāpēc kvalitatīvu rezultātu ieguve ir vēl ekonomiskāka.

Produktivitāte, uz kuru var paļauties


Viegli paveiciet jebkuru uzdevumu, tostarp vairāku lapu skenēšanu un kopēšanu. To nodrošina 250 lokšņu papīra kasete, integrētā 50 lokšņu automātiskā dokumentu padeve un liels krāsu skārienekrāns. Izmantojiet parocīgo divpusējo drukāšanu, lai iegūtu vēl profesionālākus rezultātus un mazāku papīra patēriņu.

Savienojamība


Izmantojot MAXIFY Cloud Link, varat drukāt no populāriem mākoņpakalpojumiem, piemēram, Evernote, Dropbox, OneDrive vai Google Drive. Turklāt to varat darīt tieši printera ekrānā vai viedtālrunī, izmantojot programmu MAXIFY Printing Solutions. Tiek atbalstīta arī skenēšana uz e-pastu, mākoņpakalpojumu, funkcijas Apple AirPrint un Google Cloud Print.*

*Skenēšana uz mākoņpakalpojumu un e-pastu ir pieejama tikai oriģinālās Canon tintes lietotājiem.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon MAXIFY MB5050, tā funkcijām un iespējām.

Quick 1st Print

Pirmā izdruka jau pēc 7 sek.

50-sheet ADF

Automātiska vairāku lappušu kopēšana

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Lietošana bezvadu režīmā un koplietošana

250 Sheet Capacity

Produktīva papīra apstrāde

Scan to Cloud

Dokumentu augšupielāde mākoņpakalpojumos*

Touch Screen

Vienkārši lietojams 7,5 cm skārienekrāns

Scan to USB Memory

Skenēšana uz USB atmiņu

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

 • MAXIFY MB5050
 • Stāvas vads
 • Iestatīšanas tintes kasetnes
 • Iestatīšanas CD Iestatīšanas CD sistēmai Windows (Mac draiveri pieejami tiešsaistē)
 • Rokasgrāmatas
 • Faksa/tālruņa līnijas kabelis