PIXMA mājas biroju printeri

Neatkarīgi no tā, kas jūsu uzņēmumam nepieciešams, PIXMA biroja printeri piedāvā pilnīgu, praktisku risinājumu, lai tas strādātu vēl efektīvāk. Ar tiem var ātri izveidot augstas kvalitātes dokumentus, nodrošinot augstāku darba ražību ar mazākām izmaksām. Plašs savienojamības opciju un programmatūras rīku klāsts ļauj pilnībā izmantot printera funkcijas un tās nevainojami koplietot visā uzņēmumā.

PIXMA for Home Office

Augsta veiktspēja

Maksimāla efektivitāte ar minimālām izmaksām

Mūsu PIXMA biroju printeri ir aprīkoti ar inteliģentām funkcijām, kas paredzētas maksimālas veiktspējas panākšanai. Ar modernajiem un kompaktajiem universālajiem modeļiem var automātiski kopēt, skenēt vai pa faksu nosūtīt lielus dokumentus, izmantojot pilnībā integrēto automātisko dokumentu padevi. Canon unikālā drukas tehnoloģija ļauj izbaudīt arī ātru, augstas kvalitātes A4 dokumentu drukas ātrumu.

ADF
PIXMA Wi-Fi

Bezvadu savienojamība

Vienkārša koplietošana un drukāšana no mobilajām ierīcēm

Pašais modeļu klāsts ar Wi-Fi un Ethernet funkcijām dod iespēju vienkārši koplietot printerus, izmantojot drukas, skenēšanas un faksa funkcijas visā birojā. Drukājiet no vairākiem datoriem, kā arī no viedtālruņiem un planšetdatoriem, izmantojot Canon bezmaksas lietotņu vai Apple AirPrint atbalstu.

Dažos modeļos tiek atbalstīts pakalpojums Google Cloud Print, tāpēc varat drukāt Google dokumentus, Gmail e-pastu, fotogrāfijas un PDF failus no praktiski jebkuras vietas.

Programmatūra biroja vajadzībām

Izmantojiet visprogresīvāko programmatūru

Canon programmatūra My Image Garden apvieno dažādus rīkus, lai vienā, vienkārši lietojamā interfeisā nodrošinātu jūsu uzņēmuma vajadzības.

Varat skenēt dokumentus tieši uz mākoņu pakalpojumiem, piemēram, Dropbox un Evernote, lai dokumentus ērti koplietotu.

Automātiskās skenēšanas funkcija spēj atpazīt dokumenta veidu un saglabāt to atbilstošajā formātā: PDF vai attēls. Lai uzlabotu dokumentu drošību, pievienojiet aizsardzību ar paroli.

PIXMA Office Software
XL Cartridge

Ietaupiet naudu par tinti un papīru

Vēl ekonomiskākas XL un XXL kasetnes nodrošina ievērojami vairāk izdruku nekā parastās kasetnes, ietaupot jūsu laiku un naudu — ideāli, ja daudz drukājat. Automātiskā divpusējā druka samazina izmantotā papīra apjomu un izveido divpusējus dokumentus ar profesionālu noformējumu.

Drukāšana ar portatīvo printeri

Portable-PIXMA.jpg

Izbaudiet kvalitāti un A4 druku arī ceļā, izmantojot PIXMA portatīvos printerus. Izvēlieties SELPHY, lai drukātu 10x15 cm (4x6”) fotoattēlus ar portatīvo printeri.

A3 drukāšana

PIXMA-A3.jpg

Drukājiet A3 formāta izdrukas ar PIXMA A3 dokumentu un fotoattēlu printeriem vai satriecošas kvalitātes fotoattēlus ar īpašiem PIXMA profesionālajiem fotoprinteriem.

Atbalsts

Lejupielādējiet draiverus, programmatūru, programmaparatūru un rokasgrāmatas, kā arī tiešsaistē piekļūstiet tehniskā atbalsta resursiem un PIXMA strūklprinteru problēmu novēršanas risinājumiem.

    Vai meklējat tinti?

    Atrodiet pareizo tintes kasetni vai papīru savam PIXMA mājas biroja printerim vai universālajam printerim ar mūsu izejmateriālu meklētāju.

    Vai nepieciešama palīdzība printera meklēšanā?

    Atrodiet vislabāko printeri mājām vai birojam, izmantojot mūsu printeru meklēšanas rīku. Salīdziniet uz galda novietojamus universālos printerus, lāzerprinterus un tintes fotoprinterus.